Sklic 35. konference ZRS

Vse v zvezi z zvezo

Moderatorji: s55o, S57BBA

Sklic 35. konference ZRS

OdgovorNapisal/-a S57BBA » 13 Mar 2007, 11:00

Objavljen je sklic 35. konference ZRS s spremljajočimi dokumenti.

LPB.
S57BBA
Moderator
 
Prispevkov: 383
Pridružen: 08 Mar 2002, 01:00
Kraj: JN76FC

OdgovorNapisal/-a S56CT » 17 Mar 2007, 08:55

Lokacijo, kjer se bo odvijala konferenca ZRS sem dodal tudi na APRS.
73 de S56CT-Tilen
http://rpt.hamradio.si/
S56CT
S5 RPT Manager
 
Prispevkov: 1106
Pridružen: 20 Jan 2002, 01:00
Kraj: Sevnica

neuradni zapisnik

OdgovorNapisal/-a s58ru » 27 Mar 2007, 07:07

35... pustimo to

Rekli so mi: Ti, ki si hotel iti v Celje, pa sedaj napiši, kaj se je tam dogodilo!
Minilo je šest ur od našega odhoda iz Celja in poglejmo v to staro glavo, kaj je tam ostalo.
Poročilo moram napisati tudi zato, ker so vsi dosedanji zapisniki ZRS le pravljice.

Ne vem, po kakšnem vrstnem redu naj grem. Moral bom slediti dnevnemu redu, ker bo sicer poročilo prekratko. Za »leo« sem oddal tole poročilo: veni, vidi, vici in je še predolgo. Spominjam se, da je bilo veliko raznih pozdravov in govorov. A o tem ne bi govoril.
Izvolili so tudi organe konference. Za to so porabili tretjino prisotnih delegatov.
Poročila: jaz se ne spominjam, da bi slišal kaj podobnega. Res pa je, da je S54A našteval, kaj vse je napravil v prejšnjem letu npr: spremenil je članarino iz SIT-ov v EURE, sklical posvet predsednikov RK, okrnil QSL biro, ker on in novi ne pošiljata QSL. In kaj sploh so to QSL-ke. Večkrat je tudi zahteval od RK, da mu posredujejo spisek članov za novo vodstvo....
Če pogledam naprej dnevni red, ki je obsegal celih deset točk, se ne spominjam, da bi se kaj bistvenega dogajalo. Nove organe so določili že prejšnji dan ....Res pa je, da je S52P povedal, kdaj in kje se je rodil. V času svojega KV menedžerstva ni uspel tega povedati.
Novo vodstvo je iz vseh RK Slovenije, ki so severno od Ljubljane.
Zanimiv mi je bil predlog, da se preseli ZRS v ....Celje, Maribor, tam gor nekam. Če potrebujete moj blagoslov? Rade volje ga dam.
Moj rezime: mislil sem, da smo že bili na dnu, pa sem se motil.
In tudi to je radioamaterstvo!?
HAM SPIRIT ni član ZRS.
s58ru
s58ru
 
Prispevkov: 1064
Pridružen: 28 Okt 2004, 21:07


Vrni se na ZRS - Zveza Radioamaterjev Slovenije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov