Javno opravičilo klubu S59DTB RK Radenska

Vse v zvezi z zvezo

Moderatorji: s55o, S57BBA

Javno opravičilo klubu S59DTB RK Radenska

OdgovorNapisal/-a s55m » 12 Apr 2011, 21:29

Pozdravljene članice in člani RK Radenska S59DTB!

Iskreno se Vam opravičujem, za nedospustno napako, ki sem jo storil pri pisanju prve verzije poročila VHF managerja ZRS za leto 2010.
V njem sem naredil veliko napako, ki sem jo sicer v končni verziji poročila popravil, da nisem omenil RK Radenska S59DTB, kot soorganizatorja ZRS marčevskega tekmovanja 2010, saj mi je ravno Vaš klub prvi ponudil pomoč pri nagradah za omenjeno tekmovanje, za kar sem mu v imenu vseh tekmovalcev izredno hvaležen.
Vzrok za tako napako je samo moja nepazljivost in površnost..
Zato se Vam še enkrat iskreno in javno opravičujem.
Pripravljen sem nemudoma odstopiti z mesta VHF managerja ZRS in iz UO ZRS zaradi storjene napake.

Adi Voh
S55M
s55m
 
Prispevkov: 1579
Pridružen: 05 Feb 2004, 09:05
Kraj: KN12OR

Re: Javno opravičilo klubu S59DTB RK Radenska

OdgovorNapisal/-a s52ab » 12 Apr 2011, 22:35

s55m napisal/-a:Pozdravljene članice in člani RK Radenska S59DTB!

Iskreno se Vam opravičujem, za nedospustno napako, ki sem jo storil pri pisanju prve verzije poročila VHF managerja ZRS za leto 2010.
V njem sem naredil veliko napako, ki sem jo sicer v končni verziji poročila popravil, da nisem omenil RK Radenska S59DTB, kot soorganizatorja ZRS marčevskega tekmovanja 2010, saj mi je ravno Vaš klub prvi ponudil pomoč pri nagradah za omenjeno tekmovanje, za kar sem mu v imenu vseh tekmovalcev izredno hvaležen.
Vzrok za tako napako je samo moja nepazljivost in površnost..
Zato se Vam še enkrat iskreno in javno opravičujem.
Pripravljen sem nemudoma odstopiti z mesta VHF managerja ZRS in iz UO ZRS zaradi storjene napake.

Adi Voh
S55M


... pri vsem delu, ki si ga v zadnjem letu opravil za organizacijo, imenovano ZRS in to opustitev napravil povsem nenamerno. Pač moje osebno mnenje. Čeprav te tudi razumem, glede na stanje "v vrhu" organizacije. Samo ne na ta način pobegnit, Adi... :wink: .. :D
73,Jože - S52AB - http://lea.hamradio.si/~s52ab/ ... ni toliko važno kaj kdo reče ali zapiše, za narod je zelo važno, kdo to reče ali zapiše.
Uporabniški avatar
s52ab
 
Prispevkov: 510
Pridružen: 12 Mar 2006, 21:13
Kraj: Novo mesto

Re: Javno opravičilo klubu S59DTB RK Radenska

OdgovorNapisal/-a S55WT » 13 Apr 2011, 07:38

Adi,

v Radioklubu Radenska verjamemo, da ni šlo za namerno dejanje, ampak le za lapsus, ki se lahko pripeti vsakemu od nas. Zaradi tega opravičilo seveda tudi sprejemamo in upamo, da bomo lahko kot soorganizatorji marčevskega tekmovanja sodelovali tudi v naprej.
Ker pa kazen mora biti :oops: , bi bilo najbolje da ti naložimo, da sprejmeš opravljanje funkcije VHF managerje ZRS še za naslednje mandatno obdobje :D :D :wink: .

Predsednik Radiokluba Radenska,
Janko Šauperl, S55WT
Uporabniški avatar
S55WT
 
Prispevkov: 241
Pridružen: 10 Mar 2002, 01:00
Kraj: Radenci JN86AP

Re: Javno opravičilo klubu S59DTB RK Radenska

OdgovorNapisal/-a s55m » 13 Apr 2011, 07:57

Janko Hvala!


73
Adi
s55m
 
Prispevkov: 1579
Pridružen: 05 Feb 2004, 09:05
Kraj: KN12OR


Vrni se na ZRS - Zveza Radioamaterjev Slovenije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov