S50LEA

Radioamaterski forum
Danes je 19 Nov 2017, 11:07

Vsi časi so UTC + 1 ura

Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 20 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka:
OdgovorObjavljeno: 09 Dec 2007, 21:09 
Odsoten

Kraj: Domžale JN76HD
Adi!

Ravno to sem imel v mislih kar je izpostavil Darko. Strinjam se z obema vama. Samo to me moti, da se potem prenaša vse na članstvo. Naj se v miru pomenijo in nič drugega.

Vse dobro, 73
Andrej S53RI

Na vrh

Naslov prispevka: Re: Nevidne vrstice
OdgovorObjavljeno: 20 Feb 2010, 23:26 
Odsoten

s58ru napisal/-a:
Pozdravljeni!
Nevidne vrstice ( vidne izključno pooblaščenim predstavnikom RK) nimajo nobenega smisla.
Predlagal sem vodstvu ZRS, da se tukaj javljajo samo pooblaščenci RK, berejo pa lahko vsi (te vrstnice niso več nevidne). Namreč vsak ima pravico vedeti, o čem se vodstva pomenkujejo. Tudi statut ZRS govori o preglednosti in javnosti dela ZRS.
UO je predlog zavrnil.
V zgornjih vrsticah ste me opozorili, da forum ni last ZRS. Še več, te nevidne vrstice so nastale po lanskoletni farsi sestanka predstavnikov RK v Ljubljani. Iniciator ste bili vi in ne ZRS.
Kaj menite o mojem predlogu?
73

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 21 Feb 2010, 08:23 
Odsoten
Tečni Moderator
Uporabniški avatar

Kraj: jn76gh
Rudi hvala!

Bomo nekaj uredili pri tem, prosim pa vsaj za par dni časa, da se dogovorimo, kako točno naj bi potekalo komuniciranje in da dejansko začnemo.

lp
Boštjan

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 21 Feb 2010, 10:43 
Odsoten
Uporabniški avatar

Kraj: Novo mesto
...možakarji morajo imeti malo "lufta", da uredijo tudi te zadeve. Bolje bo, kot je blo prej...

Na vrh

OdgovorObjavljeno: 07 Maj 2010, 14:36 
Odsoten

s58ru napisal/-a:
s58ru napisal/-a:
Pozdravljeni!
Nevidne vrstice ( vidne izključno pooblaščenim predstavnikom RK) nimajo nobenega smisla.
Predlagal sem vodstvu ZRS, da se tukaj javljajo samo pooblaščenci RK, berejo pa lahko vsi (te vrstnice niso več nevidne). Namreč vsak ima pravico vedeti, o čem se vodstva pomenkujejo. Tudi statut ZRS govori o preglednosti in javnosti dela ZRS.
UO je predlog zavrnil.
V zgornjih vrsticah ste me opozorili, da forum ni last ZRS. Še več, te nevidne vrstice so nastale po lanskoletni farsi sestanka predstavnikov RK v Ljubljani. Iniciator ste bili vi in ne ZRS.
Kaj menite o mojem predlogu?
73

Na vrh

Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 20 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2

Vsi časi so UTC + 1 ura

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na: