Priloge

Vprasanja, pripombe in ostalo o delovanju streznika S50LEA, S50SOU

Moderatorji: s55o, s51bw, s56wmn

OdgovorNapisal/-a S57NRC » 07 Feb 2002, 00:52

Živ!

Zanima me, ali bo v bližnji prihodnosti možno prilagati zraven kakšne datoteke, saj pri kakšnem vprašanju, lažje razložim, kaj hočem če enostavno pripnem sliko s shemo, kot pa da pišem in razlagam in se nato izgubim med izrazi, katerih moram priznati nisem ravno vešč.

Mislim, da bi to zelo olajšalo delo z Forumom in omogočilo tudi lažjo izmenjavo določenih datotek ali programov med uporabniki!

"Sem si pa prebral odgovor v FAQ, da zaradi varnostnih razlogov to ni možno in, da bo to možno v prihodnji verziji." - vendar me še vedno zanima kdaj..

Hvala na odgovoru
73
Miha
S57NRC
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 13 Avg 2001, 01:00
Kraj: Ljubljana JN76GB

OdgovorNapisal/-a s57wos » 09 Feb 2002, 22:35

Miha zdravo ..

Glede pripenjanja, sem sam resil zadevo na eleganten nacin. Ce pogledas pod male oglase, bos videl da se da lepo pripet kakrsno koli sliko...etc ...
Pri pisanju clanka pac enostavno uporabis HTML ukaze, in pokazez od kje naj pripne kaksno slikico. Seveda moras slikico najprej nekam "uplodat", kar pa dandanes ni nikakrsen problem, saj je strani, ki ponujajo toliko in toliko brezplacnega prostora na medmrezju ze kopica. Najti pac moras najugodnjejsega (beri: taksnega ki ti ponuja najvec prostora), in seveda da obratuje kolikor toliko brez ispadov.

Lp.
Srecko
S56WOS
Kaksna sreca, da je to samo hobi.
s57wos
 
Prispevkov: 188
Pridružen: 20 Maj 2001, 01:00
Kraj: Maribor JN76UN


Vrni se na S50LEA

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov