Kotizacija ZRS

Vse v zvezi z zvezo

Moderatorji: s55o, S57BBA

Kakšen način plačevanja kotizacije vam bolj ustreza?

Glasovanje se je zaključilo dne 24 Dec 2004, 08:39

Kotizacijo želim plačcevati glede na usluge, ki jih potrebujem od ZRS.
16
55%
Kotizacija mora biti za vse operaterje (razen izjem) enaka.
5
17%
Kotizacija mora biti za vse operaterje (razen izjem) enaka vendar z možnostjo obročnega plačevanja...
8
28%
 
Skupaj glasov : 29

Kotizacija ZRS

OdgovorNapisal/-a s55z » 24 Nov 2004, 08:39

Pravzaprav nisem mislil načenjati te teme, vendar kot vedno, so v 9A za korak pred nami. Na naslovu http://www.hamradio.hr/download/Odluka% ... 202005.doc si lahko ogledate način vrednotenja kotizacije glede na usluge, ki jih posamezen operater potrebuje.

Očitno se da tudi na drugačen način.... :-?

Kaj menite o takšnem načinu plačevanja kotizacije?

Poleg tega sem pripravil malo anketico in če imate še kakšno vprašanje, jo lahko dopolnim...
VY 73 & GL, Dragan S55Z, EPC #0760
HAMtech - Toys for real CONTEST-ers and DX-ers
s55z
 
Prispevkov: 2455
Pridružen: 13 Jul 2003, 03:29
Kraj: Ljubljana - JN76HB

OdgovorNapisal/-a s55z » 24 Nov 2004, 08:48

P.S.: Upam, da bo tudi naš UO ZRS uspel pripraviti predlog višine članarine pred novim letom...
VY 73 & GL, Dragan S55Z, EPC #0760
HAMtech - Toys for real CONTEST-ers and DX-ers
s55z
 
Prispevkov: 2455
Pridružen: 13 Jul 2003, 03:29
Kraj: Ljubljana - JN76HB

OdgovorNapisal/-a S55DX » 24 Nov 2004, 11:17

Ideja je zanimiva. Vsekakor se mi zdi članarina po sistemu plačaj tisto kar uporabljaš, bolj pravična od "pavšala". :D Drugo vprašanje pa je, ali lahko naša Zveza s tem shaja in kaj to pomeni za obstoj glasila slovenskih radioamaterjev. :cry:

Govorim iz lastnih izkušenj, saj sem v skoraj 20 letni operaterski suši vedno redno poravnaval obveznosti, tako do kluba, kot tudi do zveze, ne glede na to, da njunih uslug nisem uporabljal. Biroja praktično nisem rabil, saj najbolj iskani DX-i ponavadi tako ali tako ne pošiljajo kartic preko biroja. Tudi brez glasila bi lahko shajal, saj se mi zdi, da je področje KV-ja (DX, antene, gradnja perifernih naprav ...), ki me najbolj zanima, že od samega začetka v CQ ZRS zapostavljeno oz. zanemarjeno. Ne glede na oboje, pa sem svoje plačevanje članarine razumel kot podporo klubu in radioamaterskemu gibanju v S5 in tega vsekakor ne obžalujem, kljub trenutnemu stanju v vodstvu zveze.

Zato bom članarino plačeval še naprej (in upam, da še veliko let, :lol: ), pa naj bo takšna ali drugačna.

73 de Milan, S55DX 8)
Uporabniški avatar
S55DX
Moderator
 
Prispevkov: 591
Pridružen: 08 Jan 2003, 19:56
Kraj: Jezero (JN75fx)


Vrni se na ZRS - Zveza Radioamaterjev Slovenije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov