Kdo je v zanjem času kaj naredil za ZRS in za povečevanje članov

Vse v zvezi z zvezo

Moderatorji: s55o, S57BBA

Kdo je v zanjem času kaj naredil za ZRS in za povečevanje članov

OdgovorNapisal/-a S58RAF » 17 Nov 2009, 19:30

s57bat napisal/-a:Samo, nikjer nisem napisal,da podpiram "zakon o financiranju ZRS",ker ga ne.Podpiram pa ZRS in vse ki se trudijo in migajo.Od tebe pa, vsaj kar spremljam forum,nisem prebral niti enega pozitivnega posta.

Podpis po celotni dolžini tvojega posta.

Na ku*ac mi gre, ker se na tem forumu že dva meseca samo javka in "kuka" kako smo si ubogi, kako se vse dela narobe, kako nas nihče ne posluša itd...

In obenem velja na RA sceni v SLO že nekaj let fama, da se članstvo ne povečuje in da ni mladih, novih, svežih, zelenih... radioamaterjev. Pa smo, tu sem. Kuku!

Daje mi vseznalci povedat, kako naj ima človek voljo, če pa pride v skregano družino?

Ali mi lahko kdorkoli od "glasnogovorcev nezadovoljne raje" tukaj s številko napiše, koliko ur je posvetil boljšemu življenju v tej "družini"?
S58RAF
 
Prispevkov: 214
Pridružen: 23 Feb 2005, 20:29
Kraj: JN76 SN (2009-2017 JN76TN, -2009 JN76UL)

Re: URADNI FORUM

OdgovorNapisal/-a s55m » 17 Nov 2009, 23:32

Preveč bi jih bilo, če bi jih napisal.
Toliko jih je, da se jih ne da več prešteti.
A želiš prav številko?
A želiš slike z zadnje akcije (za javno dobro radioamaterjev)?
Ne meči nas vseh v en koš. Tudi meni gre marsikaj na nekaj in trudim se za spremembe.
s55m
 
Prispevkov: 1579
Pridružen: 05 Feb 2004, 09:05
Kraj: KN12OR

Re: URADNI FORUM

OdgovorNapisal/-a S55SR » 18 Nov 2009, 01:26

Ne malo, kar dosti "off topic" ali po domače izven teme, pa vendarle, v izogib nesporazumom.

Citiram S57BAT: "Od tebe pa, vsaj kar spremljam forum,nisem prebral niti enega pozitivnega posta."
Če bi res spremljal forum, bi opazil, da se do pojava ZRDej skoraj nisem "oglašal". Kar je negativnih in kritičnih besed napisanih izpod moje tipkovnice je v glavnem na račun le-tega.

Nisem tehnik in nisem programer pa mi za moje amaterske potrebe ševedno dobro služi stari dobri Caldera DOS (če še veš kaj je to). Imam par starih 486 (prenosnikov), ki delujejo in so za moje potrebe in želje več kot preveč. Programi, ki jih uporabljam so hitri in delajo točno tisto čemur so bili namenjeni. Ne kuhajo še kave zraven. To si rajši sam skuham. Za Winzoze nimam ene lepe besede. Prevečkrat so se mi "usuli" sredi kontestov ali kakega drugega dela, da bi jim zaupal. Še huje je ko bi moral pri vsaki novi verziji zamenjat tudi računalnik, ker na starem nova verzija ne dela. Pri svojem radioamaterstvo ne sledim najnovejšim trendom, ker sem mnenja, da je vsaka nova serija postaj slabša od stare. In ker so proizvajalci zavohali, da več ko je menujev in lučk na "postaji" več jih gre v prodajo, so vse bolj podobne avtoradijem. Vse več je programiranja in vse manj elektronike. Služijo pa tovarne in trgovci. Tiste pa, ki nekaj veljajo, so, tako ali tako, izven dosega velike večine nas, navadnih smrtnikov.

Naj bo toliko dovolj!
ISF (imejte se fantastično)
Samo
S55SR
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 28 Nov 2007, 17:11
Kraj: Koper - Capodistria


Vrni se na ZRS - Zveza Radioamaterjev Slovenije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov