Nov forum

Vse o radioamaterski tehniki

Moderator: s55o

Nov forum

OdgovorNapisal/-a s57uud » 30 Maj 2004, 22:42

Malo sem se naveli?al stokrat odgovarjati na iste stvari, ki jih po?nem, pa sem odprl na svojem stre?niku forum, ki govori izklju?no o elektroniki in tehniki. http://www.volknet.net/forum/ . ?e prav posebej stvar obravnava teme, ki so objavljene v spletnem ?asopisu http://fpp.hamradio.si/hamtech/
Vljudno vabljeni.
Uporabniški avatar
s57uud
Moderator
 
Prispevkov: 659
Pridružen: 17 Sep 2001, 01:00
Kraj: Kačiče 15, 6215 Divača

OdgovorNapisal/-a s55z » 31 Maj 2004, 06:07

Hmm, sem pogledal, lepo. Ampak a se ti ne zdi, da je to že preveliko drobljenje?
VY 73 & GL, Dragan S55Z, EPC #0760
HAMtech - Toys for real CONTEST-ers and DX-ers
s55z
 
Prispevkov: 2455
Pridružen: 13 Jul 2003, 03:29
Kraj: Ljubljana - JN76HB

OdgovorNapisal/-a s57uud » 31 Maj 2004, 08:19

Ne vem . Mogoče res. Zaenkrat se mi nič ne zdi, ker je še premalo časa. Ko bom imel primerno število uporabnikov, pa bom stvari reorganiziral tako, da jim bo bolj prijazno. Nekaj bom vrgel ven, kaj bom tudi dodal.
Mam že ene prošnje.. in sicer naj dodam modifikacije računalnikov, pa nisem bil nič navdušen, saj so za to drugi forumi.
No pa sem dobil odgovor, da se drugje ukverjajo z čisto drugačnimi modifikacijami - režejo ohišja, vgrajujejo neonske lampe in podobne vragolije. Ker bi ga tam verjetno spljuvali pravi, da bi bilo fino, če bi se kje dalo objavljati (čitaj prečitati), modifikacije v stilu "zakaj računalniki nimajo LPT porta na prednji strani ?"

Kot pravim.. ni od mene odvisno. Vse je stvar interesa. Rad pa bi, da se na tem forumu nahajajo stvari, ki so čisto praktične in življenske. Radioamaterse, ali pa tudi ne, važno da so tehnične vsebine. Pa politike nočem - nobene !
Uporabniški avatar
s57uud
Moderator
 
Prispevkov: 659
Pridružen: 17 Sep 2001, 01:00
Kraj: Kačiče 15, 6215 Divača

OdgovorNapisal/-a s55z » 31 Maj 2004, 09:00

s57uud napisal/-a:Ne vem . Mogoče res. Zaenkrat se mi nič ne zdi, ker je še premalo časa. Ko bom imel primerno število uporabnikov, pa bom stvari reorganiziral tako, da jim bo bolj prijazno. Nekaj bom vrgel ven, kaj bom tudi dodal.


No, v mislih sem imel, da je že kup Forumov, vključno z S50LEA, ki se mi zdi, da sedaj precej oživlja s kupom novih tem...

Mam že ene prošnje.. in sicer naj dodam modifikacije računalnikov, pa nisem bil nič navdušen, saj so za to drugi forumi.
No pa sem dobil odgovor, da se drugje ukverjajo z čisto drugačnimi modifikacijami - režejo ohišja, vgrajujejo neonske lampe in podobne vragolije. Ker bi ga tam verjetno spljuvali pravi, da bi bilo fino, če bi se kje dalo objavljati (čitaj prečitati), modifikacije v stilu "zakaj računalniki nimajo LPT porta na prednji strani ?"


Ja, no, pa navijajo procesorje, pa vgrajujejo vodno hlajenje, pa tud kaj bolj tehničnega se tu in tam najde na Slotechu vključno z rubriko Elektronika... Mislim, da če bi se tam na tapravo rubriko obrnil, da ga ne bi nobeden spljuval... En od moderatorjev elektronike je celo Brane, kamerad, radioamater, ki noče bit, ... :lol:

Kot pravim.. ni od mene odvisno. Vse je stvar interesa. Rad pa bi, da se na tem forumu nahajajo stvari, ki so čisto praktične in življenske. Radioamaterse, ali pa tudi ne, važno da so tehnične vsebine. Pa politike nočem - nobene !


Ja za politiko je e-zrs, HI. OK, forum za tvoje projekte je zelo v redu, bi pa bilo prijazno, če bi se zadeve tudi na LEI pojavile... recimo v rubriki Samogradnje :wink: !

Darko, čeprav sem rahlo skeptičen, ti želim veliko uspeha ...
VY 73 & GL, Dragan S55Z, EPC #0760
HAMtech - Toys for real CONTEST-ers and DX-ers
s55z
 
Prispevkov: 2455
Pridružen: 13 Jul 2003, 03:29
Kraj: Ljubljana - JN76HB

OdgovorNapisal/-a s57uud » 01 Jun 2004, 15:39

s57tda napisal/-a:No, v mislih sem imel, da je že kup Forumov, vključno z S50LEA, ki se mi zdi, da sedaj precej oživlja s kupom novih tem...

forum za tvoje projekte je zelo v redu, bi pa bilo prijazno, če bi se zadeve tudi na LEI pojavile... recimo v rubriki Samogradnje

Ja vem, ampak tole sem se odločil jaz furati, pa mi je mnogo bolj enostavno, če imam vse v lokalni mreži. Tudi bolje je.. Kajti slike bi tako in tako nalagal pri meni, torej bi stvari ne delale, če bi le eden od obeh strežnikov bil down.

Sicer pa je stvar dogovora.. lahk se naredi miroring.
Uporabniški avatar
s57uud
Moderator
 
Prispevkov: 659
Pridružen: 17 Sep 2001, 01:00
Kraj: Kačiče 15, 6215 Divača


Vrni se na Tehnika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov