S5HAM klub

Vse v zvezi z zvezo

Moderatorji: s55o, S57BBA

Re: S5HAM klub

OdgovorNapisal/-a S54G » 03 Nov 2009, 22:02

:(
S54G
 
Prispevkov: 128
Pridružen: 22 Okt 2008, 11:51

Re: S5HAM klub

OdgovorNapisal/-a S54G » 03 Nov 2009, 22:18

Ja Bajko, Pogrevali bomo. Zakaj pa ne ??
Pred tremi leti sem že ob desetih sedel v Celju pri mizi in pričakoval,
da me bo kdo od UO opazil. Nisem namreč bil povabljen na sestanek UO.
Ker se to ni zgodilo, sem pred pričetkom konference povprašal
predsednika (takratnega), kako je kaj s QSL BIROJEM. V fris mi je lagal,
da še nič ni odločeno (finančni plan je bil pa napisan). Na konferenci v
raspravi mi je šele novi predsenik končno povedal, da delam še tri mesece,
potem prevzame delo QSL BIROJA sekretar.
Ne veš koliko časa in energije, pa tudi denarček je šel, da sem popravil
tvojo oslarijo. Imam namreč drugačne informacije. Ivan mi je rekel, da si
striktno vstrajal pri tvojem umotvoru. Če nekaj ne poznaš Bajko, vprašaj.
Sekretar je kmalu dal odpoved in za njim bi ostali kupi nerezdeljenih
kartic.
Seveda je tebi QSL biro zadnja briga. Imela sva QSO in ti si dobil mojo kartico.
Jaz tvoje nisem.
Veš kaj "ZADOST MAM".
Da osrečim tebe in tebi podobne.
TUKAJ IZJAVLJAM
Delo v QSL biroju bom opravljal do konca leta, ker sem se pač tako obvezal.
Z novim letom preneham s članstvom v S5HAM in seveda tudi ZRS.

Upam, da ne bo sprejet ZRDej, da mi ZRS ne bo odvzela dovoljenja.

LP

Miloš
S54G
 
Prispevkov: 128
Pridružen: 22 Okt 2008, 11:51

Re: S5HAM klub

OdgovorNapisal/-a s55m » 03 Nov 2009, 22:43

Miloš, le par je še stvari, ki v naši zvezi funkcionirajo. Ker svoje delo dobro (pravzaprav vzorno) opravljaš, je popoln nesmisel, da ga ne bi še naprej.
Ni umetnost pasti. Umetnost se je vsakič znova pobrati.
Upam, da te ob kakšni kavi prepričam v nasprotno.
S59CST vrata so vedno odprta :) .
Te stvari se enostavno dogajajo zato, ker nasprotne strani iščejo vsak argument, ki bi bil dober za zaviranje kolesja. Upam, da bomo 14.11.2009 ustavili konje in se dogovorili, kako naprej.
s55m
 
Prispevkov: 1579
Pridružen: 05 Feb 2004, 09:05
Kraj: KN12OR

Re: S5HAM klub

OdgovorNapisal/-a S51KW » 03 Nov 2009, 23:01

:( :( :( Miloš upam da si premisliš,zagotovo je nekaj "JUNAKA" ki bo vodil QSL biro v ZRS-u ali njeni naslednici tako kot ti več ne bo.(adio ažurnost,natančnost in ljubezen do tega dela) :(
ŽARKO
S51KW
 
Prispevkov: 112
Pridružen: 07 Jun 2006, 07:52
Kraj: KOPER

Re: S5HAM klub

OdgovorNapisal/-a S57BBA » 04 Nov 2009, 06:13

S56ZDB napisal/-a:S5HAM ne deli poštnega nabiralnika s podjetjem CETERUM d.o.o. S5HAM ima lasten poštni nabiralnik.


Darko, se opravičujem. Do tega sklepa sem prišel na osnovi tvoje izjave, da se lahko sedež S5 HAM kluba preseli tudi k tebi.

Torej, opravičilo tudi S5 HAM klubu za nenamerno zavajanje glede naslova.

LPB.
S57BBA
Moderator
 
Prispevkov: 383
Pridružen: 08 Mar 2002, 01:00
Kraj: JN76FC

Re: S5HAM klub

OdgovorNapisal/-a S57BBA » 04 Nov 2009, 06:43

S54G napisal/-a:Ja Bajko, Pogrevali bomo. Zakaj pa ne ??
Pred tremi leti sem že ob desetih sedel v Celju pri mizi in pričakoval,
da me bo kdo od UO opazil. Nisem namreč bil povabljen na sestanek UO.
Ker se to ni zgodilo, sem pred pričetkom konference povprašal
predsednika (takratnega), kako je kaj s QSL BIROJEM. V fris mi je lagal,
da še nič ni odločeno (finančni plan je bil pa napisan). Na konferenci v
raspravi mi je šele novi predsenik končno povedal, da delam še tri mesece,
potem prevzame delo QSL BIROJA sekretar.

Miloš, vem, se spomnim. Predvidevam sicer, da mi ti ne verjameš, ampak zagotovim ti lahko (pa tudi takrat prisotni člani tistega sklica UO ZRS ti lahko potrdijo), da je takratni predsednik tudi nam dal jasno in glasno na znanje, da se je glede tega (za tiste, ki ne poznajo zgodovine te zgodbe naj omenim, da je bila debata o varčevanju z denarjem ZRS, mojem predlogu, da bi delo v QSL biroju prenesli na novega sekretarja ZRS in predsednikovo trditev, da se je z Milošem dogovoril, da bo sekretarja pol leta uvajal v delo v QSL biroju) s tabo dogovoril. Tudi sam sem bil presenečen, ko sem v Celju opazil, da o zadevi nisi vedel nič. Zato sem tudi po tem povlekel svoj predlog nazaj (no ja, tudi zaradi tega - večinoma je prevagalo prepričevanje kolegov radioamaterjev, da delaš dobro, da je potrebno veliko znanja, volje in veselja za urejanje biroja in da naj se ne mešam v stvari, ki jih ne poznam, kar za delo QSL biroja drži).

S54G napisal/-a:Seveda je tebi QSL biro zadnja briga. Imela sva QSO in ti si dobil mojo kartico.
Jaz tvoje nisem.

Strinjam se, glede QSL biroja vem bore malo in glede na moje (ne)delo na frekvenčnih obsegih je to celo razumljivo. Kar pa se QSOja tiče, drži, posipam se s pepelom. Ne boš verjel, da imam tvojo kartico na mizi pred sabo (20-11-05-08-29) in kmalu bo štiri leta od najine zveze v KVP (delal sem QRP SSB, 37 priznanih zvez) in že od takrat imam pred sabo kupček praznih QSLk, da jih spišem - nič, sem pač lenuh glede tega.

S54G napisal/-a:Veš kaj "ZADOST MAM".
Da osrečim tebe in tebi podobne.
TUKAJ IZJAVLJAM
Delo v QSL biroju bom opravljal do konca leta, ker sem se pač tako obvezal.
Z novim letom preneham s članstvom v S5HAM in seveda tudi ZRS.

Upam, da ne bo sprejet ZRDej, da mi ZRS ne bo odvzela dovoljenja.

Miloš, pa ja ni najina debata povzročila tega? Saj te nisem nikjer napadel; tema je bila odprta zaradi vprašanja glede različnega obravnavanja različnih klubov s strani ZRS. Ja, si pač predsednik S5 HAM radiokluba in ja, dobro veš, da se je na forumu veliko govorilo o ustanovitvi tega kluba (saj veš, centralni radioklub, ime kluba, sedež na Lepem potu 6, ni klubske članarine, v vodstvu kluba vodstvo ZRS in podobna šušljanja), ampak, tudi ko so govorili, da želi AJK kupiti ZRS, nisem protestno izstopil iz kluba (je pa res, da je to temo načel isti predsednik, ki je tudi tebi povzročil kopico [še bolj sivih] las).

Da bo popolnoma jasno: Miloš, jaz (in meni podobni, torej tisti, ki ne delajo zvez) te ne rabim, a kopica drugih radioamaterjev te presneto potrebuje in si za njih nenadomestljiv, zato naj te radioamater, za katerega celo v vodstvu ZRS ni enotnega stališča, ali to sploh je, ne spravi s tira.

Sicer pa, glede na to, kam vse oddteka denar ZRS, je strošek QSL biroja v zadnjem času zanemarljiv.

LPB.

P.S. Moram pa priznati, da si me z zadnjim stavkom spravil že zgodaj zjutraj v dobro voljo. :wink:
S57BBA
Moderator
 
Prispevkov: 383
Pridružen: 08 Mar 2002, 01:00
Kraj: JN76FC

Re: S5HAM klub

OdgovorNapisal/-a s53kp » 05 Nov 2009, 13:11

Fantje ne jeziti Miloša. Vesel sem da dobim QSL in jo tudi napišem in če kdo to dobro dela je to Miloš. Če je za delovanje QSL biroja treba kar EUR-o več plačati bom plačal.

Bajko kar se tiče kartic, ko sem videl kako jih Miloš doma zloži svoje sem bil paf. V gomilu kartic je našel tisto, ki si mu rekel. To v hipu. Vsaka čast Miloš. Adiju se pridružim in plačam jaz... ni problem.

73 de s53kp
Uporabniški avatar
s53kp
 
Prispevkov: 226
Pridružen: 27 Apr 2003, 19:36
Kraj: Koper

Re: S5HAM klub

OdgovorNapisal/-a s52o » 05 Nov 2009, 19:58

Fantje ne jeziti Miloša. Vesel sem da dobim QSL in jo tudi napišem in če kdo to dobro dela je to Miloš. Če je za delovanje QSL biroja treba kar EUR-o več plačati bom plačal.


Zgornjemu citatu se pa tudi jaz z veseljem pridružujem..

73, Zvone
s52o
 
Prispevkov: 406
Pridružen: 02 Sep 2004, 21:04
Kraj: Hotavlje JN76BC

Prejšnja

Vrni se na ZRS - Zveza Radioamaterjev Slovenije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov