Naši tekmovalci so se spet odlično odrezali!
**************** C u p - Rating ****************
Competition #1: 24-06-2017 2-m-Band
Competition #2: 25-06-2017 80-m-Band
Place Name Club Call
-----------------------------------------------
Category W16
1. Daniela, Burci ROU
2. Maria, Mija ROU
3. Sorana, Scortea ROU YO9IZJ
4. Milena, Đulejić SRB YU1EMN
5. Denise, Mija ROU
Category W19
1. Valentina, Marcu ROU
2. Marija, Kostić SRB YU7AWA
3. Marija, Gačpar SRB
Category W21
1. Loredana, Olah ROU
Category M14
1. Simon, Kosovel SVN S58SKC
2. Uroš, Tozan SVN
3. Jani, Bratož SVN
4. Pavel, Trojer SVN
5. Nik, Gregorič SVN S58NEL
6. Miha, Kočevar SVN
7. Mario, Dogaru ROU
8. Nikola, Gačpar SRB YU1EMN
9. Ene, Luca ROU
10. Samec, Andraž SVN
11. Samec, Gašper SVN
Category M16
1. Voicu, Razvan ROU
2. Sandu, Teodor ROU
3. Raducan, Theodor ROU
4. Tomislav, Haring SVN S55TH
5. Tiberiu, Mija ROU
6. Jakob, Ivačič SVN
7. Matija, Kočevar SVN S58SCK
8. Samo, Gajšak SVN S52SIR
9. Tilen, Curk SVN S52CKK
10. Vasil, Zacev BGR
11. Boris, Đorđević SRB YT2RIS
12. Erik, Boer ROU
13. Drejc, Trojer SVN
14. Mladen, Đorđević SRB YU3MLD
Category M19
1. Tsenko, Tsenkov BGR
2. Marko, Kužner SVN S54MA
3. Lazar, Grozdanović SRB YU3LAX
4. Vasilije, Ilić SRB YU3VIP
5. Filip, Drobnjak MNE 4O9ZLO
Category M21
1. Matjaž, Štokelj SVN
2. David, Čufer SVN S57DN
3. Stipe, Predanić HRV 9A5SP
4. Viktor, Tsenkov BGR LZ3NN
5. Alexandru, Babeu ROU YO9ITW
6. Jovan, Dedić MNE 4O5ARJ
7. Marcel, Olah ROU
8. Dragan, Manojlović SRB
9. Goran, Dragojević MNE 4O6CVC
10. Nenad, Đorđević SRB
11. Budimir, Martinović SRB
12. Milan, Bečejski SRB
13. Dario, Šarčević SRB
14. Luka, Vulić MNE 4O9KOM
15. Marko, Đurišić MNE 4O3GTR
16. Darko, Kusturin SRB
- Krisztián, Benyuska HUN
Category M40
1. Ivo, Jereb SVN S57AL
2. Milen, Kasev BGR LZ2MNK
3. Andrej, Trojer SVN S50TA
4. Miroslav, Kužner SVN S52KK
5. Mitja, Kočevar SVN
6. Šemsudin, Kaltić BIH E75SK
7. Andrej, Žnidarič SVN S56LLB
8. Zoran, Pejić SRB YU1ZIP
9. Botond, Boer ROU
10. Momčilo, Milićević SRB
Category M50
1. Adrian, Marcu ROU YO7LOI
2. György, Nagy HUN HA3PA
3. Ištvan, Major SRB
4. Florin, Firescu ROU YO2MFH
5. Pavel, Babeu ROU YO9TW
6. Vlad, Boev BGR
7. Dejan, Grozdanović SRB YU1AS
8. Mitko, Tolev MKD
Category M60
1. Stanko, Čufer SVN S57CD
2. Vladimir, Vinko HRV 9A6JAW
3. Ivo, Kete SVN S52IVO
4. Béla, Nagy HUN HA8BE
5. Branimir, Vinko HRV 9A2UP
6. Dmiter, Kirev BGR
Category M70
1. Hristo, Garipov BGR LZ2CT
2. Panajot, Danev BGR LZ1US
3. István, Börcsök HUN HA8ZG
4. Habib, Đžananović BIH E74NL
5. Jožef, Onič SVN S51T
6. Brano, Brajović MNE 4O6BB
Izkupiček medalj:
4x zlata
3x srebrna
3x bronasta
Čestitke!!!
Upam, da bodo organizatorji na uradni strani kmalu predstvili še rezultate in fotografije tekmovanja.