Srečanje RK SOTA

Strežniki, forumi, cluster, ...

Moderatorji: S57D, S58R

Srečanje RK SOTA

OdgovorNapisal/-a s52on » 27 Sep 2012, 21:36

Pozdrav!
V soboto 29. septembra ob 11 uri bo družabno srečanje članov RK SOTA na Mozirski koči na Golteh. Tu bo tudi podelitev diplom RK Sota.
Ker se srečanje odvija na " našem terenu " :D naj opišem pot, ki vodi do Golte :
Izvoz iz avtoceste je v Šentrupertu - izvoz Logarska dolina oz. Mozirje. Do Mozirja je približno 13 km po glavni cesti. Tik pred Mozirjem pridemo do manjšega rondoja, tu gremo naravnost (drugi izvoz), po 100 m je na desni bencinska črpalka in po nadaljnih 100 m večji rondo. Tudi v tem rondoju izberemo drugi izvoz - smerokaz za Golte ... in tudi naprej so table za Šmihel-Golte in do vrha. Šmihel je manjša gorska vasica skozi katero pelje cesta na Golte. Na vrhu pa je parkirišče Alpski vrt kot je napisal že Negro. Tu parkiramo in se napotimo 300m navzdol peš do planinske koče kjer bo uradni del srečanja. Od tu je krožna pot do vrha Boskovca, ki je SOTA točka, če bi kdo hotel opraviti aktivacijo - približno 45 min peš. Vse je lepo markirano, tako da ni težav.
Tik ob tem velikem rondoju - prvi izvoz - se nahaja pizzerija PrPek . Tu se velikokrat dobimo na kavi člani RK Mozirje S51DSW. Tako bo tudi to soboto nekje po 9 uri . QAP bomo na 145550.0 Mhz in na našem lokalnem repetitorju 145787.5 Mhz v kolikor bi kdo rabil kakšno pomoč. Nato se bomo napotili na Golte. Upam, da bo vreme sodelovalo.

Miro
s52on
 
Prispevkov: 111
Pridružen: 09 Jan 2002, 01:00
Kraj: SPODNJE KRASE

Re: Srečanje RK SOTA

OdgovorNapisal/-a s52o » 28 Sep 2012, 06:08

Živ !

Kot je razbrati iz vabila je srečanje zaprtega tipa samo za člane RK SOTA, zato me na srečanje ne - bo, saj
iz gornjega posta in vabila ocenjujem, da kot ne član RK nisem zaželjen...

Fantje, SOTA je bistveno več kot članstvo v SOTA RK !
In čestitke prvim, ki bodo prejeli diplomo RK SOTA !


Lp, Zvone - S57PZ
s52o
 
Prispevkov: 406
Pridružen: 02 Sep 2004, 21:04
Kraj: Hotavlje JN76BC

Re: Srečanje RK SOTA

OdgovorNapisal/-a s52on » 28 Sep 2012, 19:04

Oj Zvone !
Jaz nisem pisal vabila, ampak samo opisal pot, ker jo kot domačin pač poznam! Mogoče sem res malo čudno formuliral tisto....bila je pozna ura :) Hotel sem pač pomagati tistim, ki se bodo sem vozili. Sploh pa ne vem če je kakršnokoli koli HAM srečanje v Slo do sedaj bilo zaprtega tipa ... ?
Zelo te cenim kot radioamaterja in začetnika Sota aktivnosti v Slo in s tabo kot zelo aktivnim aktivatorjem sem naredil kot lovec ogromno zvez in se ti moram zahvalit, ker si mi v veliki meri tudi ti omogočil pridobitev pogojev za diplomo, ki jo bom prejel jutri. Torej le pridi in z veseljem bova podebatirala in se poveselila diplom, ki jih bova dobila! Pa še s kakšno pijačko se ti oddolžim za vse zveze, ki sem jih naredil s tabo.
Ne nazadnje imamo zelo lep grad Vrbovec tu čisto blizu, glede na to, da si aktiven tudi na tem področju. Lahko ga aktiviraš ali si ga ogledaš za možno bodočo aktivacijo.

Lp Miro
s52on
 
Prispevkov: 111
Pridružen: 09 Jan 2002, 01:00
Kraj: SPODNJE KRASE

Re: Srečanje RK SOTA

OdgovorNapisal/-a S57D » 02 Okt 2012, 17:42

Ker smo bili Sabina S57BNX, Baron in jaz od 23. do 30. septembra v Angliji se žal nismo mogli udeležiti SOTA srečanja. Zaradi prenatrpanega urnika študijskega potovanja ter zdravstvenih težav, ki jih je imel Mike GW0DSP je žal odpadla tudi planirana SOTA aktivnost na otoku. Še dva utrinka z otoka:

- sprejem pri HRH kraljici Elizabeti:
Slika

- Baron pa je angleškim inštruktorjem in vaditeljem psov vodičev slepih pokazal kako se tem stvarem streže v Sloveniji. Visok nivo znanja slovenskih psov vodičev je presenetil vse prisotne:
Slika

73, Miloš S57D
SWL: S5-RS-001 EX: S52DM, YT3DM, YU3TEU, YU3-RS-1088
Uporabniški avatar
S57D
Moderator
 
Prispevkov: 1227
Pridružen: 01 Maj 2003, 16:09
Kraj: Ljubljana - JN76GC


Vrni se na Podpora...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost