Konferenca ZRS

Vse v zvezi z zvezo

Moderatorji: s55o, S57BBA

Konferenca ZRS

OdgovorNapisal/-a S57BBA » 19 Maj 2003, 17:09

Živ!

Polagam na srce vsem, ki greste na Konferenco ZRS v Bohinjsko bistrico kot predstavniki svojih klubov, da se na konferenco pripravite (drugače bomo spet govorili, da je konferenca kot trop ovac - zablejajo, ko jim predsedujoči tako reče).

Gradiva za konferenco so dobili radioklubi na svoje naslove (žal jih običajno vidijo le tisti, ki odprejo poštni nabiralnik kluba), na voljo pa so seveda tudi v elektronski obliki. Ker je sekretar ZRS, odkar nima dodatne administrativne pomoči, nemočen pri iskanju Word datotek, je poslovnik konference kar skopiran iz CQ ZRS. Sam sem ga še enkrat vrgel v Word in je skupaj z ostalimi datotekami na voljo tudi na http://www.hamradio.si/konferenca31s.html (poleg ostalih spletnih naslovov, kjer so na voljo vse ostale datoteke razen poslovnika). Celotno gradivo v ZIP datoteki je dolgo le 87Kb.

Zanima me, če je kdo gradivo za konferenco že v celoti prebral; če je, me čudi, da ni nobenih komentarjev.

LPB.
S57BBA
Moderator
 
Prispevkov: 383
Pridružen: 08 Mar 2002, 01:00
Kraj: JN76FC

gradivo

OdgovorNapisal/-a s56g » 19 Maj 2003, 18:49

Odlično, Bajko, TNX!

Objaviti gradivo na "spletu" si predstavljam tako, da ga lahko preberem brez dodatne "škatle orodja" ... kar v brkljalniku. Morda pa imam zmedene pojme okoli internetnega medija.

Kaj pa sotrpini na packetu? So bili deležni kaj info'tov? (trenutno ne morem pošpegati na BBSje)

lp, tom*/s57tws
s56g
LEA Admin
 
Prispevkov: 284
Pridružen: 25 Sep 2001, 01:00
Kraj: Nova Gorica, JN65TW

Re: gradivo

OdgovorNapisal/-a S57BBA » 19 Maj 2003, 22:35

s57tws napisal/-a:Kaj pa sotrpini na packetu? So bili deležni kaj info'tov? (trenutno ne morem pošpegati na BBSje)


Ja, žal so res predvsem *trpini... Sam namreč PRja (kljub sisopiranju na BBSih, vozliščih in prehodih) nimam že dobri dve leti... Verjetno, če ni nihče prenesel še tja, ni na voljo še nič...

LPB.
S57BBA
Moderator
 
Prispevkov: 383
Pridružen: 08 Mar 2002, 01:00
Kraj: JN76FC

OdgovorNapisal/-a s57wos » 19 Maj 2003, 22:53

Bajko zdravo ...

Upam da nebos jezen, ce samoinicijativno prenesem datoteke se na packet-BBS-e.
Poznam kar kopico operaterjev ki se jim o medmrezju se sanja ne, na 1k2 pa pridno prebirajo vse kar prileti na bbs-e, in mislim da niso osamljeni primerki .. 8)
Kaksna sreca, da je to samo hobi.
s57wos
 
Prispevkov: 188
Pridružen: 20 Maj 2001, 01:00
Kraj: Maribor JN76UN

OdgovorNapisal/-a S57BBA » 20 Maj 2003, 07:28

s57wos napisal/-a:Upam da nebos jezen, ce samoinicijativno prenesem datoteke se na packet-BBS-e.


Seveda, kar izvoli. Škoda le, da nimamo tega dela še avtomatiziranega (ali pa raje rečem bolje da ne, da ne bi imeli goro nekoristnih sporočil na PRju).

LPB.
S57BBA
Moderator
 
Prispevkov: 383
Pridružen: 08 Mar 2002, 01:00
Kraj: JN76FC

Re: Konferenca ZRS

OdgovorNapisal/-a Gost » 20 Maj 2003, 07:41

S57BBA napisal/-a:Živ!

Polagam na srce vsem, ki greste na Konferenco ZRS v Bohinjsko bistrico kot predstavniki svojih klubov, da se na konferenco pripravite (drugače bomo spet govorili, da je konferenca kot trop ovac - zablejajo, ko jim predsedujoči tako reče).

Gradiva za konferenco so dobili radioklubi na svoje naslove (žal jih običajno vidijo le tisti, ki odprejo poštni nabiralnik kluba), na voljo pa so seveda tudi v elektronski obliki. Ker je sekretar ZRS, odkar nima dodatne administrativne pomoči, nemočen pri iskanju Word datotek, je poslovnik konference kar skopiran iz CQ ZRS. Sam sem ga še enkrat vrgel v Word in je skupaj z ostalimi datotekami na voljo tudi na http://www.hamradio.si/konferenca31s.html (poleg ostalih spletnih naslovov, kjer so na voljo vse ostale datoteke razen poslovnika). Celotno gradivo v ZIP datoteki je dolgo le 87Kb.

Zanima me, če je kdo gradivo za konferenco že v celoti prebral; če je, me čudi, da ni nobenih komentarjev.

LPB.


Nekaj iščem pa dobim tale odgovor:

S5 Radioamateurs Callbook

SRY, S57BBA not found.


So nečlani ZRS-a lahko aktivni kot člani ?
Gost
 

Re: Konferenca ZRS

OdgovorNapisal/-a S57BBA » 20 Maj 2003, 08:05

Anonymous napisal/-a:Nekaj iščem pa dobim tale odgovor:
S5 Radioamateurs Callbook
SRY, S57BBA not found.
So nečlani ZRS-a lahko aktivni kot člani ?


Mogoče te ne razumem najbolje; sprašuješ če smo lahko radioamaterji, ki ne plačujemo kotizacije ZRS aktivni kot radioamaterji, ali sprašuješ, če smo lahko aktivni v Sloveniji, ali sprašuješ, če lahko uporabljamo PR (v Sloveniji), ali sprašuješ...

Si lahko prosim malce bolj precizen? Rade volje ti odgovorim.

LPB.
S57BBA
Moderator
 
Prispevkov: 383
Pridružen: 08 Mar 2002, 01:00
Kraj: JN76FC

OdgovorNapisal/-a s56a » 20 Maj 2003, 08:41

Mr. X> So nečlani ZRS-a lahko aktivni kot člani ?

Najhujše je, da so eni bolj aktivni kot člani ZRS!

Recimo S57A, BBA, 8A, 9A itn...
s56a
 

OdgovorNapisal/-a S56KPN » 20 Maj 2003, 08:46

Tale 2 zadna posta sta pa "močna".
Predvsem to da je GOST to uprašu kaj ga je strah????

Aja drugač sm se pa sam začeu smejat ko sm prebral uprašanje od gosta, sam da ne bo še iz te teme nastal ROMAN kot v debati uradni in neuradni forum pa take zadeve, ker tistga se sploh ne splača brat sam eni čez druge govorijo mislm da take pripombe kot jo je dal gost spadajo v tisto temo.

PS.:
Jaz temo uradni-neurani forum kar spustim ;)
Elektrika je edina k___a k se ne pusti slatat pa se placat jo mors!
S56KPN
 
Prispevkov: 220
Pridružen: 13 Avg 2002, 14:02
Kraj: Ljubljana


Vrni se na ZRS - Zveza Radioamaterjev Slovenije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov