QSL Biro

Vse v zvezi z zvezo

Moderatorji: s55o, S57BBA

QSL Biro

OdgovorNapisal/-a S52DD » 28 Dec 2010, 19:03

Kaj bo z našim QSL birojem? Sicer ne vem kolikokrat mesečno, prej letno, gredo kartice ven, verjetno je to odvisno od količine denarja v blagajni? Imam pa pomisleke glede tega. Informacije, ki jih imam, sicer neuradne, so take, da sem postal malo zaskrbljen. Ali je res, da se kartic ne bo pošiljalo ven, ker ni denarja, oz. se bo pošiljalo, ko denar bo in kaj nam je storiti v tem primeru. Zvišati naročnino, pošiljati kartice v lastni režiji, ali kaj? Sam jih imam kar nekaj napisanih ta trenutek (shoe box) in mi je zelo do tega, da gredo čim prej ven. Član ZRS sem že od vsega začetka (30+ yrs). Kakšen odgovor lahko dobim??? Pa še tole, kaj je z uradnimi urami ZRS? Ali ostajajo takšne kot do sedaj, ali je pa potrebno prej poklicati, kar bi tudi bil moj predlog, vsaj za tiste od daleč (100km ali več) :-? :-?
Dušan, S52DD
Uporabniški avatar
S52DD
 
Prispevkov: 121
Pridružen: 14 Maj 2009, 18:53
Kraj: Brežice

Re: QSL Biro

OdgovorNapisal/-a s55o » 28 Dec 2010, 19:26

Pozdravljen!

Pripravlja se pošiljka QSL kartic izhodnih, ki bo šla ven januarja (dogovorjeno s s54g). Zaskrbljen ? Zakaj, ali mogoče letos qsl biro ni delal in kartice niso bile poslane ? Miloš je naredil poročilo za letos, ki bo obravnavano jutri na seji.

Uradne ure ZRS so bile do sedaj vedno, razen kadar je bilo napisano in sporočeno, da jih ni. Temeljile so na prostovoljcih in upam, da bodo imeli še volje do dežuranja, saj nam tako zelo pomagajo. Ta četrtek in v ponedeljek 3.1. jih pa res ne bo zaradi odsotnosti.

Lepe praznike!

Boštjan
Ex.S56WTT,S57WTT; All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing.
Uporabniški avatar
s55o
Tečni Moderator
 
Prispevkov: 2525
Pridružen: 11 Mar 2004, 14:42
Kraj: jn76gh

Re: QSL Biro

OdgovorNapisal/-a S52DD » 28 Dec 2010, 19:36

Hvala za hiter odgovor. Ne jemlji nič od tega kot kritiko :( . Biro je delal kot je delal, zame zelo dobro :) . Izrazil sem zgolj pomisleke za naprej :-? . Pač raje prej vprašam tisto kar me zanima. Bom kartice prinesel torej 06. ali 10.1.2011, dopoldan. Hvala za lepe želje, enako želim nazaj. HNY & 73's :D :D
Dušan, S52DD
Uporabniški avatar
S52DD
 
Prispevkov: 121
Pridružen: 14 Maj 2009, 18:53
Kraj: Brežice

Re: QSL Biro

OdgovorNapisal/-a s55m » 29 Dec 2010, 13:56

Lahko z gotovostjo trdim, da je naš QSL biro trenutno (tudi v "suhem" letu 2010) eden najboljših, če ne, najboljši na svetu.
Ne vem od kod ideja in trditev, da se kartic ne pošilja, ker ni sredstev?
To je bila ena od prioritet, ki ni trpela v letu 2010 nobene redukcije.
Najbolj zaslužen za to, pa je Miloš S54G.
s55m
 
Prispevkov: 1579
Pridružen: 05 Feb 2004, 09:05
Kraj: KN12OR

Re: QSL Biro

OdgovorNapisal/-a S51DX » 30 Dec 2010, 07:35

Pozdravljeni,
sem eden bolj zoprnih, ki se na ZRS biroju oglaša redno vsak
četrtek. Še dobro, da me Miloš pozna, ker bi lahko še pomislil,
da kontroliram delovanje biroja. V resnici se vsak dan peljem
mimo, pa si ne morem pomagati in grem pobrati kartice.
Moram reči, da se mi še ni zgodilo, da ne bi bil Miloš prisoten,
še tiste dvakrat, ko so bila vrata zaklenjena sem si bil sam kriv,
ker nisem pogledal na Leo, kjer je lepo pisalo, da ne bo uradnih ur.
Biro dela UFB in jaz samo upam, da bo tudi v bodoče tako.
Pohvale Milošu in vsem ostalim, ki nam to storitev omogočajo.

73 es DX de Janez S51DX
CW rules!
S51DX
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 13 Mar 2006, 17:03


Vrni se na ZRS - Zveza Radioamaterjev Slovenije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 19 gostov