Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

Vse v zvezi z zvezo

Moderatorji: s55o, S57BBA

Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a s50ld » 18 Avg 2009, 08:20

Spoštovani kolegi!

Kot prvo: NISEM ČLAN UO ali delovne skupine ...

Od decembra 2008 sem nov ham ...

Trenutno na Menini planini poteka RA kamp za nadebudno mladino ...

Dejmo novim hamom in mladim hamom možnost, da se ne s prvim pogledom na ham forum zastrupijo kontra temu hobiju ...

Sicer zastopim, da imate en do drugega, drugo do drugega in do zveze neko negativno mnenje in kar nekaj pišete kontra ...

VSI KI IMATE KAJ PROTI ZRDeJ: Namesto da pluvate čez ZRS in UO ZRS in delovno skupino za pripravo ZRDeJ, dejte raje pisat konkretne predloge kaj bi bilo dobro imeti v zakonu, da bi mi lahko lepše, lažje in zakoniteje klofali ...

Ali je s trenutnim zakonom kaj narobe ali ne nimam pojma ... Nisem pravnik in nisem ga bral ...

Ali je s statutom ZRS kaj narobe ali ne nimam pojma ... Nisem pravnik ...

Ne spoznam se na postopke o pripravi česarkoli v zvezi z zakoni, pravili, statusti, pravnimi akti itd. ... Nisem pravnik ...

Vem pa par stvari: Tukaj se lahko vsi oglasimo in povemo svoje mnenje o ZRDeJ, kdaj nam je katerakoli oblast dala dovoljenje da v času predpriprav in izdelav osnutkov za katerikoli zakon damo kako pripombo na nov zakon? Koliko so upoštevali gostilniško prerekanje? Kolikokrat so vaši šefi v službi dali pred vas predlog spremembe delovnega režima v službi, da ga lahko pokomentirate in date predloge? Kolikokrat so vas pri tem upoštevali? Izzvzeti ljudje ki so na takih položajih in pa one man band podjetja ...

Mene osebno zelo žalosti dejstvo, da se odrasli ljudje, ki se ukvarjajo s takim, lahko mirno rečem, ekskluzivnim hobijem kregajo, namesto da bi stopili skupaj in našli kompromis za boljšo skupno dejavnost ...

Sej ni potrebno da ste izven ham skupnosti prijatelji, vsaj za hamspirit in ham skupnost potegnite skupaj ...

V četrtek je bila oddaja o radioamaterstvo in je zadeva izgledala zelo lepo in složna, tukaj pa kažemo črno sliko kreganja ...

Sam tolk v razmislek ...
s50ld
 
Prispevkov: 258
Pridružen: 25 Feb 2009, 13:43
Kraj: LJ/SG

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a S56ZDB » 18 Avg 2009, 09:00

Hvala lepa za tole..

Nekaj dobrih iztočnic si povedal.

73

S56ZDB, Darko
S56ZDB
 
Prispevkov: 453
Pridružen: 18 Jun 2006, 23:23
Kraj: Ljubljana

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a S55SR » 18 Avg 2009, 10:47

s50ld napisal/-a:Spoštovani kolegi!

Trenutno na Menini planini poteka RA kamp za nadebudno mladino ...



Proti delu posameznikov, ki organizirajo tečaje, ki vodijo raznorazne tabore, pišejo članke v CQ, organizirajo in se udeležujejo tekmovanj, nimam nič, nasprotno, take sem in bom še naprej hvalil in jih dajal za zgled. Žal mi je, če je kakšen tak, ki je vreden pohvale, v sedanjem vodstvu, kajti, žal, tudi na njega letijo kritike. Ne samo moje.

Vse to prerekanje in pisarjenje po forumu je nastalo samo in samo zaradi neodgovarjanja na javno zastavljena vprašanja.

Toliko v razmislek o škodi, ki jo dela vodstvo s tem, da ne odgovarja na vprašanja.
ISF (imejte se fantastično)
Samo
S55SR
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 28 Nov 2007, 17:11
Kraj: Koper - Capodistria

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a S56ZDB » 18 Avg 2009, 11:36

S55SR napisal/-a:
s50ld napisal/-a:Spoštovani kolegi!

Trenutno na Menini planini poteka RA kamp za nadebudno mladino ...



Proti delu posameznikov, ki organizirajo tečaje, ki vodijo raznorazne tabore, pišejo članke v CQ, organizirajo in se udeležujejo tekmovanj, nimam nič, nasprotno, take sem in bom še naprej hvalil in jih dajal za zgled. Žal mi je, če je kakšen tak, ki je vreden pohvale, v sedanjem vodstvu, kajti, žal, tudi na njega letijo kritike. Ne samo moje.

Vse to prerekanje in pisarjenje po forumu je nastalo samo in samo zaradi neodgovarjanja na javno zastavljena vprašanja.

Toliko v razmislek o škodi, ki jo dela vodstvo s tem, da ne odgovarja na vprašanja.


Pametovat je lahko. Prebrat statut zveze in poslati delegata na konferenco pa je očitno težje.

73

S56ZDB, Darko
S56ZDB
 
Prispevkov: 453
Pridružen: 18 Jun 2006, 23:23
Kraj: Ljubljana

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a s55z » 18 Avg 2009, 11:45

Morda ni prava tema, pa vendar...

Zaradi očitkov o koliziji interesov in obtožb o popravljanju in brisanju vsebin nepreklicno odstopam od moderiranja in administriranja foruma S50LEA.

Z lepimi pozdravi,


Dragan S55Z
s55z
 
Prispevkov: 2455
Pridružen: 13 Jul 2003, 03:29
Kraj: Ljubljana - JN76HB

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a S55SR » 18 Avg 2009, 11:58

Spoštovani gospod Darko, S56ZDB!

Predlogi sprememb in popravkov statuta ZRS (ZKS), so, iz našega kluba S59CST, bili poslani tako po e-pošti, kakor po navadni (snail) pošti.
Do danes jih niso obravnavali na nobeni konferenci UO niti na konferenci ZRS (ZKS). Niti na dnevni red jih niste postavili.
Tako, da ne Vi meni la la la.
ISF (imejte se fantastično)
Samo
S55SR
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 28 Nov 2007, 17:11
Kraj: Koper - Capodistria

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a S56ZDB » 18 Avg 2009, 12:36

Če me že (že) vztrajno žališ, potem naj bo to vsaj zaradi dejanj, ki sem jih storil.

O tem kaj se dogaja s dopisi, ki prispejo kot pobude in predlogi med dvema konferencama na ZRS pa dovoli, da urejamo znotraj UO. Hvala!

73

S56ZDB, Darko
S56ZDB
 
Prispevkov: 453
Pridružen: 18 Jun 2006, 23:23
Kraj: Ljubljana

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a S55SR » 18 Avg 2009, 16:41

O tem kaj se dogaja s dopisi, ki prispejo kot pobude in predlogi med dvema konferencama na ZRS pa dovoli, da urejamo znotraj UO.


Ja, ja...
Ker pobuda in predlogi niso prišli s strani ljubljenega vodstva, roma v koš. To, zadnjo, pobudo ljubljenega vodstva pa bi , po vašem (množina in ne vikanje) mnenju podpreti prav vsi. Brezpogojno. Da bi pa odgovorili na vprašanja, ki so bila postavljena na samem začetku, pa ne, bi bilo izpod časti.
Zares vidimo kam pes taco moli!


*********
s55o
ISF (imejte se fantastično)
Samo
S55SR
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 28 Nov 2007, 17:11
Kraj: Koper - Capodistria

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a S56ZDB » 18 Avg 2009, 18:03

S55SR napisal/-a:O tem kaj se dogaja s dopisi, ki prispejo kot pobude in predlogi med dvema konferencama na ZRS pa dovoli, da urejamo znotraj UO.


Ja, ja...
Ker pobuda in predlogi niso prišli s strani ljubljenega vodstva, roma v koš. To, zadnjo, pobudo ljubljenega vodstva pa bi , po vašem (množina in ne vikanje) mnenju podpreti prav vsi. Brezpogojno. Da bi pa odgovorili na vprašanja, ki so bila postavljena na samem začetku, pa ne, bi bilo izpod časti.
Zares vidimo kam pes taco moli!


Potvarjaš. Nobeno pismo ni odromalo in ne bo odromalo v koš.

73

S56ZDB, Darko
S56ZDB
 
Prispevkov: 453
Pridružen: 18 Jun 2006, 23:23
Kraj: Ljubljana

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a S55SR » 19 Avg 2009, 05:49

Ker pobuda in predlogi niso prišli s strani ljubljenega vodstva, roma v koš.

Nič ne potvarjam. Zdaj se ti loviš na pike in vejice.
Izraz "romati v koš" ne pomeni vedno dobesedno "vreči v koš za smeti", pomeni tudi ne obravnavati, namerno založiti, skratka zadeva ostane neobdelana in na koncu pristane v fasciklu, kjer vsi pozabijo, da je sploh tam.
ISF (imejte se fantastično)
Samo
S55SR
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 28 Nov 2007, 17:11
Kraj: Koper - Capodistria

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a S56ZDB » 19 Avg 2009, 07:44

Vsak dopis, ki je prispel na UO bo obravnavan in bo pošiljatelj dobil odgovor.

73

S56ZDB, Darko
S56ZDB
 
Prispevkov: 453
Pridružen: 18 Jun 2006, 23:23
Kraj: Ljubljana

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a S55SR » 19 Avg 2009, 09:35

To zdaj govoriš kot Darko, S56ZDB ali kot PODPREDSEDNIK?
ISF (imejte se fantastično)
Samo
S55SR
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 28 Nov 2007, 17:11
Kraj: Koper - Capodistria

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a S56ZDB » 19 Avg 2009, 09:50

To zdaj govorim kot S56ZDB, Darko, ki je hkrati podpredsednik UO ZRS. Brez prejudica kakršnega koli sklepa UO. Zase vem za kaj se zavzemam, četudi mogoče nisem vedno (oz. sem redko kdaj) diplomat.

73

S56ZDB, Darko
S56ZDB
 
Prispevkov: 453
Pridružen: 18 Jun 2006, 23:23
Kraj: Ljubljana

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a S55SR » 19 Avg 2009, 10:01

Toliko v znanje.
Kdaj boš pa "govoril" kot podpredsednik in odgovoril na vprašanja, ki so predmet kar treh (morda večih) tem?
ISF (imejte se fantastično)
Samo
S55SR
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 28 Nov 2007, 17:11
Kraj: Koper - Capodistria

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a S56ZDB » 19 Avg 2009, 10:09

Teška bo, ker imamo "uradnega govorca".

73

S56ZDB, Darko
S56ZDB
 
Prispevkov: 453
Pridružen: 18 Jun 2006, 23:23
Kraj: Ljubljana

Naslednja

Vrni se na ZRS - Zveza Radioamaterjev Slovenije

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 6 gostov