Ima zveze z radio amaterstvom,čeprav....

Vse kar ne sodi v zgornje rubrike, pa ima kaj zveze z radioamaterstvom!

Moderatorji: S57D, s55o

Ima zveze z radio amaterstvom,čeprav....

OdgovorNapisal/-a s57uw » 04 Jun 2016, 14:36

Na moj oglas o prodaji raznega materiala me je eden od "graditeljev"linearcev iz Gorenjske prosil naj mu pošljem, 4X delta C po 640 pF vsaka sekcija,dodam še nekaj Filips lončkov,saj sestavlja tudi filtre..Vrhunska kvaliteta!
Pošljem z odkupom(25€).Po 10 tih dneh nobenega glasu da je prejel robo!Povprašam na pošto,kjer izvem da je bil obveščen,toda ni prišel po pošiljko.Ga pokličem in se mi posebej zahvali da sem ga klical,kajti da ni dobil obvestila.,"grem takoj jutri!)....Po tednu dni nobenega glasu!! Zopet pokličem,toda glej ga zlomka(ima sofisticiran telefon aparat),ko vidi mojo številko,brez MU ali kaj samo odloži!! To naredi več krat. Pokličem še na žično št....enaka reakcija od vljudnosti,HI !
Tečen kot znam tudi biti mu pošljem še mail.Nul koma Josef odgovora.Tako sem pač plačal dvojno poštnino.
Kaj bi še povedal,saj je vse jasno! Kondenzator je pa še na razpolago,kot sicer še kaj iz spiska,čeprav sem zadovoljen da so mi ostali vsi merni instrumenti.Naj se pokliče,toda denar hočem vnaprej v izogib opisani izkušnji.
Upam da je dotični dokaj redek exsemplar od vljudnosti,HI !

Pozdrav ! Še spajkamo! Albert
Vsem čim več dobrega !
s57uw
 
Prispevkov: 254
Pridružen: 27 Jan 2006, 14:14
Kraj: Velika Polana

Re: Ima zveze z radio amaterstvom,čeprav....

OdgovorNapisal/-a S57NAZ » 04 Jun 2016, 19:59

Mogoče bi bilo dobro objaviti njegovo ime in priimek.
Da ne bodo še drugi nasedli, saj je težko verjeti, da ne gre
za zafrkanta, ki uživa v podobnih dejanjih.
"Vedno se pogovarjam s človekom tako, da si pridobim prijatelja in nikoli tako, da dobim sovražnika!" Medvešček Janez
Uporabniški avatar
S57NAZ
 
Prispevkov: 627
Pridružen: 27 Avg 2001, 01:00
Kraj: Kranj - JN76EF

Re: Ima zveze z radio amaterstvom,čeprav....

OdgovorNapisal/-a s57uw » 08 Jun 2016, 08:57

HI ! Koliko uživa ne vem.Bolj bi rekel da mu grem na "jetra",saj dobro ve koliko sem proti rabi QRO nadomestil... Naj velja ljudsko reklo: greh se pove,grešnika pa ne, čeprav sem dokaj jasno nakazal,saj je znan po tej dejavnosti/sestavljanju dobrim operaterjem ne potrebnih "pripomočkov"
Zasebno pa rade volje sporočim,kajti javno obstaja nevarnost da dobim kakšno tožbo v današnjih časih. :evil:
Lep pozdrav! A
Vsem čim več dobrega !
s57uw
 
Prispevkov: 254
Pridružen: 27 Jan 2006, 14:14
Kraj: Velika Polana

Re: Ima zveze z radio amaterstvom,čeprav....

OdgovorNapisal/-a Franc.Golob » 17 Jun 2016, 10:12

Albert saj nisi edini,vprašaj Mirkota BP-ja kakšne izkušnje ima z njim.

73 S54F
Franc.Golob
 
Prispevkov: 30
Pridružen: 02 Jan 2008, 11:53

Re: Ima zveze z radio amaterstvom,čeprav....

OdgovorNapisal/-a s55s » 17 Jun 2016, 14:06

Če imate vsi neke izkušnje s tem osebkom, ali nimate toliko jajc, da napišete njegovo ime, klicni znak itd.
To bi jaz takoj napisal...
de Dan, S55S
Dokler QSL karta ni napisana in odposlana, zveza ni končana!
QSL karto sprejeti je pravica, poslati jo, je pa DOLŽNOST vsakega dobrega operaterja!
Don't talk about CW, just do it!
http://www.qrz.com/db/s55s
Member of S59GCD Lasko
Uporabniški avatar
s55s
 
Prispevkov: 481
Pridružen: 08 Sep 2006, 13:42
Kraj: JURKLOŠTER JN76QC34DK


Vrni se na Razno

Kdo je na strani

Po forumu brska: s52w in 11 gostov