Lisca QRT

Vse kar ne sodi v zgornje rubrike, pa ima kaj zveze z radioamaterstvom!

Moderatorji: S57D, s55o

Lisca QRT

OdgovorNapisal/-a S51TK » 08 Jun 2020, 07:33

Zadnjič sem objavil prispevek, katerega sem naslednje jutro izbrisal, o prenehanju UKV lokacije na Lisci Radiokluba S59DHP, katerega član sem se že od 1974 leta ! Tone S57Q je to že davno objavil na SLOVHF - u,sam pa sem dotično zadevo komentiral, ko sem opazil objavo Cestnika na FB o njihovi koči na Lisci ! Uporabil sem kar nekaj mogoče res neprimernih izrazov in opazk o novih najemnikih, za kar sem se tudi opravičil glavnemu akterju te zgodbe Cestniku in pa predsedniku PD Lisca Petančiču, ki mu je v tej zgodbi držal štango ! Namen mojega neprimernega prispevka pa je bil, da opozorim na način kako hinavsko in pretkano so prevzeli postojanko na Lisci, ki jo je S59DHP uporabljal, ko tile gospodje še niti vedeli niso za radioamaterstvo ! Izgleda , da je pravi HAM spirit izginil v teh novodobnih časih, tako kot bo enkrat izginilo radioamaterstvo ! Pri nas bo zgleda najprej !
Jaz sem se obema akterjema te zgodbe opravičil za grobe besede, to pa ne spremeni moje kritike o hinavskem prevzemu postojanke S59DHP na Lisci !
Za napisano pa se ne bom več nikomur opravičeval, ker je na žalost čista resnica ! Zame ti ljudje niso pravi radioamaterji !
LP, S51TK !!!
S51TK
 
Prispevkov: 77
Pridružen: 20 Apr 2003, 18:18
Kraj: Galicija p. Žalcu

Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov