S5FF-0187 Jama Vilenica Lokev pri Divači

Moderatorji: S57D, s55o

S5FF-0187 Jama Vilenica Lokev pri Divači

OdgovorNapisal/-a S55G » 03 Maj 2022, 12:33

povezto po FB

Aktivacija S5FF-0187 Jama Vilenica Lokev pri Divači https://www.vilenica.com/en/ je danes le uspela... sicer le par uric in odhod od doma zelo pozno po 12uri ... ampak kljub temu je pod streho uspešno aktivirna. Za potrjeno aktivacijo je potrebnih 44 vzpostavlenih zvez... da je ta priznana aktivatorju kot aktivirana referenca.... včeraj mi aktivacija klub vestnim pripravam nanjo in logistiko ni uspela ker sem v naglici hitel med popravilom fiberglas palice katero je pred denvi burja pšmed aktivacijo Hublja polomila in med pakiranje v avto pozabil na mizi v torbi mikrofon od postaje...ijn ko sem hotel na terenu po postavitvi anten priklopit mikrofon sem šele opazild da ga ni...pač dober trening in kisel fris za domov ....hi... skratka kljub vsemu danes uspešno... kljub kontestu in qrm ter qsb nabijanju watov z strani nekaterih postaj in šricanja sem in tja po 20 in več Khz... nabitemu bandu... je ratalo v 2urah in 3/4 narest 112zvez predvsem na 40m 23 zveze na 80m in 1na 20m... piškavo grede na druge aktivacije.... se pozna da je vikend in kontest... hvaala lovcem in vsem ki so se javili...

73 in 44 de S55G Mitja

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
73 de S55G Mitja
TRMASTO KU WOSU GONIM NAPREJ SVOJ "CREDO"...po planu in trmi...do konca...do zadnjega diha in šusa srca...
"Easy tasks don't make skilled artists!!! "​
Uporabniški avatar
S55G
 
Prispevkov: 157
Pridružen: 01 Okt 2002, 12:17
Kraj: Volčja Draga - JN65UV

Vrni se na Izvedena aktivacije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov