Po skorajda letu od začetka... programa S5FF moja žetev

Moderatorji: S57D, s55o

Po skorajda letu od začetka... programa S5FF moja žetev

OdgovorNapisal/-a S55G » 20 Okt 2022, 19:16

Ob vsem drugem ,raznih obveznostih in dolžnostih....
takih in drugačnih ter neizogibnih oz nepremostljivih...
takih in drugačnih....
skratka kjer je volja je tudi pot in čas se tudi najde....
zato je vsak izgovor odveč...

Tako na hitro čez palec...

po skorajda dobrem letu aktivnosti v programu WWFF World Wide Flora Fauna
oz. v nacionalnem programu S5FF - Slovenija Flora Fauna ki smo ga uradno začeli,postavili in zagnali 2.novembra 2021

Slika

Do danes ......mi je uspelo narest vsega skupaj
67 aktivacij z 11.233 QSO zvezami

Slika

Ki so v logih z številnimi radiaomaterji doma ,v bližnjih državah ,po EU in daleč po svetu iz številnih domačinh in tujih referenčnih območij Flora faun,nisem prištel zvez iz številnih kombiniranih aktivacij WCA Gradov (Sloveniaj,Hrvaška in Italija),nisem prištel aktivacij p in zvez POTA aktivacij,ni všteta aktivnost svetilnikov (čeprav le 2) in pa SOTA oz... ter drugih field day outdoor aktivnosti

Slika

Programi so živi,delujoči in aktivni... ter vabijo k dejstvovanju in aktivnosti na prostem v naravi iz lepih naravnih ,zaščitenih,zgodovinskih in zanimivih območij tako doma v Sloveniji kot izven nje...
Odlična prilika za druženje,aktivnosti v naravi , učenje, nadgrajevanje, spoznavanje in obvladovanje tehnike ,urjenja veščin ter spretnosti , tako za starejše kot novopečene radioamaterje...
Slika

Odlična in zelo zanimiva je kombinacija združevanje oz sočasna aktivacija različnih Outdoor Ham radio dejavnosti med seboj .Tako aktivacija dobi na dodani vrednosti in tudi odziv je posledično številčnejši in zanimivejši tako za lovce kot aktivatorje...

Seveda ob upoštevanju napotkov,pravil in specifičnih usmeritev vsake dejavnosti ob združevanju le teh...

LP 73 44 11
de
S55G/p Mitja
73 de S55G Mitja
TRMASTO KU WOSU GONIM NAPREJ SVOJ "CREDO"...po planu in trmi...do konca...do zadnjega diha in šusa srca...
"Easy tasks don't make skilled artists!!! "​
Uporabniški avatar
S55G
 
Prispevkov: 157
Pridružen: 01 Okt 2002, 12:17
Kraj: Volčja Draga - JN65UV

Vrni se na Pravila, Novice, Oprema, Op.tehnika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov