s5obalni

Vse v zvezi z zvezo

Moderatorji: s55o, S57BBA

OdgovorNapisal/-a s57ad » 22 Jan 2006, 13:28

S57XX napisal/-a:
S56C napisal/-a: ...
da si S5 Obalni z opravljanjem svojega 10 letnega poslanstva zasluži Priznanje in značko ZRS?
...


Si jo, le S5O so bo moral sam predlagati, saj UO le obravnava predloge, da pi pa sami kaj predlagali ... :D

Glede na to, za kake "zasluge" in s kakimi obrazložitvami so se že talale značke pa bi bilo po moje bolje, da S5O raje predlagamo za plaketo, ki si jo prav zanesljivo zasluži!

LP Jure


Glede na to, da UO obravnava samo predloge s strani klubov, bi bilo najUFB, če bi S5O bil predlagan za plaketo s strani katerega od S5 klubov.

Da si priznanje več kot zaslužijo vemo pa vsi!

73 Mirko, S57AD
Uporabniški avatar
s57ad
 
Prispevkov: 415
Pridružen: 17 Apr 2004, 17:40

OdgovorNapisal/-a S56C » 22 Jan 2006, 18:02

Živjo,

Ko smo na sejmu v FN postavljali štant in je bilo S5O popisanega papirja toliko, da bi prekrili 50m2 kulis, je bilo to res prekrasno videt. Po drugi strani pa je S5O zabeležil skoraj 10 let zgodovine predvsem RA na obali pa tudi v širši domovini po SLO. Prava vrednost so pa seveda bralci in "novi", po stažu mlajši HAMi in YLke, ki so zadevo prevzeli. Je pa tudi dober primer odlične organiziranosti - kako lahko živi toliko let eno glasilo dveh radioklubov, ki nima lastnega denarja in ni uradno posebej registrirano. Pravzaprav, po mojem mnenju, S5O povzema 80% vrednot HAM-ovstva. Kolikor vem , redki Radioklubi v EU imajo svoje glasilo. Če temu dodamo, da je vsebina člankov (in imena, ki so jih prispevala) primerljiva tistim v svetovnh glasilih, potem je plaketa že v mailboxu :-)
Je pa res, da je zastonj.
Ejga Jure, Mirko, bo že prav tudi tako. Sicer pustimo se presenetiti: na valovih, med valovi in z valovi.

73 es GD DX
Alen, S56C
Uporabniški avatar
S56C
 
Prispevkov: 164
Pridružen: 18 Apr 2004, 11:37

OdgovorNapisal/-a s56a » 22 Jan 2006, 18:24

S56C napisal/-a:Naslednje leto 2007 bo okrogla obletnica S5-Obalnega - 10....

Moram reči, da me je vprašanje S57BAT razveselilo bolj kot karkoli drugega HAMovskega v zadnje čase. Včasih kakšna storitev elektronske banke ali podobne storitve ne deluje par dni, pa nihče ne opazi. No, MMI bi zagotovo opazi, ko "padejo" Finance. :-)


Še nekaj namenjeno ZRS - Gospoda in Drugovi, Glede na to, da je obalni vedno prihajal v roke tudi vodilnim ZRS, bi se kdo strinjal, da si S5 Obalni z opravljanjem svojega 10 letnega poslanstva zasluži Priznanje in značko ZRS?

73 e GD DX

Alen, S56C


Jaz sem hitro opazil S5O napako ampak se ni spodobilo pritozevati zaradi lastnega prispevka v zadnji stevilki :-) Upam, da boste sposobni lobiranja za ZRS znacko pri S54A?
s56a
 

OdgovorNapisal/-a S56C » 22 Jan 2006, 18:38

Živ 6 Avala,

Ker si dal že velik doprinos kot S5O dopisnik potem veš, da je prezident bil član CST, sedaj pa HIJ. S5O je CST-HIJ glasilo .. iz formule sledi: sve mu je jasno. 8). Manjkajo samo Pituljice, za štimung.

73 de Alen, S56C

Ps
dober članek, congrats
73 es GD DX de S56C
Uporabniški avatar
S56C
 
Prispevkov: 164
Pridružen: 18 Apr 2004, 11:37

Prejšnja

Vrni se na ZRS - Zveza Radioamaterjev Slovenije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov