Aksiom – resnica

Vse v zvezi z zvezo

Moderatorji: s55o, S57BBA

Aksiom – resnica

OdgovorNapisal/-a s58ru » 22 Feb 2010, 09:50

Aksiom – resnica
1. Za en del populacije ne bo nikoli lastno vodstvo imelo podpore. (bistveno je razmerje)
2. Če bo vodstvo za svojo populacijo izvedlo npr. deset dobrih dejanj in enega slabega, bomo videli le slabo dejanje.
3. Naše novo vodstvo ne bo imelo 100 dni miru. Za njihova dejanja pa se ne bojim. Kajti po prejšnjih vodstvih, nobeno vodstvo, tudi če bi se mučilo, ne more zapeljati ZRS še nižje, kakor je že.
s58ru
 
Prispevkov: 1058
Pridružen: 28 Okt 2004, 21:07

Re: Aksiom – resnica

OdgovorNapisal/-a s52aa » 22 Feb 2010, 10:12

Rudi lep pozdrav!

Debata iz prejšnje teme...
Zanima me, če si dobil vtis, da so te/klub na konferenci kaj vprašali?
s52aa
LEA Admin
 
Prispevkov: 539
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:33
Kraj: Prelog, JN76HD

Re: Aksiom – resnica

OdgovorNapisal/-a s56oa » 22 Feb 2010, 10:20

Vprašanj je na Konferenci ZRS bilo precej. Končni odgovori radioklubov so pa bili v obliki dviga zelenega, rdečega ali belega kartončka. :wink:

73 de S56OA - Ognjen
Member of S59DGO
http://www.s59dgo.org
Uporabniški avatar
s56oa
 
Prispevkov: 756
Pridružen: 23 Maj 2001, 01:00
Kraj: Ilirska Bistrica, Slovenia

Re: Aksiom – resnica

OdgovorNapisal/-a s52aa » 22 Feb 2010, 10:22

s56oa napisal/-a:Vprašanj je na Konferenci ZRS bilo precej. Končni odgovori radioklubov so pa bili v obliki dviga zelenega, rdečega ali belega kartončka.


Tako kot je bilo vedno, se mi zdi, ali pa se morda spet "lažem"?
s52aa
LEA Admin
 
Prispevkov: 539
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:33
Kraj: Prelog, JN76HD

Re: Aksiom – resnica

OdgovorNapisal/-a S55WT » 22 Feb 2010, 10:39

Peter, običajno je bilo tako, da smo hoteli čim prej vse potrditi in iti na večerjo.

Letos ni bilo tako in predsedujoči je pred vsakim glasovanjem vprašal za pripombe. Ne spomnim se, da bi komu vzel besedo pri tem. Tudi gostje, ki niso bili delegati so se javljali.

Sicer pa ni za pričakovati, da bi bilo vedno vse vsem prav.

Pa uspešen začetek tedna želim.

Janko
Uporabniški avatar
S55WT
 
Prispevkov: 241
Pridružen: 10 Mar 2002, 01:00
Kraj: Radenci JN86AP

Re: Aksiom – resnica

OdgovorNapisal/-a s58ru » 22 Feb 2010, 17:15

Konferenca

Na mojo prvo konferenco ZRS sem šel v Škofjo Loko. Po konferenci sem izjavil pred pričami: »Prvič, zadnjič in nikoli več.« Sram me je bilo, da sem RA.
Moja naslednja konferenca je bila Bohinj. Tam sem dvignil glas, da me je bilo sram.
Na naslednje konference sem hodil iz radovednosti, da sem lahko zaznaval, koliko nam lažejo in imajo za norca.
Nad zadnjo 38. konferenco, ki je bila prelomna, tudi nisem zadovoljen.
Moja želja je, da prihajamo na take konference, ki so bile že predhodno usklajene, dogovorjene… in da samo uradno sprejmemo dogovorjene sklepe. Da so slovesne, kratke…
in po konferenci so HAM festi…
Na tej konferenci, ki je bila prelomna (podčrtam prelomna), se ni nič spremenilo.
Mi imamo statut iz leta 1950. Takrat, ne verjamem, da so koga sploh kaj vprašali ali, da je kdo kaj lahko rekel.
Na 38. konferenci smo dobili samo novega prisilnega upravitelja, kakršni so bili vsi dosedanji predsedniki.
Na teh ljudeh je, da peljejo ZRS tja, kjer smatramo, da je naše mesto.
Lahko nas spet peljejo žejne čez reko, kakor do sedaj. Ne upam staviti, ali dati roke v ogenj, niti prsta, pa čeprav imamo tudi mi našega člana v tem vodstvu.
s58ru
 
Prispevkov: 1058
Pridružen: 28 Okt 2004, 21:07

Re: Aksiom – resnica

OdgovorNapisal/-a S52DK » 22 Feb 2010, 17:30

s58ru napisal/-a:Na 38. konferenci smo dobili samo novega prisilnega upravitelja, kakršni so bili vsi dosedanji predsedniki.
Na teh ljudeh je, da peljejo ZRS tja, kjer smatramo, da je naše mesto.
Lahko nas spet peljejo žejne čez reko, kakor do sedaj. Ne upam staviti, ali dati roke v ogenj, niti prsta, pa čeprav imamo tudi mi našega člana v tem vodstvu.


Jaz sem pa skozi po malem upal, da bo S58RU novi predsednik ZRS. :D Škoda. :( Upam, da bo po poteku mandata zdajšnje garniture kandidiral in bil izvoljen. :) Potem bo ZRS takšna kot mora biti. 8)
73 ES GL DE Robi, S52DK.

Član Radiokluba "Študent" Maribor- S59DXX.
Uporabniški avatar
S52DK
 
Prispevkov: 720
Pridružen: 22 Avg 2004, 16:41
Kraj: Poljčane, JN76SH

Re: Aksiom – resnica

OdgovorNapisal/-a s57ad » 22 Feb 2010, 21:39

Rudi, jaz sem bil pa prijetno presenečen nad udeležbo na konferenci, nad energijo, ki jo je, za razliko na apatijo prejšnja leta, bilo čutiti, željo, da se ZRS voz le potegne iz blata!
Nekaterih članov iz novega vodstva ne poznam, ostali so pa radioamaterji. Novo vodstvo nima čarovne paličice, da bi čez noč popravila, kar je bilo zafurano in zamujeno zadnja leta, po moje je, poleg finančne konsolidacije Zveze najpomembneje, da se pripravi predlog statuta po meri članstva in ne po meri vodstva ZRS (predvsem tistega dela vodstva, ki je delovalo v ozadju)...
Uporabniški avatar
s57ad
 
Prispevkov: 415
Pridružen: 17 Apr 2004, 17:40

Re: Aksiom – resnica

OdgovorNapisal/-a s58ru » 25 Okt 2010, 16:43

Dragi Robi S52DK
V mojem službenem obdobju sem bil že nekoč »fasada« pri prevzemanju podjetja. Torej bi bil primeren tudi za predsednika ZRS.
Kar se tiče naslednjih volitev v vodstvo ZRS, nič ni nemogočega, pa čeprav sem zapustil tudi matični RK.
Vsekakor - kakšno ZRS boste imeli, mi boš poročal lahko ti, saj sem jaz daleč od »korita«.
73 s58ru
s58ru
 
Prispevkov: 1058
Pridružen: 28 Okt 2004, 21:07


Vrni se na ZRS - Zveza Radioamaterjev Slovenije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

cron