Tretjina leta 2011 je mimo ...

Kaj in kako je bila izvedena aktivacija

Moderatorji: S57D, S58R

Tretjina leta 2011 je mimo ...

OdgovorNapisal/-a S57XX » 13 Maj 2011, 12:15

Iztekla se je prva prva tretjina SOTA aktivnosti v letu 2011, ki mi časovno ni bila ravno naklonjena. Kljub vsemu se je nabralo nekaj solo in tudi skupinskih aktivacij, ki boda zaradi tega ali onega ostale v spominu.

Sezono 2011 sem začel šele februarja, kjer sva se z Borisom s54Q odpravila na Kum, BI-001. Takrat je Boris naredil prve SOTA CW zveze.

Kmalu mu je sledil Špičasti vrh, TK-016. Lepo zimsko vreme in velika zasedba.

Na Slatniku, JA-035 smo bili prepričani, da je zime že konec, a smo se ušteli.

Pri Vrhovčevem griču, CP-010 sem iskal nove poti, da se ga ne bo osvajalo vedno po najhitrejši poti od Vrhovca.

Odločitev za odhod na Tošč, CP-013 je padel na hitro, saj lahko precej hitro pridem na izhodišče.

Ker sem bil ponovno deležen daljšega SOTA posta je bilo potrebno preveriti, kaj na to porečejo noge. Osolnik, CP-022 je za kaj takega idealna izbira, saj grem lahko od doma kar peš.

Za prvomajske praznike je bilo kar nekaj načrtov, a so se povečini sfižili. Kljub temu uspem priti na Škabrijel, TK-031, ki je zaradi zgodovinskih dogodkov prav poseben hrib.

Zadnji dan aprila se moram predčasno umakniti z Gradišča, BR-032 saj se vremenoslovci malce zmotijo v napovedi.

Kot običajno, je bilo o vsem nekaj malega zapisno in narejeno nekaj slik. Maj se je začel kar spodbudno, čeprav grozijo, da ledeni svetniki ponovno vržejo nekaj snega. A o tem kdaj drugič.
LP Jure
S57XX
 
Prispevkov: 676
Pridružen: 28 Feb 2002, 01:00
Kraj: Škofja Loka

Vrni se na Izvedene aktivacije

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov