Druga tretjina leta 2011 je že zdavnaj mimo ...

Kaj in kako je bila izvedena aktivacija

Moderatorji: S57D, S58R

Druga tretjina leta 2011 je že zdavnaj mimo ...

OdgovorNapisal/-a S57XX » 15 Dec 2011, 09:15

Druga tretjina leta 2011 je že zdavnaj minila. Tole je bilo pripravljeno in nato pozabljeno v nekem kotičku računalnika. Na SOTA aktivacijah v obdobju maj – avgust je bilo zabeleženo sledeče:

Maj se je začel z bistveno lepšim vremenom, kot se je končal april, a nadaljevanje ni bilo najbolj obetavno. Najprej sem se odpravil na Veliko Golico KA-013.

Gabrška gora CP-017 je minila v iskanju novih poti in skrivanju pred dežjem.

Tudi na Stegovniku KA-019 dežju nisem uspel ubežati kljub temu, da je bil začetek videti prav obetaven.

Sledil je mesec aktivacijskega posta, ki ga je šele konec junija presekala Miklavška gora CP-018.

Naslednji dan sem šel ponovno pogledat, če se je od zadnjega obiska kaj spremenilo na Škofjah CP-016.

Planski vrh JA-069 je z lahkoto destinacija za celodnevni izlet. Na Mežaklji se najde marsikaj zanimivega, tudi če niste SOTA navdušenec.

Sveti Socerb BR-019 je idealen hribček za hitro aktivacijo. Najhitrejši se bodo pripeljali kar do vrha, a so tudi možnosti za čisto resen pohod.

Naslednja je ena bolj redkih dvojnih aktivacij v enem dnevu: Osrenca BI-072 in Obolno BI-031.

Julij sem zaključil na Mohorju CP-019. Tudi tu je bil glavni namen pokazati, da obstajajo tudi druge možnost dostopa.

Avgust je bil kar dejaven, a sem se zaradi visokih temperatur bolj držal sence. Svetla izjema je bila Kranjska Reber KS-029.

Na Srebotniku RG-034 sem imel slab občutek, saj so na jasi pod vrhom nastavili dobrote za sladkosnedce, zraven pa foto past.

Z obiskom Polic JA-044 se drugič v tem letu vračam na Mežaklo, tokrat skupaj z Milanom.

Sledila sta dva hribčka v KS območju: Velink KS-048 in Vovar KS-044. Zadnji ponovno pokaže na tako značilen »klopca sindrom«.

Mesec in drugo tretjino leta zaključim na Velikem Javorniku BI-006, ker v kontrolo pride celo Kralj Matjaž.

Zadnja tretjina leta se je začela s pripravami na Bosno, a o tem več po zaključku leta prihodnjič.
LP Jure
S57XX
 
Prispevkov: 676
Pridružen: 28 Feb 2002, 01:00
Kraj: Škofja Loka

Vrni se na Izvedene aktivacije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov