Predvidene motnje na RPT nanos RV50 s55vkp

Novi repetitorji, delovanje, izpadi, servisiranje, zemljevidi, ...

Moderator: S56CT

Predvidene motnje na RPT nanos RV50 s55vkp

OdgovorNapisal/-a s55o » 16 Okt 2007, 08:17

Živ!
Danes se je Andrej odpravil na Nanos na montažo novih filtrov. Če je kdo lahko QRV, bo pomoje vesel kakega testa. (trenutno je ravno na poti, čez kako uro bo gor).

Lep pozdrav

Boštjan
Ex.S56WTT,S57WTT; All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing.
Uporabniški avatar
s55o
Tečni Moderator
 
Prispevkov: 2525
Pridružen: 11 Mar 2004, 14:42
Kraj: jn76gh

Repetitior

OdgovorNapisal/-a s55s » 16 Okt 2007, 09:55

Pozdrav!

Take stvari osebno pozdravljam in sem zelo vesel, da imamo toliko ''zagnanih'' ljudi za takšno posodabljanje. Imam prijatelja v JA, ki mi pravi, da pri njih ni toliko teh zadev, čeprav mislim, da jih imajo dovolj.
Samo moti me to, da ni več ljudi na frekvencah. Parkrat sem prevozil našo Slovenijo in nikogar slišal.
Ko sem pred par leti začel z radioamaterstvom, je bil edini zame dosegljiv rep. na Uršlji Gori. Pa kako veselje je bilo, če je lepo delal. Kje bi si takrat mislil, da bo rep. tudi v Rimskih Toplicah, kjer sem preživel večino svojega življenja.
Kjer sem sedaj, so pa sami hribi in, če hočem delati preko rep., moram kar lepo pazljivo obrniti in naciljati mojih 22 el. v pravo smer (YU0B ant.).

Pa lep pozdrav vsem ''delavcem''!

de Dan
Dokler QSL karta ni napisana in odposlana, zveza ni končana!
QSL karto sprejeti je pravica, poslati jo, je pa DOLŽNOST vsakega dobrega operaterja!
Don't talk about CW, just do it!
http://www.qrz.com/db/s55s
Member of S59GCD Lasko
Uporabniški avatar
s55s
 
Prispevkov: 481
Pridružen: 08 Sep 2006, 13:42
Kraj: JURKLOŠTER JN76QC34DK

OdgovorNapisal/-a s55o » 16 Okt 2007, 10:37

Da ne pozabim, z njim naj bi se vozil še naš Tone...S59V.
Andreju pač je potrebno delati družbo pri delu in pri njokih! :lol:

lp
B
Ex.S56WTT,S57WTT; All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing.
Uporabniški avatar
s55o
Tečni Moderator
 
Prispevkov: 2525
Pridružen: 11 Mar 2004, 14:42
Kraj: jn76gh


Vrni se na REPETITORJI

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

cron