Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

Vse v zvezi z zvezo

Moderatorji: s55o, S57BBA

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a S55SR » 19 Avg 2009, 14:17

Nič ne bo "teška"! Ko so sprejel funkcijo podpredsenika, si se odpovedal pravici "govoriti" v svojem imenu.
"Oglašaš" se kot podpredsednik.
Vprašanja pa sem / smo zastavili tudi tebi kot podpredsedniku in še vedno čakamo na odgovore.
Ali pa UO ne ve kaj dela levica in kaj desnica.
ISF (imejte se fantastično)
Samo
S55SR
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 28 Nov 2007, 17:11
Kraj: Koper - Capodistria

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a S56ZDB » 19 Avg 2009, 15:27

Zdaj si že nesramen.
S56ZDB
 
Prispevkov: 453
Pridružen: 18 Jun 2006, 23:23
Kraj: Ljubljana

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a s57uud » 19 Avg 2009, 16:35

S55SR napisal/-a:Nič ne bo "teška"! Ko so sprejel funkcijo podpredsenika, si se odpovedal pravici "govoriti" v svojem imenu.


Tale trditev pa nima nobene osnove. Vsak, ki sprejme kakršno koli funkcijo ima seveda o vsaki stvari lahko tudi svoje lastno mnenje ne glede na to, da se ravna po skupaj sprejetih smernicah s katerimi se lahko strinja lahko pa tudi ne.
Uporabniški avatar
s57uud
Moderator
 
Prispevkov: 659
Pridružen: 17 Sep 2001, 01:00
Kraj: Kačiče 15, 6215 Divača

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a s57nbt » 19 Avg 2009, 20:20

S56ZDB napisal/-a:
S55SR napisal/-a:To zdaj govoriš kot Darko, S56ZDB ali kot PODPREDSEDNIK?


To zdaj govorim kot S56ZDB, Darko, ki je hkrati podpredsednik UO ZRS. Brez prejudica kakršnega koli sklepa UO. Zase vem za kaj se zavzemam, četudi mogoče nisem vedno (oz. sem redko kdaj) diplomat.

73

S56ZDB, Darko

Da ne bo v bodoče nesporazumov, bi te prosil, da v bodoče poveš, kdaj zastopaš svoja stališča in kdaj stališča ZRS, da bomov vedeli, pri čem smo.
V nasprotnem primeru se lahko tudi smatra, da je tvoje osebno mnenje hkrati enako mnenju ZRS, katere pomemben predstavnik si.
Škoda, da ne moreš za nazaj popravit, kaj je tvoje osebno mnenje in kaj je uradno mnenje ZRS.
Če je bilo vse tvoje pisanje tvoje osebno mnenje, ostane edini uradni, ki si to upa jasno in glasno povedat, Bajko, ki pa z zadevo, ki je predmet debate, nima (še) nič skupnega in ne ve, za kaj se gre, česar mu ne moremo zamerit.
In če je temu tako, je bilo vso pisanje tja v tri krasne, vsaj moje, pa tudi tvoje (vsaj) meni nazaj, ker bi rad vseeno zvedel kakšna so uradna stališča ZRSa okoli tega. In verjamem, da tudi drugi.
Zato je zdaj zares čas, da nekdo začne odgovarjat na vpršanja. Čeprav so neugodna.
LP!
Uporabniški avatar
s57nbt
 
Prispevkov: 289
Pridružen: 06 Mar 2005, 15:01

Re: Namensko nova tema o ZRS in ZRDeJ ...

OdgovorNapisal/-a S55SR » 23 Avg 2009, 01:24

Očitno UO ne ve kaj je to levica in kaj desnica! (Mišljene so bile zgornje človeške okončine)
ISF (imejte se fantastično)
Samo
S55SR
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 28 Nov 2007, 17:11
Kraj: Koper - Capodistria

Prejšnja

Vrni se na ZRS - Zveza Radioamaterjev Slovenije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov