Stran 1 od 2

Malo humorja

OdgovorObjavljeno: 26 Jun 2012, 12:34
Napisal/-a s57ad
Na Lei pogrešam rubriko (temo) ham humor, sicer se pa v vsaki od rubrik pojavljajo tudi humoristično obarvani prispevki. Prilagam en prispevek, upam, da imajo moderatorji smisel za humor in ga ne bodo premestili v smetnjak, :D

Re: Malo humorja

OdgovorObjavljeno: 26 Jun 2012, 16:42
Napisal/-a s56rlu
ful slabo vidim, se da malo večjo slikico dobit, prosim? O:)

Re: Malo humorja

OdgovorObjavljeno: 26 Jun 2012, 16:57
Napisal/-a S51AY
Mirko, pusti to, ta kliče DX-e !!! Potem bomo pa vsi S5 "kregani" (ali pa imeli odtise 5-prstov na faci)... :D :P :P :P

Re: Malo humorja

OdgovorObjavljeno: 26 Jun 2012, 17:37
Napisal/-a s52ft
Klice DX-e in je iz LU tako da kar lepo PileUp :) ;)

Re: Malo humorja

OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2012, 14:33
Napisal/-a s55s
Pozdrav!
Tukaj na forumu nekdo pravi, da ne vidi dobro lepih slik.
Imam na prodaj kvalitetna očala (na sliki)!

Slika

Pa lep pozdrav, de Dan, S55S

Re: Malo humorja

OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2012, 15:35
Napisal/-a S51AY
Kako že pravijo ? Bolj star.................... manj mlad. :P :P :P

Re: Malo humorja

OdgovorObjavljeno: 28 Jun 2012, 19:19
Napisal/-a s55s
Pozdrav!
Ja, res je; bolj star, bolj nor... to poslušam doma... HI!

Takole sem pa danes napravil en holc taster. Deska je 45 x 15 cm. In lepo deluje; sem poslušal zgornji refren ravnokar, ko sem ga postavil na mizo...

Slika

73 de Dan, S55S

Re: Malo humorja

OdgovorObjavljeno: 29 Jun 2012, 09:06
Napisal/-a S51AY
s55s napisal/-a:...Ja, res je; bolj star, bolj nor... 73 de Dan, S55S

Uuuuh, tega pa jaz nisem rekel... :D Bolj star, manj mlad !

Taster je pa UFB ! Na kakem srečanju organiziraj z njim tekmovanje v tipkanju ! To bo zabava ! Pa tista Mirkova prijateljica (CQDX) bo lahko hostesa ! :P

Re: Malo humorja

OdgovorObjavljeno: 29 Jun 2012, 14:39
Napisal/-a s57ad
s55s napisal/-a:Pozdrav!
Tukaj na forumu nekdo pravi, da ne vidi dobro lepih slik.
Imam na prodaj kvalitetna očala (na sliki)!
...

Pa lep pozdrav, de Dan, S55S


Dan, slišal sem, da je Franček kupil takšna očala, jih nataknil na nos, ko je prišel domov, pa zagledal XYL in soseda gola na kavču. Pa je očala snel, pa sta bila še kar gola. Potem je treščil očala po tleh in jih s peto zdrobil, "Ta presneti S55S mi je prodal škart robo!"

Aja, tisti leseni taster izgleda prav lepo! Čestitam za čudovit izdelek!

73, Mirko, S57AD

Re: Malo humorja

OdgovorObjavljeno: 29 Jun 2012, 20:03
Napisal/-a S53K
s57ad napisal/-a:Dan, slišal sem, da je Franček kupil takšna očala, jih nataknil na nos, ko je prišel domov, pa zagledal XYL in soseda gola na kavču. Pa je očala snel, pa sta bila še kar gola. Potem je treščil očala po tleh in jih s peto zdrobil, "Ta presneti S55S mi je prodal škart robo!"


Od četrtka, 28. junija, do torka, 3. julija, pričakujemo sončno in zelo vroče vreme, zato bo toplotna obremenitev po nižinah sredi dneva in popoldne zelo velika. Vročina bo predvidoma najbolj obremenilna od sobote do ponedeljka, ko se bo temperatura dvignila na okoli 35 °C.

Priporočamo, da se v času največje vročine izogibate večjim naporom in napornejša dela opravite zjutraj ali dopoldne. Prostore je priporočljivo zračiti ponoči in zjutraj, ko bo tudi koncentracija prizemnega ozona nižja. Vročina bo najbolj obremenilna v mestih, zato osvežitev lahko poiščemo v višjih legah ob pivu in vodi.

vir: Arso

Re: Malo humorja

OdgovorObjavljeno: 29 Jun 2012, 21:41
Napisal/-a S51AY
Če pa slučajno ne bi bilo dovolj vroče - (CQ)(DX)... :wink:

Re: Malo humorja

OdgovorObjavljeno: 30 Jun 2012, 11:21
Napisal/-a s57ad
S51AY napisal/-a:Če pa slučajno ne bi bilo dovolj vroče - (CQ)(DX)... :wink:


V naših letih ni nikoli dovolj vroče :wink: :lol:

Re: Malo humorja

OdgovorObjavljeno: 13 Okt 2012, 10:21
Napisal/-a s55m
Komentar resnicno ni potreben :)
Ce uporabite to "vojaško postajo", se sosedje resnično ne bodo pritoževali nad motnjami.

Re: Malo humorja

OdgovorObjavljeno: 30 Okt 2012, 11:32
Napisal/-a S59GS
s55m napisal/-a:Komentar resnicno ni potreben :)
Ce uporabite to "vojaško postajo", se sosedje resnično ne bodo pritoževali nad motnjami.


Šala mala.
Telefon M63 je pa lahko bil v sklopu zveze( ena od možnosti ), ki je bil povezan na telefonsko centralo MP 10 ali FTC 1 nato preko UNF VZ-12K ali FNT 17 , ter na RRU 800 ( 610-960 MHz – 10 W ) ali HVT-1 ( 1700-2300 MHz -20W) , če bi se kdo v tistih davnih časih slučajno znašel na kakšni takšni >čuki< z ZIF-om,kateri so prišli v kasnejšem obdobju, za to kar skoraj ,da ni bilo možnosti ,da bi se slučajno znašel na teh eminentnih čukah ,pa ni rečeno, da ne bi kakšen zajček od kje priskakjal,hi. Če bi bilo nekaj takega v kompletu omenjene te prodaje za tista denar( menda 60-70€), bi bil nakup te>radijske postaje <zelo intresanten za zbiratelje.

Re: Malo humorja

OdgovorObjavljeno: 02 Mar 2013, 16:51
Napisal/-a S56CT
Slika