Kdo in zakaj je zaklenil debato o incidentu Miro Čadež - II.

Podrocje za pritozbe in pohvale ...

Moderator: s55o

OdgovorNapisal/-a S57D » 07 Maj 2007, 16:29

Pozdrav vsem.

Ker sem bil od 3.5. do danes zjutraj v tujini, odgovarjam šele danes. Mislim, da sem v svojem zadnjem postu dovolj razumljivo razložil, zakaj sem se odločil za zaklepanje teme. Dejanje nikakor ni posledica samovoljnosti, policijskih ukrepov, poznanstev, superiornosti ali karkoli drugega, kar tako radi očitate moderatorjem. Ker se ne mislim ponavljati, priporočam v ponovno branje zadnji post v katerem je lepo in razumljivo napisano zakaj sem temo zaklenil. Hkrati je s tem upoštevana tudi Evgenova in Mirotova želja, da se debata na to temo zaključi.

73, Miloš S57D
SWL: S5-RS-001 EX: S52DM, YT3DM, YU3TEU, YU3-RS-1088
Uporabniški avatar
S57D
Moderator
 
Prispevkov: 1227
Pridružen: 01 Maj 2003, 16:09
Kraj: Ljubljana - JN76GC

OdgovorNapisal/-a s59bj » 21 Avg 2007, 15:12

S51JX napisal/-a:Živjo Tomaž ter enak pozdrav vsem na forumu,

res je, pošteno, razumno in korektno si napisal odgovor, pa vendar moraš razumeti in naj razumejo tudi ostali, da je bil ta dogodek za mene zelo neprijeten in mi je bila želja s tem čim prej končati. Tudi za Mirota je bila to kar grenka izkušnja. Bile so nepravilnosti in nerodnosti, vendar se z razumom in zdravim dialogom da vse urediti. Jaz obžalujem, da je bilo to potrebno storiti na forumu vendar je bilo konec koncev tudi prav, da sem to storil in to v prid vsem skupaj. Vendar se vse enkrat konča. Nadaljevanje teme na račun tega dogodka in odpiranje nove fronte, bi jaz razumel le kot zloraba le-tega v smislu obračunavanja, senzacionalnosti, nepoštenih pristopov konkurence ipd. Tega si sigurno nisem želel. Z Mirom sva se dogovorila, da se ta tema na dogodek pod naslovom saj ni res, pa je.. K O N Č A in prosim vse na forumu, da to spoštujejo. Če pa ima kdo kar koli in kakršno koli problematiko za katero smatra, da je potrebna obravnave na forumu ga vljudno prosim, da si v ta namen odpre novo temo.
Tomaž, vem, da se tvoja tema z odgovorom nanaša na zapiranje tem na forumu (upam, da se bo tudi to rešilo v prid dobrega), tako da celotni moj tekst ne vzemi osebno, ker sem zadeve napisal nasplošno za vse, kateri bodo brali to sporočilo i to z enim samim namenom, da se s polemiko o mojem dogodku na forumu konča. Nočem nobene kregarije še manj pa, da se kateremu na ta račun povzroča škoda.

Lep pozdrav vsem skupaj

S51JX Evgen


Potem se pa postavlja vprašanje, zakaj si sploh objavil to temo na forumu. Če bi bil korekten, bi se z Mirotom zmenila sama brez javnosti.
Treba je prej mislit, če se komu nočeš zamerit.
s59bj
 
Prispevkov: 14
Pridružen: 30 Mar 2005, 13:46

Prejšnja

Vrni se na Pritozbe in pohvale

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron