Kdo in zakaj je zaklenil debato o incidentu Miro Čadež ?

Podrocje za pritozbe in pohvale ...

Moderator: s55o

Kdo in zakaj je zaklenil debato o incidentu Miro Čadež ?

OdgovorNapisal/-a S57ESG » 24 Apr 2007, 20:13

Pozdravljeni!


Želim odgovor, zakaj se je debata o incidentu pri Miru Čadežu, tako hitro zaklenila, saj mnenje, lahko vsak napiše dobro ali slabo.Bojim se, da v našem primeru gre za lobi-je in pritisk na forum, ki se mu nikakor ne bi smeli podrejat na način prijateljstva in vez!
Kot kaže demokracija na tem forumu še zdaleč ni zaživela in ste me s to potezo globoko razočarali!!


Lp s57esg Bojan
Zadnjič spremenil S57ESG, dne 25 Apr 2007, 09:35, skupaj popravljeno 1 krat.
S57ESG
 
Prispevkov: 7
Pridružen: 18 Nov 2002, 20:02
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a s57uud » 24 Apr 2007, 22:50

Ker sem temo zaklenil jaz se čutim dolžnega odgovoriti na vprašanje.

Oba glavna akterja v tej temi sta povedala vse kar sta imela povedati. Oba sta se medseboj dogovorila in rešila nesporazum.
Vse kar bi temu sledilo je offtopic. Kakršno koli prilivanje nafte na ogenj, pa menim, da ni ne primerno ne koristno nikomur.

našem primeru gre za lobij in pritisk na forum, ki se mu nikakor ne bi smeli podrejat na način prijateljstva in vez!


Razlog torej ni bil nikakršen pritisk ali lobiranje. Nisem Mirotova stranka, nikoli še nisem ničesar kupil pri njemu. Še celo več, ne spominjam se kdaj sem ga zadnjič videl.

Glede na to, da omenjaš demokracijo, pa bi te spomnil, da bi bilo glede na povedano zelo lepo, če bi se svoje namigovanje na uporabo zvez in prijatelstev v tem primeru vsaj opravičil. V nasprotnem me boš globoko razočaral.
Uporabniški avatar
s57uud
Moderator
 
Prispevkov: 659
Pridružen: 17 Sep 2001, 01:00
Kraj: Kačiče 15, 6215 Divača

Re: Kdo in zakaj je zaklenil debato o incidentu Miro Čadež ?

OdgovorNapisal/-a S51U » 25 Apr 2007, 05:38

S57ESG napisal/-a:Pozdravljeni!


Želim odgovor, zakaj se je debata o incidentu pri Miru Čadežu, tako hitro zaklenila, saj mnenje, lahko vsak napiše dobro ali slabo.Bojim se, da v našem primeru gre za lobij in pritisk na forum, ki se mu nikakor ne bi smeli podrejat na način prijateljstva in vez!
Kot kaže demokracija na tem forumu še zdaleč ni zaživela in ste me s to potezo globoko razočarali!!


Lp s57esg Bojan


Imaš svoje mnenje s katerim se ne morem strinjati, saj je preveč enostransko in populistično, prepričan sem celo, da Mirota sploh ne poznaš.
Po tvojem mnenju bi bilo potrebno človeka , ki je naredil kar nekaj dobrih del za radioamaterje in eno v afektu ( ti sigurno še nisi imel slabega dneva v življenju :evil: ), takoj pribiti na križ in vsakdo. ki se slučajno primaja mimo ( ustavi za 5 sekund na forumu ) vrže kamen.

Kako Slovensko in pomilovanja vredno.

Dajmo se med seboj, saj tako ne rabimo zunanjega sovražnika.

Mimogrede, če bi imeli radiomaterji svoj lobi ( da, piše se lobi ne lobij ), bi bilo vse skupaj malo drugače kot je sedaj.
S51U ( ex: S5041U, S52FB, YT3FB, YU3AXR )
Uporabniški avatar
S51U
 
Prispevkov: 368
Pridružen: 12 Jul 2006, 12:50
Kraj: JN75GX

Dogodek

OdgovorNapisal/-a S58T » 25 Apr 2007, 10:00

Predlagam, da ponovno preberete moj prvi odgovor.

Ni bilo prepira, ni bilo dvignjenega glasu, nihče ni bil nikomu nič dolžan.

Evgen S51JX je ponovno postavil to isto vertikalko. Glede na njegov E-mail je z njo zelo zadovoljen. Prav gotovo je investicija 90 Eur z DDV bila dobra naložba in prava izbira za njegovo lokacijo in potrebe.

Če bi Evgen navedel vse težave, ki so se ga lotile tisti dan, bi dogodek
izzvenel drugače, vendar je to njegova osebna zadeva. Njegovo in zasebnost vsakogar spoštujem.

Sam bi lahko navedel mnogo primerov o dogodkih pri 'konkurenci'.
Pa se držim načela:
Če bi vsak vsakemu povedal, kar vsak o vsakem ve, potem bi bil vsak
z vsakim skregan.

Lep dan še naprej in GL z BS7H,

Miro S58T
S58T
 
Prispevkov: 238
Pridružen: 15 Apr 2007, 09:38
Kraj: Ljubljana Črnuče

OdgovorNapisal/-a S57ESG » 25 Apr 2007, 10:10

Hvala za odgovor, vendar imava tu različna mnenja, ker jaz vseeno foruma ne bi zaklenil, zato sva drug drugega razočarala in se žal, nimam kaj opravičevat tebi!

LP s57esg Bojan
S57ESG
 
Prispevkov: 7
Pridružen: 18 Nov 2002, 20:02
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a S57ESG » 25 Apr 2007, 10:31

Mario, ker si našel napako "lobi, lobi-ji, lobi-je itd" se ti zahvaljujem, ker napaka je bila moja in nisem vedel, da se tukaj piše kot v šoli.Svetujem ti. da celi forum pogledaš, če se je kdo kaj zmotil v teh letih.Nekdo ima slab dan, moja napaka pa se pri tebi zdi večja kot, razbijanje,...
Mario, vse si povedal, za razliko od mene, ki nisem na nobeni strani!


LP s57esg Bojan
S57ESG
 
Prispevkov: 7
Pridružen: 18 Nov 2002, 20:02
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a s57uud » 25 Apr 2007, 12:38

Ne zanima me kaj bi kdo naredil kot moderator. Več kot pol leta so se moderatorji iskali, pa se nisi javil.
In če že imaš željo moderirati, potem bi bilo prav, če bi najprej vedel, da je tale tema zašla v offtopic neposredno zatem, ko si dobil odgovor na svoje vprašanje.
Uporabniški avatar
s57uud
Moderator
 
Prispevkov: 659
Pridružen: 17 Sep 2001, 01:00
Kraj: Kačiče 15, 6215 Divača

OdgovorNapisal/-a S51AY » 25 Apr 2007, 16:34

:lol: :lol: :lol: :o :lol: :lol: :lol:
(jemljem si demokratično pravico, da se nasmejim)

Moje mišljenje pa je, da je po prvem Mirovem odgovoru to še samo njuna stvar in je bil postopek pravilen. Ne vem, komu koristi nadaljnje "nategovanje"...
73 de Arpi-S51AY , HSC#1267, CTC#2268, EPC#3826, FH#1448, DMC#2139, 30MDG#3904, BDM#0288, TRC#005SLO, NDG#0851, HPC#451, ERC#0989
http://www.qrz.com/db/S51AY
Uporabniški avatar
S51AY
 
Prispevkov: 1149
Pridružen: 01 Jan 2006, 11:01
Kraj: Lendava

OdgovorNapisal/-a s57ad » 25 Apr 2007, 17:37

S57ESG napisal/-a:Hvala za odgovor, vendar imava tu različna mnenja, ker jaz vseeno foruma ne bi zaklenil, zato sva drug drugega razočarala in se žal, nimam kaj opravičevat tebi!

LP s57esg Bojan


Zelo se strinjam z Darkom, Mariom, Arpijem...
Bojan, pogreti vampi so resda še okusnejši, če so stari par dni, si boš pa le želodec pokvaril z njimi!

Mirko, S57AD
Uporabniški avatar
s57ad
 
Prispevkov: 415
Pridružen: 17 Apr 2004, 17:40

OdgovorNapisal/-a S57D » 25 Apr 2007, 18:02

Ker je bilo na omenjeno temo povedano več kot dovolj, je Darko povsem legitimno zaklenil temo. In kdor je pazljivo bral prispevke v tej temi je lahko prebral tudi darkovo obrazložitev, zakaj je to naredil. Je že tako, da nikoli ne bo vsem vse prav.....nekdo se je pritoževal zakaj teme nismo zaklenili prej, drugemu pa ni prav da je tema zaklenjena sedaj.

Glede na spodaj citirana pravila foruma LEA, točka 5, zaklepam to temo!


5. O ukrepih moderatorjev se javno ne razpravlja

Moderatorji so pri svojem delu avtonomni, njihove odločitve in ukrepi so dokončni.

Diskusija o njihovih ukrepih ni predmet debate na forumu.

Možne so samo pritožbe preko ZS in sicer najprej na moderatorja, ki je ukrepal in če imate utemeljene razloge, pa jih moderator ni upošteval, se lahko obrnite še na admininistratorja.

Vsaka kršitev zgoraj napisanega pomeni opomin pred deaktivacijo.


73, Miloš S57D
SWL: S5-RS-001 EX: S52DM, YT3DM, YU3TEU, YU3-RS-1088
Uporabniški avatar
S57D
Moderator
 
Prispevkov: 1227
Pridružen: 01 Maj 2003, 16:09
Kraj: Ljubljana - JN76GC


Vrni se na Pritozbe in pohvale

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov