dopolnitve dnevnega reda

Vse v zvezi z zvezo

Moderatorji: s55o, S57BBA

dopolnitve dnevnega reda

OdgovorNapisal/-a s58ru » 14 Okt 2010, 07:19

Predlog dopolnitve dnevnega reda
- Problem S59CST
- Problem Pavlič Rudi
- Problem CALLBOOK
- Problem transparentnosti na forumu (nevidne vrstice na LEI)

73 s58ru

21.09.2010 ob 14:59

Hvala za poslano, bomo sporočil na UO. Glede zadnje alineje, jo lahko odpraviš, bom uredil na forumu - se ne uporablja in je bila ustvarjena na željo prejšnjega predsednika ZRS.

Callbook
Ponedeljek, 11 Oktober 2010 07:49 |
Zaradi inšpekcijskega nadzora Urada informacijske pooblaščenke se S5 callbook umakne, dokler se ne najde ustrezna rešitev nastalega problema.
s58ru
 
Prispevkov: 1058
Pridružen: 28 Okt 2004, 21:07

Re:zapisnik

OdgovorNapisal/-a s58ru » 24 Okt 2010, 17:17

Na UO je bila naslovljena zahteva Rudija Pavliča, S58RU, da se na dnevni red uvrsti problematika, ki izhaja iz naslova problema medsebojnih odnosov RK Jadran in ZRS.

Člani UO ZRS obžalujemo, da so se tovrstni problemi reševali na način ( po sodni poti ) ki ni primeren za reševanje medsebojnih odnosov oz. kakršnih koli problemov v našem hobiju.

Rado
Prebral sen zgornje vrstice iz zapisnika UO ZRS, a jih ne razumem. Sklepa, ki naj bi pomenil odločitev UO, tudi ni. Mi ti lahko poveš kaj več?
73 s58ru
s58ru
 
Prispevkov: 1058
Pridružen: 28 Okt 2004, 21:07

Re: obisk

OdgovorNapisal/-a s58ru » 25 Okt 2010, 17:11

Rado!

»Rudi, pozdravljen.
Sicer ne vem, ….
Rudi, sem ti obljubil, da se enkrat oglasim ko bom v vaših koncih..... če ne bo kakšne priložnosti, pridem pa samo z tem namenom , v meseco oktobru.... kajti pogovor je bolj produktiven kot tole pisanje.

73 de S58R – Rado«
Poslano ob: Pe sep 24, 2010 8:01 am

Kako naj razumem zgoraj napisane vrstice?
73 s58ru
s58ru
 
Prispevkov: 1058
Pridružen: 28 Okt 2004, 21:07

Re: politika

OdgovorNapisal/-a s58ru » 29 Okt 2010, 08:23

Spoštovani predsednik ZRS gospod Konrad Križanec
Vaše pisanje je le pesek v oči, ali pa je to le nadaljevanje dolgoletne politike ZRS?
V čem se Vaša politika vodenja ZRS razlikuje od predhodnih?

Rudi, pozdravljen.
Ker trenutno nisem doma, ne morem preveriti o čem govoriš, oz. za kaj konkretno gre.....
Verjetno se obračaš na mene osebno, ker sem bil do konference ZRS
urednik CQ ZRS in član UO ( eden od podpredsednikov ). Sedaj nobene od teh nalog ne opravljam več.....
Sicer bi to informacijo zasledil, če bi preprab poročilo zadnje seje UO ZRS.
Kaj več, ko bom tudi sam kaj vedel o tem...., zasedaj toliko in lep pozdrav
do kakšne priložnosti ali srečanja..
73 de S58R – Rado
Poslano ob: Pe apr 25,2008 7:14 pm
Rudi, pozdravljen.
Samo toliko, da ti potrdim prejem e-maila, kajti zadev ki jih omenjaš v omenjenih mailih je ogromno.... tako kot je veliko trenutno odprtih vprašanj.
Te prosim da se v medsebojnih razgovorih lotiva vsake posamezno, če želiva da bo kaj koristnega, kajti pavšalno obravnavanje ni produktivno....
Ker trenutno delamo na tem, da postane delo UO javno in pregledno, ter da vpeljemo princip prostovoljnega dela na vsa področja ( kar sicer ni enostavno, kajti načeloma se mnogi s tem vsi strinjajo , v resnici pa mislijo drugače... hi ), predvsem pa da se ve za vsak EUR , kako je bil uporabljen , je potrebno najprej "vcepiti" ta način dela, kar ni lahko..... vendar bomo to naredili in če drugega ne, tistim ki bodo prišli za nami "otežili" prehod na star način dela, če bodo želeli po starem......
Naslednja zadeva je ureditev "evidenc" in tu me je tvoje stališče, da jih nima smisla voditi, presenetilo. Že tako ni "prijetno" to urejati, kajti stanje na tem področju je ob prevzemu katastrofalno ( nekaj takega kot če bi te negdo vrgel v poln kontejner smeti in moraš začeti le te sortirati..... ).
Kar pa se tiče priprave konference, upam da bomo to speljali na bolj "slavnosten" način.... med ostalimi idejami, se osebmo zavzemam za to, da bi na konferenci vsak novopečeni ham, slavnostno prevzel nekakšno diplomo... to bi bilo pomembno zanj kot za nas ostale..... in tudi "struktura" udeležencev, ne bi bila več ista... hi.
Vendar kot sem dejal, obdelajva eno temo...... torej predlagaj katero.
73 de S58R - Rado
Poslano ob: Sr apr 7,2010 8:15 am
Rudi, pozdravljen.
Se strinjam in to je tudi prva naloga ( če odmislim, razščiščevanje stanja, od financ do evidenc, da ugotovimo kje sploh smo..... ker "okostnjaki" - neplačani računi, neurejene evidence .. še kar padajo iz omar.... ), kot je eden od sklepov Konference in v naslednjih dneh bo posredovan poziv za udeležbo v delovno skupino.
Skratka odnos RK - ZRS - posameznik, so zadeve ki jih je treba postaviti na nove temelje...
Ne bo enostavno, vemo, ampak enkrat se bo treba odločiti, ker je eden od vzrokov sedanjega stanja prelaganje odločitev....
73 de S58R – Rado
Poslano ob: Sr apr 10,2010 9:36 am
Rudi, hvala za odgovor.
Bom poskušal odgovor na to vrstne probleme sprovesti v obliki predloga ( kar sem tako že nameraval), uvrstitve na dnevni red naslednje seje UO.
LP
Rado
Poslano ob: Če maj 20,2010 11:21 pm
Rudi, pozdravljen.
Sicer ne vem, kaj ti je Adi rekel, vendar predpostavljam da je to posledica tega, ker sem tvoj e-mail ( v katerih si neštel zadeve ), posredoval ostalim članom UO z namenom da so seznanjeni z samo zadevo oz. kako pristopiti k celi zadevi v smislu reševanja odprtih stvari in da na ta način naredim pritisk, da se bi zadeve hitreje odvijale...
Razen problema callbooka, za katerega vemo kako rešiti ( žal še ne moremo tehnično izvesti - za sedaj... ), so še ostale zadeve, za katere smo v dilemi oz. vprašanje v kakšnem kontekstu jih obravnavati....
Rudi, sem ti obljubil, da se enkrat oglasim ko bom v vaših koncih..... če ne bo kakšne priložnosti, pridem pa samo z tem namenom , v meseco oktobru.... kajti pogovor je bolj produktiven kot tole pisanje.
73 de S58R - Rado
Poslano ob: Pe sep 24,2010 8:01 am

……..
Na tej konferenci, ki je bila prelomna (podčrtam prelomna), se ni nič spremenilo.
Mi imamo statut iz leta 1950. Takrat, ne verjamem, da so koga sploh kaj vprašali ali, da je kdo kaj lahko rekel.
Na 38. konferenci smo dobili samo novega prisilnega upravitelja, kakršni so bili vsi dosedanji predsedniki.
Na teh ljudeh je, da peljejo ZRS tja, kjer smatramo, da je naše mesto.
Lahko nas spet peljejo žejne čez reko, kakor do sedaj. Ne upam staviti, ali dati roke v ogenj, niti prsta, pa čeprav imamo tudi mi našega člana v tem vodstvu.
s58ru
Objavljeno: Po feb 22, 2010 6:15 pm
s58ru
 
Prispevkov: 1058
Pridružen: 28 Okt 2004, 21:07

Re: dopolnitve dnevnega reda

OdgovorNapisal/-a S58RAF » 30 Okt 2010, 10:19

Rudi, sicer te osebno ne poznam in ti mene tudi ne, mislim pa da opazko pa lahko dam.

To se najmanj ne spodobi, da osebna sporočila objavljaš na Forumu. Če bi bila namenjena javnosti, bi bila tudi javno objavljena.

Me pa res zanima, kaj točno pomeni "Problem Pavlič Rudi". Ali smo lahko tudi mi, manj poučeni, malo bolj informirani?

73
S58RAF
 
Prispevkov: 214
Pridružen: 23 Feb 2005, 20:29
Kraj: JN76 SN (2009-2017 JN76TN, -2009 JN76UL)

Re: dopolnitve dnevnega reda

OdgovorNapisal/-a S51CP » 30 Okt 2010, 19:52

Pozdravljeni,
trikrat sem šel skozi te poste, da bi ugotovil problematiko, pa mi ni uspelo. Kdo koga citira in kdo kaj želi ????
Predlagam, da to temo prenesete na debate preko e-mailov, ne pa da begate navadne uporabnike foruma.

73, Stojan S51CP
S51CP
 
Prispevkov: 102
Pridružen: 05 Mar 2010, 11:53
Kraj: JN65WS

Re: dopolnitve dnevnega reda

OdgovorNapisal/-a S56WZM » 01 Nov 2010, 01:55

Se pridrižujem zadnjim dvem mnenjem. Limanje mailov res ni na mestu. Mogoče bi moderator zaklenil temo?
S56WZM
 
Prispevkov: 89
Pridružen: 20 Dec 2001, 01:00
Kraj: Trbovlje CITY - JN76MD

Re: problemi

OdgovorNapisal/-a s58ru » 01 Nov 2010, 13:22

Smeti lahko pometeš pod preprogo in postanejo nevidne, a nekoč bodo le prišle na dan.
Problem samo prestaviš na drugega, na drugo obdobje… Je to primerno?
s58ru
 
Prispevkov: 1058
Pridružen: 28 Okt 2004, 21:07

Re: dopolnitve dnevnega reda

OdgovorNapisal/-a s57uud » 01 Nov 2010, 13:50

S56WZM napisal/-a:Se pridrižujem zadnjim dvem mnenjem. Limanje mailov res ni na mestu. Mogoče bi moderator zaklenil temo?

Zakaj le. Vsebina bi še vedno ostala. Le komentirati se je nebi dalo. Mogoče si mislil izbrisal?
A tudi to nima pomena. Za kaj takega je že prepozno. Ali pa prezgodaj.

Naj si pač vsak po svoje ustvari mnenje o vsebini in o objavi le te.
Uporabniški avatar
s57uud
Moderator
 
Prispevkov: 659
Pridružen: 17 Sep 2001, 01:00
Kraj: Kačiče 15, 6215 Divača


Vrni se na ZRS - Zveza Radioamaterjev Slovenije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

cron