Kakšno ZRS želimo?

Vse v zvezi z zvezo

Moderatorji: s55o, S57BBA

Kakšno ZRS želimo?

OdgovorNapisal/-a s53mj » 15 Sep 2010, 14:26

ADI!

Takrat me je razjezilo tvoje razmišljanje o prioritetah in sem napisal to kar sem. Po tvojem nasvetu sem poslal email Jožetu S52AB in sem jih tudi bolj slišal kot izvedel kaj več. Potem sem dobil e-mail od našega predsednika kluba, ki mi je poslal "Poziv slovenskim radioamaterjem" in izvedel to, kar me je v resnici zanimalo. (Objavo na portalu ZRS sem spregledal).
Ne glede na vse kar piše v tem pozivu, lahko rečem le to, da smo vsi premalo obveščeni o dogajanju na ZRS. Tudi vsi odgovori posameznikov iz ZRS na tem Forumu, ki po moje niso uradni, največkrat izražajo neko jezo do tistih, ki sprašujejo, češ raje bi pomagal, kot spraševal. Tako vse debate končajo brez potrebe v slepi ulici. Člani upravičeno sprašujejo kaj se dogaja v ZRS in bi morali tam imeti nekoga, ki bi "uradno" odgovarjal na ta vprašanja.
Glede vsebine "Poziva" pa lahko rečem, da je vprašanj preveč in tudi sam ne vem, kaj je v tem trenutku najbolj pomembna stvar. Vem pa, da se bo vsak odločal po svojih potrebah in tako ne bo pravega pregleda, kaj je zares pomembno narediti. Lahko pa rečem, da je na tem Forumu bilo izrečenih toliko kritik in namigov članov in nečlanov, da je vsaka nova anketa nepotrebna. Povzetek zadnjih vsebin na to temo bi dal pravi rezultat, kakšno je stališče do tega, kakšno ZRS si zares želimo.

PS: Tema na katero odgovarjam je zaklenjena, tako nimam druge izbire, kot začeti novo.

http://freeweb.siol.net/s53mj/
Janez
s53mj
 
Prispevkov: 268
Pridružen: 11 Jul 2003, 08:31
Kraj: Novo mesto

Re: Kakšno ZRS želimo?

OdgovorNapisal/-a s55z » 15 Sep 2010, 15:31

Čisto na kratko sem hotel replicirati Bajku pa je bila tema zaprta (da je bila off topic je sicer res, se pa z zapiranjem ne strinjam): Janez je lani dobil zahvalo UO ZRS za nesebično pomoč sekretarju pri obdelavi in urejanju podatkov za elektronski arhiv delanih izpitov od začetka ZRS naprej. Zahvala je bila objavljena tudi v CQ ZRS... toliko, koliko je Janez v zadnjem obdobju naredil za svojo zvezo... se bo treba malce natančneje prebijati skozi arhive... :wink:

Verjetno bi še marsikaj naredil, če bi se kdo obrnil nanj...
VY 73 & GL, Dragan S55Z, EPC #0760
HAMtech - Toys for real CONTEST-ers and DX-ers
s55z
 
Prispevkov: 2455
Pridružen: 13 Jul 2003, 03:29
Kraj: Ljubljana - JN76HB

Re: Kakšno ZRS želimo?

OdgovorNapisal/-a s55m » 15 Sep 2010, 20:15

Pozdravljena oba! Morda ste le dobili takšno mnenje, da se jezimo, ampak včasih je odgovor takšen, kakršno je bilo vprašanje :) .
Odgovori, ki jih pišem tukaj, so ravno toliko uradni, kolikor sem uraden sam.
Za vsa vprašanja sem vedno na voljo in z veseljem odgovorim na vse, kar lahko (QRQ pojasnila lahko tudi na 041 713 714).
Jasno pa je, da je eno vprašanje, drugo pa direktno postavljena zahteva.
Torej, z vprašanji na dan, pa bodo sledili odgovori. Normalno je, da si želimo vedeti, kaj dela ZRS in zakaj to počne tako, kot počne.

73!
Adi
s55m
 
Prispevkov: 1580
Pridružen: 05 Feb 2004, 09:05
Kraj: KN12OR

Re: Kakšno ZRS želimo?

OdgovorNapisal/-a S53SL » 26 Sep 2010, 17:17

Samo mimogrede, če je kdo slučajno spregledal (ZRS stran):
ZRS: POZIV: Kakšno ZRS želimo?
POZIV SLOVENSKIM RADIOAMATERJEM


73!
73 de Gregor, S53SL
Uporabniški avatar
S53SL
 
Prispevkov: 116
Pridružen: 29 Jun 2008, 22:16
Kraj: JN76ID- Moravče

Re: Kakšno ZRS želimo?

OdgovorNapisal/-a s58ru » 14 Okt 2010, 13:54

Kakšno ZRS želimo?
So interesi RK in RA enaki?
So RA, ki naj bi odgovarjali na to vprašanje, isti?
Lahko odgovarjajo RK na vprašanja, če so odgovori v nasprotju lastnimi interesi?
Je naloga UO ZRS sprememba sedanjega sistema?
Na kateri konferenci se je o tem sklepalo?
Kateri RK ima te pomisleke?
Ali ZRS rešuje lastne probleme ali probleme RK?

ZRS naj bo servis RK.
Naj spoštuje lasten statut.
Naj spoštuje sklepe svoje konference.
Naj spoštuje RK.
Naj spoštuje RA.
s58ru
 
Prispevkov: 1058
Pridružen: 28 Okt 2004, 21:07


Vrni se na ZRS - Zveza Radioamaterjev Slovenije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov