Zapisnik 9. seje UO ZRS

Zapisniki sej, konferenc, sestankov..

Moderatorji: s55o, S57BBA

Re: Zapisnik 9. seje UO ZRS

OdgovorNapisal/-a S54DM » 10 Dec 2008, 22:03

s55s napisal/-a:Kar naenkrat je pijača važnejša kot Zapisnik 9. seje UO ZRS. Hi!

jas di rekel samo to;;vsi bi pobirali noben pa nic ni naredil,ze tako mal nas je radijoamatrjev pa se majn jih bo!!!samo kreganje saj je kot otroski vrtič vse skup,nevem no kam vse skupaj pelje,ampak nebom vse vtikal v to stroko,lepo pa bi bilo da se vse umiri !hvala upam da ni kake jeze,ce pa je se opravičujem

Rekel bi samo to: vsi bi pobirali, nihče pa nič ne naredi. Radioamaterjev nas je že tako malo, pa še manj nas bo. Vse skupaj je eno samo kreganje, kot otroški vrtec - ne vem, kam to pelje. Sicer se ne bom vtikal v to stroko, lepo pa bi bilo, da se vse umiri. Upam, da nisem koga užalil; če sem, se opravičujem.

***V berljivo obliko prevedel S57LN. Na forumu S50LEA pričakujemo vsaj osnovno raven pismenosti.
S54DM
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 05 Maj 2008, 09:21
Kraj: JN76RH SLOV.KONJICE

Re: Zapisnik 9. seje UO ZRS

OdgovorNapisal/-a s57ln » 11 Dec 2008, 00:29

Ker razprava očitno postaja brezplodna, izrekam opozorilo pred zaklepanjem teme.
73, Andrej
s57ln
LEA Admin
 
Prispevkov: 178
Pridružen: 04 Mar 2005, 20:16
Kraj: Ljubljana

Re: Zapisnik 9. seje UO ZRS

OdgovorNapisal/-a S59AV » 11 Dec 2008, 09:07

s57ln napisal/-a:Ker razprava očitno postaja brezplodna, izrekam opozorilo pred zaklepanjem teme.


No, ja, se strinjam. Zanimivo je pa predvsem to, da je preko meje izražanja svojih mnenj posameznikov - do katerih, upam vsaj, imamo pravico - temo pognal v nerazumljivo brbljanje ravno moderator. Če je bilo to narejeno načrtno, potem je potrebno priznati, da moderatorski team obvlada tudi določene elemente manipulativne retorike... Če pa je to "kar ratalo", potem pa je težava v tem, da takšni posegi v dvigovanje "kvalitete" prispevkov in v razmišljanja članov foruma nekako niso moderatorska domena.
Zdaj pa le zaklenite in dodajte piko na i.

Moje zgornje pisanje ni nikakor namenjeno delovanju ZRS, da ne bo napačne interpretacije. (Kakšni segreti površni bralci tako ali tako vse "zastopijo" kot napad na ubogo ZRS, ki jo le še nekaj klenih junakov drži pokonci.)
Moje zgornje pisanje je namenjeno moderatorjem tega neodvisnega in nikakor ne uradnega foruma ZRS.
Da ne bi mešali jabolk in hrušk...

Sicer pa menim, da je delo moderatorjev na tem forumu pravzaprav dobro in ocenjujem, da gre za trenutni, žal, neprijetni spodrsljaj. (No, vsaj želim si, da je tako.)

Vanja
S59AV
 
Prispevkov: 38
Pridružen: 13 Mar 2004, 08:17
Kraj: Izola

Re: Zapisnik 9. seje UO ZRS

OdgovorNapisal/-a s55m » 15 Dec 2008, 17:28

Vse razprave na tem forumu, ki se vrtijo okoli naše organizacije, so brezplodne.
Matijo, pa bomo predlagali za predsednika naslednji mandat, ker razume težave vodstva. :wink:
s55m
 
Prispevkov: 1579
Pridružen: 05 Feb 2004, 09:05
Kraj: KN12OR

Re: Zapisnik 9. seje UO ZRS

OdgovorNapisal/-a S57Q » 16 Dec 2008, 09:05

Adi, ne bodi hudoben. Matija je ja v redu fant !
Lep pozdrav, Tone - S57Q
S57Q
 
Prispevkov: 251
Pridružen: 11 Maj 2003, 08:01
Kraj: Sevnica

Re: Zapisnik 9. seje UO ZRS

OdgovorNapisal/-a s55z » 16 Dec 2008, 09:53

S59AV napisal/-a:No, ja, se strinjam. Zanimivo je pa predvsem to, da je preko meje izražanja svojih mnenj posameznikov - do katerih, upam vsaj, imamo pravico - temo pognal v nerazumljivo brbljanje ravno moderator. Če je bilo to narejeno načrtno, potem je potrebno priznati, da moderatorski team obvlada tudi določene elemente manipulativne retorike... Če pa je to "kar ratalo", potem pa je težava v tem, da takšni posegi v dvigovanje "kvalitete" prispevkov in v razmišljanja članov foruma nekako niso moderatorska domena.
Zdaj pa le zaklenite in dodajte piko na i.

Moje zgornje pisanje ni nikakor namenjeno delovanju ZRS, da ne bo napačne interpretacije. (Kakšni segreti površni bralci tako ali tako vse "zastopijo" kot napad na ubogo ZRS, ki jo le še nekaj klenih junakov drži pokonci.)
Moje zgornje pisanje je namenjeno moderatorjem tega neodvisnega in nikakor ne uradnega foruma ZRS.
Da ne bi mešali jabolk in hrušk...

Sicer pa menim, da je delo moderatorjev na tem forumu pravzaprav dobro in ocenjujem, da gre za trenutni, žal, neprijetni spodrsljaj. (No, vsaj želim si, da je tako.)

Vanja


Oprosti Vanja, ampak tule se ne strinjam s tabo. Andrej nikakor ni posegal v vsebino teme, ampak je opozoril na skrenitev s teme in seveda na rabo slovenskega jezika (glej pravilnik, točka 4. SODELOVANJE PRI DEBATAH, OBNAŠANJE IN KULTURA NA FORUMU, alineja 3 ter alineji 14 in 15). Seveda se vsako opozorilo da problematizirati in interpretirati kakor komu trenutno ustreza...
VY 73 & GL, Dragan S55Z, EPC #0760
HAMtech - Toys for real CONTEST-ers and DX-ers
s55z
 
Prispevkov: 2455
Pridružen: 13 Jul 2003, 03:29
Kraj: Ljubljana - JN76HB

Re: Zapisnik 9. seje UO ZRS

OdgovorNapisal/-a S57BBA » 16 Dec 2008, 10:02

s55z napisal/-a:Oprosti Vanja, ampak tule se ne strinjam s tabo. Andrej nikakor ni posegal v vsebino teme, ampak je opozoril na skrenitev s teme in seveda na rabo slovenskega jezika (glej pravilnik, točka 4. SODELOVANJE PRI DEBATAH, OBNAŠANJE IN KULTURA NA FORUMU, alineja 3 ter alineji 14 in 15). Seveda se vsako opozorilo da problematizirati in interpretirati kakor komu trenutno ustreza...


Dragan, mogoče je Vanja komentiral moj odgovor Damjanu (tudi jaz sem moderator) in ne Andrejev poseg.

LPB.
S57BBA
Moderator
 
Prispevkov: 383
Pridružen: 08 Mar 2002, 01:00
Kraj: JN76FC

Re: Zapisnik 9. seje UO ZRS

OdgovorNapisal/-a S57D » 16 Dec 2008, 10:39

Sicer se sploh nisem mislil oglašati, ampak ker se je ravno razvnela debata, je prav,da dodam še nekaj mojih, čeprav off topic, pojasnil.

Vanjo, S59AV, je verjetno zbodla moja hudomušna pripomba o pitju absinta, s katero sem hotel malo razvedriti temo. :D To je bil tudi edini namen, poleg tega sem napisal, da se strinjam s prispevkom, ki ga je napisal Matija, S53MM. Zato menim, da podtikanje o manipulativnih sposobnostih ni na mestu. :roll: Prav tako nisem bil prvi, ki je v svojem postu omenil pijačo, zato zavračam tudi obtožbo, da je zaradi mene krenila tema v off topic. :evil:

Sedaj pa lahko nadaljujete on topic pljuvanje po ZRS in moderatorjih..... :oops:

73, Miloš S57D
SWL: S5-RS-001 EX: S52DM, YT3DM, YU3TEU, YU3-RS-1088
Uporabniški avatar
S57D
Moderator
 
Prispevkov: 1227
Pridružen: 01 Maj 2003, 16:09
Kraj: Ljubljana - JN76GC

Re: Zapisnik 9. seje UO ZRS

OdgovorNapisal/-a S59AV » 16 Dec 2008, 11:28

V tej temi naj se ne bi, dragi moderatorji, da vas malce "zmoderiram", pogovarjali o moderatorjih, pijači in podobnem, ampak o Zapisniku 9. seje UO ZRS.
S59AV
 
Prispevkov: 38
Pridružen: 13 Mar 2004, 08:17
Kraj: Izola

Re: Zapisnik 9. seje UO ZRS

OdgovorNapisal/-a S59AV » 16 Dec 2008, 11:53

In še vedno menim, da gre samo za Milošev spodrsljaj. Ponavljam, spodrsljaj! Ne zdi se mi pač primerno, da moderator - res da nisi prvi omenil pijače, Miloš - s svojim posegom požene neprimerne vsebine naprej. Pa zaradi tega se ne bo svet podrl, le priznati je treba, da se je motiti, človeško. Zdaj pa, fantje, je zadosti, a ne?

Pozdrav vsem moderatorjem, iskren!

Vanja
S59AV
 
Prispevkov: 38
Pridružen: 13 Mar 2004, 08:17
Kraj: Izola

Re: Zapisnik 9. seje UO ZRS

OdgovorNapisal/-a S57Q » 16 Dec 2008, 14:26

Pa na zdravje !
Lep pozdrav, Tone - S57Q
S57Q
 
Prispevkov: 251
Pridružen: 11 Maj 2003, 08:01
Kraj: Sevnica

Re: Zapisnik 9. seje UO ZRS

OdgovorNapisal/-a s57uud » 17 Dec 2008, 11:43

Če bo čez nekaj let nekdo bral tole temo v kateri je vsemogoče se bo pa res zamislil. V izogib nadaljevanju te neumnosti temo zaklepam.
Uporabniški avatar
s57uud
Moderator
 
Prispevkov: 659
Pridružen: 17 Sep 2001, 01:00
Kraj: Kačiče 15, 6215 Divača

Prejšnja

Vrni se na Zapisniki

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost