Slovenski jezik

Vprasanja, pripombe in ostalo o delovanju streznika S50LEA, S50SOU

Moderatorji: s55o, s51bw, s56wmn

OdgovorNapisal/-a s57lx » 03 Apr 2006, 17:22

s56wmn napisal/-a:Luka dej poglej ce dela tisti resize zdej na wikiju kaj druace?


Še zmeraj ne dela.
s57lx
LEA Admin
 
Prispevkov: 121
Pridružen: 15 Okt 2005, 21:44
Kraj: Medvode - JN76ED

OdgovorNapisal/-a s56izw » 03 Apr 2006, 21:24

ob čitanju zgor. postov sem se vprašal! zakaj zavraga pa meni (KNAPU) težite glede pravopisja in slovnice? saj sem iskal v slovarju , kar nekaj besed , ki jih uporablja moderator :-? in seveda tudi drugi....
pa sem pri (KVA) prišel le do (žabe) :P




a veste on vic , ko štajerc vpraša ljubljančana , zakaj pa vas kličejo žabarji ? pa ljubljančan pravi, kva praviš....

pa še tega: ali veste , kaj je meni osebno v lj. najbolj všeč? CESTA ZA MARIBOR!!!

TO JE BILO MIŠLJENO , KOT HUMOR ( upam , da še dotični veste , kaj to pomeni) in , da ne bom linčan še zaradi tega, da širim takšno in drugačno nestrpnost!!!
rad bi povedal , da le ni vse tako črno , kot izgleda ! in , da je jutri menda že napovedano sonce :D


73!
s56izw
 
Prispevkov: 384
Pridružen: 25 Maj 2004, 11:46
Kraj: velenje

OdgovorNapisal/-a s55m » 03 Apr 2006, 21:43

s56wmn napisal/-a:Zakaj se sam ne branim?
Sej nismo na sodiscu. Kva vam pa je, kdo se rad krega.
Nimam casa odgovarjat na neumnosti in namesto da bi ftp popravljal pisem tele neumnosti. (zdej pa se zamislite ce je to vredno)
Halo pred cem sem mam za branit.
Ljudje, ki pa vejo kako je v resnici, pa pac branijo mene ker poznajo resnico, ostali pa zaradi neznanja blatite. Blatenje mi ni vsec.

Adi ti imas toliko za povedat cez mene, v zivljenu se pa ne spomni da bi te videl. Zato bom kar zahteval, da se umiris na forumu.

Ko berem ta forum ratam kaj jezen, zato razmisljam da bi se odstranil iz njega, ker da se bom prostovil za nekaj kar me dela nesrecnega..NE Hvala.

Tako cist informativno sem cel vikend do 18.00 do 22.30 presedel na KUDu da zem leo zrihtal.


Vse pohvale vredno Metod (brez ironije-mislim čisto resno v pravem pomenu besede). Nihce ni nikjer napisal, da vi česa ne počnete, niti blatil vašega dela. Le čez vašo avtoritativnost in izključevalnost sem-smo imeli pripombe . Verjetno sem premajhen v vaših očeh, da bi se me spomnili, ampak jaz se vas. Dovolj je, da v svojem profilu preberete svoja sporočila in takoj vam bo jasno kam "pes taco moli" (se mi zdi, da vam je to že nekdo predlagal-morda se motim). In kakor vas jezijo moja sporočila, tako tudi vaša, spoštovani Metod, jezijo mene. Ker ste zahtevali, naj se na forumu umirim, bom nemudoma ubogal vaš ukaz in se umiril. Jaz ničesar ne zahtevam od vas spoštovani Metod. Meni vse deluje.
In resnično oprostite za ukradenih 142 sekund vašega dragocenega časa, ki ste ga porabili za zgornje sporočilo.
s55m
 
Prispevkov: 1579
Pridružen: 05 Feb 2004, 09:05
Kraj: KN12OR

OdgovorNapisal/-a s52aa » 04 Apr 2006, 06:26

s50ta napisal/-a:Živijo
Bom pa še jaz nekaj dodal na to temo, ker mi ni jasno kdo mimo brca?
Metod - S56WMN je objavil moj klicni znak, kot uporabnika SOU. S tem se ne morem strinjati, ker kaj več kot pinganje mi prek SOU, vsaj do petka ni delalo.
Sicer bi pa prosil, ali Metoda, ali Aleša -S57OAA, če mi lahko pojasnita telidve izključujoči se izjavi!
S56WMN:
Kar se pa tice soua, pa saj meni zgleda da dela, ce ga uporabniki uporabljajo.



Lep pozdrav vsem!

Tudi moj znak je na listi, ki jo je potrebno interpretirati... Sem pa na njej zato in samo zato, ker imam SOU ip vpisan kot enega izmed DNS-jev. V kolikor meni znano SOU sicer ni DNS, škode pa zaradi tega tudi ni.

Je pa dejstvo, da je SOU vsaj ta vikend deloval kot prehod, v prejšnjih dneh pa se ga je dalo samo pingati.
s52aa
LEA Admin
 
Prispevkov: 539
Pridružen: 16 Nov 2004, 10:33
Kraj: Prelog, JN76HD

OdgovorNapisal/-a s56wmn » 04 Apr 2006, 07:40

Ne vem ce je tole prava tema, ampak bom vseno povedal.
Sou deluje kot proxy in dns streznik, vedno. Res pa je bil misljen kot rezervni streznik ce lea izpade. Misljen je bil tudi za razbremenitev prometa na tretjem kanalu.

To je to
73 s56wmn
Uporabniški avatar
s56wmn
LEA Admin
 
Prispevkov: 279
Pridružen: 16 Maj 2001, 01:00
Kraj: Universe Air

OdgovorNapisal/-a S57Q » 04 Apr 2006, 09:03

Jaz do danes tega nisem vedel.

To je to
Lep pozdrav, Tone - S57Q
S57Q
 
Prispevkov: 251
Pridružen: 11 Maj 2003, 08:01
Kraj: Sevnica

OdgovorNapisal/-a s56a » 04 Apr 2006, 09:06

SOU must go on! Posveceno Toporisicu u S57OAA.
s56a
 

OdgovorNapisal/-a s57oaa » 04 Apr 2006, 10:43

s57oaa napisal/-a:
s56a napisal/-a:Verjetno je Metod udovoljil tvoji obcutljivi dusici in izbrisal kar tri moja prispevka slovenscini!

Kdo bi mu zameril, pri tem ga pa podpiram 100%. Ozri se nazaj na svoja sporočila, enako kot je bilo mišljeno za Metoda. Kaj vidiš? Točno to, tut če nimaš nč pametnega za povedat moraš nekaj napisat. Če ne drugega pa pač tisto kar se ti trenutno mota po glavi. Kakor mi je znano, ni določena nobena nagrada za tistega, ki bo največ napisal na forum, lahko pa zberemo nekaj denarja za nagrado za največje neumnosti oziroma neumesne izjave na forumu.


Glede na to, da ne se kar ne razumem pomena, vstrajam pri zgornji trditvi.

Lp
s57oaa
 
Prispevkov: 41
Pridružen: 12 Okt 2003, 19:42
Kraj: Domžale

OdgovorNapisal/-a s56a » 06 Apr 2006, 10:11

Ti kar ustrajaj v Domzalskem vrticku... S casom bos kaj vec razumel.
s56a
 

Prejšnja

Vrni se na S50LEA

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov