Odstop

Packet radio, TCP/IP in AX.25 - oprema, elektronika, programska oprema, nastavitve, problemi, ...

Moderatorji: s56g, S57BBA

Odstop

OdgovorNapisal/-a S57BBA » 27 Avg 2009, 20:21

Spoštovani kolegi!

Obveščam vas, da sem z današnjim dnem odstopil z mesta managerja za digitalne komunikacije in hkrati člana UO ZRS.

Upam, da bo UO ZRS kmalu našel zamenjavo za izpraznjeno mesto.

Lepo je bilo sodelovati z vami.

LPB.
S57BBA
Moderator
 
Prispevkov: 383
Pridružen: 08 Mar 2002, 01:00
Kraj: JN76FC

Re: Odstop

OdgovorNapisal/-a S55P » 28 Avg 2009, 07:12

Naj vskočijo najbolj glasni...
Uporabniški avatar
S55P
 
Prispevkov: 112
Pridružen: 28 Dec 2003, 22:59

Re: Odstop

OdgovorNapisal/-a S56CT » 28 Avg 2009, 10:02

Bajko,

hvala za odlično sodelovanje. Žal mi je, da nekaterih skupnih tehničnih projektov, ki sva si jih kot managerja zastavila pod okriljem ZRS, ne bova mogla skupaj izpeljati do konca. :(
73 de S56CT-Tilen
http://rpt.hamradio.si/
S56CT
S5 RPT Manager
 
Prispevkov: 1106
Pridružen: 20 Jan 2002, 01:00
Kraj: Sevnica

Re: Odstop

OdgovorNapisal/-a s56zab » 06 Sep 2009, 23:09

Andrej, glede na to, da si omenil, da ti je en podpredsednik "ponujal mesto managerja za packet radio" je edino prav, da dam tudi razlago zakaj sem to storil.

Prvič, zato, ker si, kot tudi sam poveš, kandidiral za mesto člana v UO ZRS. Zdelo se mi je edino prav, da se osebe, ki bi bile pripravljene delati v UO ZRS išče med tistimi, ki so v preteklosti že pokazali to željo.

Drugič, zato, ker si izjemno aktiven na področju D-STARa, ki je dobra prenova za digitalne komunikacije med radioamaterji. Zanesljivo se na D-STARu da še marsikaj narediti in se mi je osebno zdelo prav, da se oseba, ki še največ ve o D-STARu (vsaj sodeč po številnih prezentacijah) povabi za packet managerja.


Tale post iz ene druge teme na tem forumu smatrajte za nepredmetnega....

Se še ne čutim politično in tehnično dovolj zrelega za prevzem tako odgovorne funkcije!

LPAndrej

P.S.
Stavek smo v prejšnjih časih in drugi državi, kar pogosto uporabljali in zato ne zapopadate pod kakšne avtorske pravice, je naša skupna last in je del kolektivnega družbenega spomina.
Callbook ZRS
S56ZAB ANDREJ BRECELNIK VODNIKOVA CESTA 186 1000 LJUBLJANA SLOVENIJA
Ni član Zveze Radioamaterjev Slovenije.
s56zab
 
Prispevkov: 217
Pridružen: 09 Jul 2004, 22:03


Vrni se na Packet radio

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron