Zapisnik 1. izredne seje UO ZRS

Vse v zvezi z zvezo

Moderatorji: s55o, S57BBA

Re: Zapisnik 1. izredne seje UO ZRS

OdgovorNapisal/-a S51KW » 07 Sep 2009, 08:30

Andrej, a do prve (naslednje) polne Lune? Ker sodeč po forumu je ta usekala z vso močjo..

Ta veliki antagonizem ki se je pojavil v naši druščini ni pogojen z polno ali kakršno koli luno! potrebno se je zamisliti in poiskati rešitev,prisluhniti drug drugemu brez pavšalnih obtožb in z argumentirano debato o smereh in obstoju naše organizacije ki naj ne bo last enega "centra moči" ampak zaželena organizacija vseh ki imamo radi radioamaterizem. :D
ŽARKO
S51KW
 
Prispevkov: 112
Pridružen: 07 Jun 2006, 07:52
Kraj: KOPER

Re: Zapisnik 1. izredne seje UO ZRS

OdgovorNapisal/-a s53kp » 07 Sep 2009, 14:45

Spoštovana druščina. Da bi se izognili takim in drugačnim čudnim obtožbam, prerekanju in skrivanju zadev pred širšo javnostjo (radioamatersko) predlagam, da se na vsaki seji UO ZRS udeležijo po trije člani iz različnih klubov. Udeleženci bodo(mo) nepristransko obvestili radioamatersko javnost o razpravah na sejah. Suhoparni sklepi so sicer napisani. Če seja traja dve uri, pa se napiše list papirja je prosto rečeno smešno. Ko sem vodil sestanek dve uri sem imel 5 do 7 strani zapisnika, kjer je jasno pisalo kaj je kdo rekel in v katero smer je tekla razprava. Globoko obžalujem odstop Bajka. UO ZRS predlagam, da odstopa ne sprejme, tebe Bajko pa prosim da zaradi nas ne odstopiš. Kolikor sem imel možnost sodelovati s teboj si mi bil organizator, vodja in izvajalec, kakršne potrebujemo.

Danes sem govoril po telefonu tudi s predsednikom ZRS in predlagal, da bi na seje UO prišli tudi ostali, da bi slišali to razpravo in moram povedati, da se je strinjal. Predlagal sem tudi, da se seje UO snemajo, da je mogoče dostopati do teh magnetogramov tudi v radioklubih. Po snemanju se lahko napiše zapisnik kot se sliši, ne pa suhoparni sklepi.
Torej 28.9.2009 ob 15. uri na Lepi poti 6, sem:
1 . s53kp, Maks iz Kopra
2.
3.
Moj predlog ni, da bi razpravljali v UO še manj pa kar koli odločali, temveč samo korektno obveščanje o dogajanjih na sejah.

LP, s53kp, Maks
Uporabniški avatar
s53kp
 
Prispevkov: 226
Pridružen: 27 Apr 2003, 19:36
Kraj: Koper

Prejšnja

Vrni se na ZRS - Zveza Radioamaterjev Slovenije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 39 gostov