Zaklenjena tema

Vse kar ne sodi v zgornje rubrike, pa ima kaj zveze z radioamaterstvom!

Moderatorji: S57D, s55o

Zaklenjena tema

OdgovorNapisal/-a S57DX » 29 Feb 2008, 17:59

No, sedaj mi pa ni nič več jasno. Je sedaj moderator meni zaklenil moj lastni oglas.... Se pravi, da ga tudi jaz kot avtor ne morem več dopolnjevati.
Pripombo sem seveda vzel "za hec", saj jaz sam sem vedno za hece. In pripomba je tako tudi bila mišljena.
Pa naj nanjo še odgovorim: Tisti, ki me poznate, prav dobro veste, da nisem prodal nič takega, brez česar ne bi mogel biti še naprej aktiven...hehe. In seveda tudi bom. Prodajal sem UKV opremo, in tisti, ki me poznate, veste, da mi UKV pač ne pomeni toliko kot KV... Se slišimo v naslednjem tekmovanju.
Dragi moderator, tebe pa prosim, da si ne jemlješ pravice zaklepati mojih oglasov. Še posebej, ker jaz, kot avtor oglasa pri tem nimam prav nič. Torej? Zbriši pač tiste odgovore, ki ti niso všeč, ostalo mi pa pusti kot sem si zamislil.
Pa lep pozdrav vsem skupaj!
73 de S57DX
S57DX
 
Prispevkov: 263
Pridružen: 19 Jan 2005, 21:25
Kraj: VRHNIKA

OdgovorNapisal/-a s55z » 29 Feb 2008, 19:30

SRI, imaš prav...

Ker se je začelo "prepucavanje" sem podzavestno menil, da je oprema prodana in s tem oglas ni več relevanten.

Upošteval nasvet - prosim, nadaljuj.

Ostale, ki smetite po oglasih pa prosim, da to ne delate javno. Za to so PM, e-mail, TEL, GSM, ... kar je pač navedeno za kontakt!

Dragi uporabnik, ti pa preden javno razpravljaš o postopkih moderatorja najprej preberi pravilnik (točka 5) in pošlji pritožbo, ugovor ali karkoli že na PM, e.mail, lahko celo na GSM... :D

Ja, sedaj me boste spet popluvali, češ kako sem aroganten, itd... :D

Tole sem tudi preselil v Razno, ker ne sodi v rubriko Mali oglasi...
VY 73 & GL, Dragan S55Z, EPC #0760
HAMtech - Toys for real CONTEST-ers and DX-ers
s55z
 
Prispevkov: 2455
Pridružen: 13 Jul 2003, 03:29
Kraj: Ljubljana - JN76HB

OdgovorNapisal/-a s52w » 29 Feb 2008, 21:38

Tega dragega uporabnika pa prosim v imenu ham-spirita, minulega, sedanjega dela…..pustite pri miru. Če bi se moderator-ji držali omenjenega pravilnika, točke 3 zadnja alinea, bi bilo vse to pisanje odveč.
Večina takšnih resnično dragih uporabnikov ala S57DX je ta forum že zapustila. Ali vam je res cilj da to naredijo še ostali.

73 Damjan S52W
s52w
 
Prispevkov: 517
Pridružen: 07 Nov 2004, 15:38
Kraj: Črnomelj


Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov