Odprto pismo radioamaterski javnosti

Zgodovinska in stara vojaška komunikacijska tehnika, predelave za sodobne čase ter informacije o restaviriranju, popravilih, nabavi nadomestnih delov, tehničnih podatkih in drugem...

Odprto pismo radioamaterski javnosti

OdgovorNapisal/-a S51AG » 31 Jul 2008, 20:17

Odprto pismo radioamaterski javnosti

Spričo javnega objavljanja mojega imena in naslova bivališča v skrajno negativnem kontekstu, z dnem 31.07.2008 kot urednik rubrike "Stara radijska tehnika" v glasilu CQ ZRS ustavljam vse redne aktivnosti, povezane z urejanjem navedene rubrike. Namero o morebitnem odstopu z mesta urednika rubrike bom preučil po nedvoumni razjasnitvi okoliščin objave in izvedenih postopkih za zaščito mojega dobrega imena.

Anton GALUN, Ulica Anice Kaučevič 12, 2250 Ptuj
(S51AG)
Uporabniški avatar
S51AG
Moderator
 
Prispevkov: 610
Pridružen: 26 Dec 2003, 14:01
Kraj: Ptuj, JN76WK

Re: Odprto pismo radioamaterski javnosti

OdgovorNapisal/-a S55P » 01 Avg 2008, 16:48

Spoštovani gospod Anton Galun, tudi S51AG...

Žal mi je, da se je dogodilo, kar se je sicer imelo dogoditi in je popolnoma razumljivo, glede na pota, ki jih nekateri ubirajo. So časi in razmere, ki jih mnogi ne razumemo. Žal.

Še mnogo dobrega, Vojko, S55P
Uporabniški avatar
S55P
 
Prispevkov: 112
Pridružen: 28 Dec 2003, 22:59

Re: Odprto pismo radioamaterski javnosti

OdgovorNapisal/-a s55m » 01 Avg 2008, 21:13

Tono, kot sem že napisal v zaklenjeni temi, mi je izredno žal, da se je stvar obrnila tako kot se je. Sam sem naredil vse kar je v moji moči, da se stvar ne bi odvijala v tej smeri.
Škoda bi bilo, da bi uredniki rubrik trpeli zaradi tega, ker ni odgovornega urednika (ki bi po zakonu moral biti, pa je lepo paragrafirano, da ga zamenjuje "uredniški odbor"), glavni in odgovorni za nastalo škodo, pa se skriva(jo) za vašimi hrbti in valijo krivdo na druge. Mislim, da je javna objava in "pranger" nekoga drugega ravno tako zabolela kot tebe in v obeh primerih je bila neupravičena.
Nikar ne odstopaj od svoje rubrike, ker to počneš z ljubeznijo in spoštovanjem do stare tehnike.
Vsaj v svojem imenu (kot član radioamaterske srenje) se ti opravičujem.
Tako tebi, kot vsem ostalim navedenim.
s55m
 
Prispevkov: 1579
Pridružen: 05 Feb 2004, 09:05
Kraj: KN12OR


Vrni se na Zgodovinska radijska tehnika

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov