lep pozdrav vsem skupaj

Moderatorji: S57D, S58R

lep pozdrav vsem skupaj

OdgovorNapisal/-a S50AL » 25 Avg 2009, 08:09

Imam eno vprašanje glede Sote, bi rad bil diplomo za lovca, imam čez 100 točk, na Sota awards najdem naslov, ampak kam naj pošljem 2.5 funta, bančni račun in vse ostalo piše pa, da morem log poslati v papirniški obliki. A lahko sprintan iz Sota log import v pretvorniku ali ga morem ročno napisati????? :roll: :roll: Ali kaj je treba storiti??? :roll: :roll: Z Milošem sva že enkrat govorila, kako in kaj, ampak mi ne gre.
Lep pozdrav
dobra antena je boljsa od dobre postaje.....
S50AL
 
Prispevkov: 33
Pridružen: 16 Nov 2006, 20:50
Kraj: Trbovlje

Re: lep pozdrav vsem skupaj

OdgovorNapisal/-a S57D » 25 Avg 2009, 13:51

Najbolj zagotovo ti bo lahko pomagal Jure, S57XX, ki je že vlagal in plačeval zahtevke za diplome in trofejo. Verjetno bo čisto OK, da jim pošlješ kopijo obstoječega loga v SOTAbase, sicer oni ravno tam preverjajo zahtevek, tako da osebno niti ne vidim potrebe po posebnem zahtevku, saj je že vse vpisano in razvidno v SOTA bazi podatkov, ampak če tako piše, jim pošlji še izpisek narejenih zvez.

73, Miloš S57D
SWL: S5-RS-001 EX: S52DM, YT3DM, YU3TEU, YU3-RS-1088
Uporabniški avatar
S57D
Moderator
 
Prispevkov: 1227
Pridružen: 01 Maj 2003, 16:09
Kraj: Ljubljana - JN76GC

Re: lep pozdrav vsem skupaj

OdgovorNapisal/-a S57XX » 25 Avg 2009, 16:36

Zdravo!

Če so podatki vnešeni v SOTA Database, potem ni potrebno pošiljati dnevnika. Pošlješ e-mail za katero diplomo si vplačal (npr. Lovec 100 točk). Jaz sem plačilo opravil preko PayPal, saj je to najhitreje in najenostavneje.

Če PayPal ne uporabljaš, imaš možnost nakazila preko banke, pošiljanje gotovine ali čeka. Podatki, ki so pri tem potrebni, so navedeni na strani. Ček pošlješ na naslov, ki je napisan, potrdilo o vplačilu preko banke pa lahko poskeniraš in jim pošlješ na e-mail. Ne me spraševati, kakšne so morebitne dajatve, ki si jih za tako uslugo zaračunajo na banki.
LP Jure
S57XX
 
Prispevkov: 676
Pridružen: 28 Feb 2002, 01:00
Kraj: Škofja Loka

Re: lep pozdrav vsem skupaj

OdgovorNapisal/-a S50AL » 25 Avg 2009, 23:58

Oj!
Hvala!
Bom ta teden na banki plačal in potem po mail poslal. Ker pal pal-a nimam.
Najlepša hvala! Pa se slišmo na frekvenci. :D
73 de Andi
dobra antena je boljsa od dobre postaje.....
S50AL
 
Prispevkov: 33
Pridružen: 16 Nov 2006, 20:50
Kraj: Trbovlje


Vrni se na Vprašanja in odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost