Javno vprašanje g. predsedniku ZRS

Vse v zvezi z zvezo

Moderatorji: s55o, S57BBA

Re: Javno vprašanje g. predsedniku ZRS

OdgovorNapisal/-a s55z » 26 Nov 2009, 00:16

s52aa napisal/-a:
s57x napisal/-a:Nadomestek v treh tednih ni uspel ažurirati podatkov; dvomim celo, da je kdo videl ta skromni prispevek!

Je.

Res je.

V primeru težav z dostopom imate na portalu ZRS navedena dva elektronska naslova, na katera lahko naslavljate sporočila... Navedena sta povsem na začetku strani.

Razni problemi s plačili in avtomatskim knjiženjem so tudi posledica različnega tolmačenja položnic. Primer: nek klub zadolži ZRS, da pobira članarino (pošlje položnico) od članov kluba, odvede kotizacijo in preostanek nakaže klubu. Ker si nek član tega kluba omisli, da bo plačal samo ZRS kotizacijo, klubske članarine pa ne (plača za klubsko članarino manjši znesek), je plačilo narobe zavedeno, oziroma avtomatika plačila za dotični sklic ni spoznala kot pravilno plačilo kotizacije+klubske članarine, saj je bil izdan drugačen račun. O reakciji dotičnega raje ne bi...

Skratka, v primeru težav naslovite email na enega zgoraj napisanih, ali na zrs-hq@hamradio.si in vsak problem se bo raziskal... Včasih bo trajalo nekaj dni, vendar se bo ugotovilo, v čem je težava...

V parih dneh bo rešen tudi problem s klubskimi znaki v callbooku...

Nov način prenašanja baz je odkril kar nekaj pomanjkljivosti in napak zato prosimo za malo strpnosti, da se zadeve v miru uredijo...

Stane, tudi tvoj primer se bo v naslednjem tednu raziskalo... zelo pomaga, če navedeš, kdaj je bila plačana kotizacija...
VY 73 & GL, Dragan S55Z, EPC #0760
HAMtech - Toys for real CONTEST-ers and DX-ers
s55z
 
Prispevkov: 2455
Pridružen: 13 Jul 2003, 03:29
Kraj: Ljubljana - JN76HB

Re: Javno vprašanje g. predsedniku ZRS

OdgovorNapisal/-a s52aa » 26 Nov 2009, 08:31

s55z napisal/-a:Stane, tudi tvoj primer se bo v naslednjem tednu raziskalo... zelo pomaga, če navedeš, kdaj je bila plačana kotizacija...

Ni treba.
s52aa
LEA Admin
 
Prispevkov: 539
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:33
Kraj: Prelog, JN76HD

Re: Javno vprašanje g. predsedniku ZRS

OdgovorNapisal/-a s55z » 26 Nov 2009, 08:59

Hm, Stane, preveril... Sploh se nisi registriral.

Ostale info si dobil na e-mail...

Samo registrirat se moraš... :D
VY 73 & GL, Dragan S55Z, EPC #0760
HAMtech - Toys for real CONTEST-ers and DX-ers
s55z
 
Prispevkov: 2455
Pridružen: 13 Jul 2003, 03:29
Kraj: Ljubljana - JN76HB

Re: Javno vprašanje g. predsedniku ZRS

OdgovorNapisal/-a s52ro » 26 Nov 2009, 11:39

Dragan,

hvala za info. Sem se poskušal včeraj registrirati pa mi ni uspelo, ker nisem plačal kotizacije!?. Me je že zaskrbelo, da je res nisem.

Sem dobil tvojo e-pošto in potrdil registracijo tako, da je sedaj vse OK.

73&GL de S52RO
Stane
s52ro
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 04 Jan 2005, 13:55

Prejšnja

Vrni se na ZRS - Zveza Radioamaterjev Slovenije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov