S50LEA

Radioamaterski forum
Danes je 21 Maj 2019, 13:26

Vsi časi so UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 70 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: CQ ZRS
OdgovorObjavljeno: 18 Apr 2011, 19:21 
Odsoten

CQ, ki je kvalitetna revija, bi morda bil zanimiv tudi kolegom radioamaterjem, ki ne plačujejo kotizacije ZRS, bi pa bili pripravljeni izvod revije vsakokrat kupiti. Morda bi na takšen način kanil kakšen dodaten evro v blagajno. Revija bi lahko bila zanimiva tudi v kakšnih tehničnih krožkih na šolah ali pa posameznim učencem, ki bi jih tovrstna tematika zanimala. Primer je lahko revija TIM, ki sem jo imel naročeno in se je kar nekaj letnih naročnin prodalo na takšen način.
73, S59RA

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 18 Apr 2011, 19:30 
Odsoten

Kraj: Ljubljana
Za zdaj je revija interno glasilo zveze za katero ni potrebno priglasitev v razvid medijev, niti redno pošiljanje izvodov na NUK. Revija ni v prosti prodaji in nima označene cene po kateri bi bil dostopen vsak posamezni izvod v prosti prodaji.

Za zdaj je alternativa plačati kotizacijo ZRS.

Tudi sicer se bo, kolikor sem zasledil glede na sklepe konference, po novem revija CQ ZRS distribuirala preko klubov in nič več po pošti.

Naposled, naslov revije lepo kaže, da ZRS kliče.

73

S56ZDB, Darko

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 05 Maj 2011, 12:58 
Odsoten

Jaz pa se nisem dobil CQ ZRSja, članarino sem poravnal pred dvemi meseci preko TRRja (sem novi član), pa me zanima kje lahko revijo prevzamem?

Lp, S55KZ

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 05 Maj 2011, 13:20 
Odsoten
Moderator

Kraj: Prelog, JN76HC
s55kz napisal/-a:
me zanima kje lahko revijo prevzamem?

Pokliči ali pošlji e-mail na ZRS.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 Maj 2011, 10:21 
Odsoten

Kraj: Mozirje (JN76li)
s52aa napisal/-a:
s55kz napisal/-a:
me zanima kje lahko revijo prevzamem?

Pokliči ali pošlji e-mail na ZRS.

Živjo, da te obvestim, revije CQ ZRS 1-2/2011 ni več na zalogi.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 Maj 2011, 15:01 
Odsoten

Prišlo je do težav pri distribuciji in tiskanju. Manjkajoči izvodi bodo zagotovo dotiskani po zagotovilu predsednika ZRS!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 10 Maj 2011, 15:36 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: JN75GX
s55m napisal/-a:
Prišlo je do težav pri distribuciji in tiskanju. Manjkajoči izvodi bodo zagotovo dotiskani po zagotovilu predsednika ZRS!

Jest imam enega viška, če je panika za koga ;-)

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 06 Sep 2011, 16:52 
Odsoten

Kraj: JN86BN
Zdravo

Je še bil mogoče kak izvod CQ ZRS v tisku poleg številke 1-2/11?

V klubu sem od enega člana dobil informacijo, da naj bi bila, pa preverjem, če je to res.

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 06 Sep 2011, 16:55 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ljubljana - JN76GC
Res je, Martin. Sicer ne vem točnega datuma izida, ampak CQ ZRS bo izšel v bližnji prihodnosti.

73, Miloš S57D

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Sep 2011, 10:47 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Kranj - JN76EF
Kakšna CQ revija? 15.03.2011 sem plačal kotizacijo, dobil potrdilo o plačilu z ZRS, pa do danes še nisem prejel niti enega izvoda revije! Če bo že izšla kakšna številka, se priporočam! :D

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 20 Sep 2011, 16:52 
Odsoten

S57NAZ napisal/-a:
Kakšna CQ revija? 15.03.2011 sem plačal kotizacijo, dobil potrdilo o plačilu z ZRS, pa do danes še nisem prejel niti enega izvoda revije! Če bo že izšla kakšna številka, se priporočam! :D

A si to povedal S58R ali komu drugemu od odgovornih? Morda je prišlo do napake in se je glasilo namenjeno tebi vrnilo na LP6?

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 Okt 2011, 22:02 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Tolmin jn66ue
Sicer je tema, ki se nanaša na to zaklenjena, pa bom svoje mnjenje dodal sem.. To, da mora nekdo od nas po revijo zame v LJ je prav gotovo razlog, da bo drugo leto položnica ZRS romala v koš. Seveda, če je bom sploh dobil in mi ne bo treba po njo v LJ. Zadnje čase sem malo aktiven, ampak revijo sem vedno z veseljem prelistal in je bila tudi edini razlog za podporo zvezi in plačevanje članarine, glede na to, da ostalih "ugodnosti" že par let bolj ali manj nisem koristil... Vem, da poštnine niso majhen strošek, ampak vseeno.. Kdaj jo bodo dobili tisti še manj aktivni veterani iz raznih gorskih vasic, ve sam bog.. žalostno!

p.s.: Glede na to, da slišim, da se sedež zveze seli iz centra upam, da imate dovolj velike prostore za skladiščenje.. Do LJ še kdaj pa kdaj kdo skoči, pozna študenta itd. ..pa ne me razumeti narobe.. Vseeno mi je ali je zveza v Ljubljani, Mariboru ali pa na Marsu.. le logika fukcijonalnosti (prevzemi) mi nekako ne gre skupaj..

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 17 Okt 2011, 22:24 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ptuj, JN76WK
Seba pozdravljen,

v večini primerov so klubi odlično odigrali vlogo distributerja in revije so že pri bralcih. Se pa strinjam, da se je zadeva tu in tam zataknila, vzrok pa je iskati v neaktivnosti posameznega lokalnega radiokluba. Zato bo potrebno podrezati kar na domačem terenu.

Tvojo težvo bova uredila tako: da ne bom brskal za tvojim izvodom, mi prosim preko ZS sporoči tvoj naslov, in revijo ti bom poslal.

Lep pozdrav,

Tono, S51AG

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 18 Okt 2011, 00:22 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Kranj - JN76EF
Se ne strinjam čisto s tvojim zapisom. Namreč, včeraj 17.10.2011 sem se prav namenoma iz Kranja odpravil le po CQ revije v Ljubljano. Seveda za naš kranjski radioklub in po 13 uri, kar pomeni v uradnih urah. Sicer prijazen hamovec, mi ni mogel pomagati, ker so baje vse revije v soboto romale v Maribor, pa jih še ni nazaj.
Živemu človeku se vse primeri, zato ne bom pisal neumnosti, čeprav sem 16.10.2011 ob 12.02 uri poslal mail, da pridem naslednji dan po revije. Pač pa pričakujem, da nekdo pošlje na klubski mail naslov, kdaj bo revije možno prevzeti. Ni treba pošiljati po pošti, le da vem, kdaj jih bom dobil, ko pridem ponovno v Lj.
Bo pa to prva CQ revija, ki jo bom prejel letos, bo pa res vprašanje, kdo bo hodil v Maribor le po revijo?

Zato drezati na domačem terenu ni vedno niti obetavno, niti ne da sadov, hi. Sem pa zato prevzel QSL kartice, tako, da prazen iz Ljubljane nisem šel. Tudi to, malo strpnosti in razumevanja, je nekaj, kar naj bi hamovci imeli že v genih!

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 18 Okt 2011, 09:33 
Odsoten
Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: Ptuj, JN76WK
Pozdravljen,

prosim, če mi sporočiš tvojo telefonsko številko, da se bova dogovorila za prevzem. Revije so trenutno še v Mariboru, bom pa poskrbel, da se čimprej vrnejo na Lepi pot 6, Ljubljana. Sam sem v petek, 14.10. zvečer revije pobral v Ljubljani in jih dostavil na konferenco v Maribor, s tvojim elektronskim sporočilom pa žal nisem bil seznanjen.

Glede distribucije revije preko klubov: zadeva je stekla zelo dobro, čez palec rečeno je po konferenci revij ostalo za dobrih 10 klubov z manjšim številom naročnikov oz. plačnikov kotizacij. Večji in aktivni klubi so revije pobrali takoj po izidu. Vsi skupaj upamo, da bo tovrstni način distribucije revij, ki ima precejšnji finančni učinek in bo omogočil plasiranje sredstev v druge radioamaterske aktivnosti, doprinesel k večji aktivnosti radioklubov in večji povezanosti članstva. Zato tudi želja, da malce podrezate vodstva vaših klubov in jih pripravite do večje aktivnosti. Če pa se bo izkazalo, da distribucija preko klubov ne deluje dovolj dobro, bomo revijo dostavljali po pošti. Lahko verjamete, da tudi meni prenašanje in prekladanje revij iz pisarne v avto, pa iz avta na konferenco, ni bilo ravno v užitek. Kljub vsemu pa je bila zadeva narejena.

Da ne bo pomote: sam se k zadevi z revijami in distribucijo pristopil popolnoma samoiniciativno in ne kot funkcionar ZRS, in veselilo me bo, če bomo tudi to zadevo spravili z dnevnega reda.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,

Tono, S51AG

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 70 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na: