novi forum

Izmenjava izkušenj, novice, podatki, zakonodaja, prošnje...

Moderatorji: S57D, s55o

novi forum

OdgovorNapisal/-a s58ru » 28 Jan 2007, 22:18

Ta rubrika me spominja na specialne sobe s podobami šefov, kjer se podrejeni lahko sprostijo.
Res je, da sem impulziven in se hitro vznemirim. A ker sem na tem stolčku predsednika RK, ne morem brezbrižno gledati, kako ZRS tone in kako se stara vodstva in novo vopdstvo in "pritikline" trudijo, da bi to se zgodilo čimprej.

73 S58RU
s58ru
 
Prispevkov: 1058
Pridružen: 28 Okt 2004, 21:07

OdgovorNapisal/-a s55o » 28 Jan 2007, 22:24

Rudi to je mišljeno kot način, za izmenjavo informacij....
Namesto mailing liste...

Ideja kot ideja, če se ne bo obnesla, pač ne bomo uporabljali...
Mislim pa, da bo sigurno komu pomagala!

lp
B
Ex.S56WTT,S57WTT; All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing.
Uporabniški avatar
s55o
Tečni Moderator
 
Prispevkov: 2522
Pridružen: 11 Mar 2004, 14:42
Kraj: jn76gh

OdgovorNapisal/-a S59DJK » 29 Jan 2007, 00:03

Pozdravljeni,

verjamem, da bo rubrika učinkovito pomagala k hitrejšemu in učinkovitejšemu reševanju klubske problematike.

Kar se tiče ZRS: kot sem jasno poudaril na sestanku, ZRS mora biti dober servis društvom oz. radioklubom, radioklubi pa morajo z aktivnim delom podpirati ZRS. Upravni odbor in drugi organi ZRS imajo namreč omejene zmogljivosti in od njih ne moremo pričakovati čudežev, pa kdorkoli zasedal posemezna mesta. Radioklubi so tisti, ki bodo morali prevzeti levji delež odgovornosti za korektno delovanje ZRS. V končni fazi si lahko ZRS predstavljamo kot delniško družbo, radioklubi pa so podjetja. In če podjetja ne bodo delovala, bo tudi ZRS potonil.

Iz navedenih razlogov je nujno potrebno sodelovanje med radioklubi ter prevzem posameznih nalog. Na tem mestu foruma pa bomo lahko ustrezno koordinirali posamezne akcije.

Lep pozdrav,
Radioklub Ptuj
Anton TOMANIČ, S57XZ - predsednik
Uporabniški avatar
S59DJK
 
Prispevkov: 28
Pridružen: 28 Jan 2007, 21:34
Kraj: Ptuj, JN76WK


Vrni se na Medklubsko sodelovanje

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost