Uradni forum ZRS

Vse v zvezi z zvezo

Moderatorji: s55o, S57BBA

OdgovorNapisal/-a Rudi » 29 Maj 2003, 18:28

Spoštovani Bivši, Sedanji in Prihodnji. Veliko izkušenj iz tega pisanja, pa vendarle: vidimo se v Bohinju, pa si povejmo na štiri oči brez skrivanj za pvsedonime in anonimneže. Vsem pa sem hvaležen za sodelovanje v teh forumih, ker sem dobil precej jasnejšo sliko o dogajanju v radioamaterskih vrstah. In pridite vsi dvigovat roke, za te ali one. Kandidati za vodstvo smo se odločili, da sprejmemo izziv in bomo vzrajali pri tem. Odločitev pa je v rokah delegatov. Vse možnosti imate, da svet vržete s tečajev, samo pridite v Bohinj, kjer se bomo (upam) vendarle pogovarjali trezno kot odrasli ljudje, kot radioamaterji.

Nasvidenje v Bohinju.
Rudi
 

OdgovorNapisal/-a s56a » 29 Maj 2003, 23:22

Žal v ZRS še niso slišali za bipolarni svet z dva tečaja :-(
s56a
 

OdgovorNapisal/-a bivši » 30 Maj 2003, 09:04

s56a napisal/-a:Žal v ZRS še niso slišali za bipolarni svet z dva tečaja :-(



Glede na to, da tudi ne razumejo, kaj jim hočemo dopovedati, je vsako dogovarjanje popolnoma odveč.Žal.Očitno bo potrebno odpreti nov forum,s katerim bi lahko pričeli z ustanovitvijo resne organizacije za ljubitelje amaterizma.Svet bi veliko lažje prevrnil,kot pa kremenkote mehko zapekel.
lep pozdrav
bivši
 

OdgovorNapisal/-a S57BBA » 30 Maj 2003, 09:26

bivši napisal/-a:Glede na to, da tudi ne razumejo, kaj jim hočemo dopovedati, je vsako dogovarjanje popolnoma odveč.Žal.Očitno bo potrebno odpreti nov forum,s katerim bi lahko pričeli z ustanovitvijo resne organizacije za ljubitelje amaterizma.Svet bi veliko lažje prevrnil,kot pa kremenkote mehko zapekel.


Veš, skrivanje za izmišljenimi nazivi tudi ne bo pripomoglo k demokratičnosti dialoga. Nekako pričakujem, da ima vsak, ki želi kritizirati, toliko "jajc", da se predstavi in za povedanim stoji. Tako pa je povsem mogoče, da za nazivom "bivši" stoji, recimo, trenutni predsednik ZRS, ali pa sekretar, ali pa ...

Kar pa se tiče novega foruma... :wink: ... kako so že rekli naši bivši južni bratranci - ko voli nek izvoli...

LPB.
S57BBA
Moderator
 
Prispevkov: 383
Pridružen: 08 Mar 2002, 01:00
Kraj: JN76FC

OdgovorNapisal/-a Rudi » 30 Maj 2003, 14:59

bivši napisal/-a:
s56a napisal/-a:Žal v ZRS še niso slišali za bipolarni svet z dva tečaja :-(



Glede na to, da tudi ne razumejo, kaj jim hočemo dopovedati, je vsako dogovarjanje popolnoma odveč.Žal.Očitno bo potrebno odpreti nov forum,s katerim bi lahko pričeli z ustanovitvijo resne organizacije za ljubitelje amaterizma.Svet bi veliko lažje prevrnil,kot pa kremenkote mehko zapekel.
lep pozdrav

A veš, da mi je bil film o Kremenčkovih zelo všeč. Pa še otroci so ga radi gledali. Ali ni to lepo?
Rudi
 

OdgovorNapisal/-a Gost » 30 Maj 2003, 16:45

Rudi, brez zamere, ampak meni se zdiš nekam " čudakar "
Gost
 

OdgovorNapisal/-a Rudi » 30 Maj 2003, 17:00

Anonymous napisal/-a:Rudi, brez zamere, ampak meni se zdiš nekam " čudakar "

Morda, to ni slaba lastnost. Lažje je uspeti. Tebi tega ne morem reči, ker očitno ne obstajaš.

Blagor ljudem, ki upajo izza vogla!
Rudi
 

OdgovorNapisal/-a Rudi » 30 Maj 2003, 17:01

S57BBA, utegneš jutri v Bohinju za kratek neformalen pogovor?
Rudi
 

OdgovorNapisal/-a S57BI » 30 Maj 2003, 21:37

Dragi moji!

Za osebne razgovore uporabljajte svoje e-maile. Zato jih imate.
Prav čudno je videt, da se dva dogovarjata na forumu za sestanek,
čeprav imata vsak svoj e-mail naslov. Občutek imam kot da pri celi stvari
nekaj smrdi - beri: nastavlja zanka.

Upam pa, da bo po kongresu spet malo bolj zaživela rubrika TEHNIKA.

Lep pozdrav, Jože.
S57BI
 
Prispevkov: 184
Pridružen: 06 Feb 2002, 01:00
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Rudi » 31 Maj 2003, 05:45

Ja, pripravlja se državni udar! Ali nimate izkušenj s tem... :lol:

Resno, jaz Bajkota osebno niti ne poznam, zato nimam niti najmanjšega namena pripravljati kakršnokoli zanko. Komu sploh? Tebi? Sebi????

Sicer pa bo sploh ta pogovor, če bo do njega prišlo neformalen kot z mnogimi drugi udeleženci konference. Pa še to najraje po konferenci.

Morda pa še to. Če še niste vedeli. Prav posebno zanko pripravljamo kandidati za vodstvo, ki se dobimo v Bohinju že točno ob 12. uri. Te zanima kje in o čem se bomo pogovarjali? Pridi zraven, nismo tajna organizacija in nam daj kakšen dober predlog.
Rudi
 

Prejšnja

Vrni se na ZRS - Zveza Radioamaterjev Slovenije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov