QSL karte - EUROBASKET

QSL biro, QSL managerji, e-QSL, CALLs, diplome,...

Moderator: s55o

QSL karte - EUROBASKET

OdgovorNapisal/-a S57DX » 26 Jul 2016, 06:55

Tri leta so minila od EUROBASKET-a, pa še vedno nisem dobil vseh QSL kart! Ker zbiram prefikse, so mi seveda vsi ti znaki bili zelo pomembni. No, dobil sem potrjene vse, razen S562EB in S563EB. Za ta dva znaka sta bila, kolikor mi je znano, nosilca aktivnosti radiokluba DZT in AJK.
Sprašujem se, zakaj se nekateri gredo vse te silne aktivnosti, potem pa od njih ne moreš dobiti QSL karte? Žalostno!
Siguren sem in vem, da veliko radioamaterjev po svetu zbira prefikse in se sedaj sprašujejo enako kot jaz.
Vse skupaj meče precej slabo luč tudi na ostalo aktivnost v zvezi z EVROBASKET-om.
Pa ne razumem nekaterih, da se odločijo za takšno vrsto aktivnosti, potem pa ni kart!!?? Kakšen smisel ima to?
Tudi sam sem manager za veliko znakov, pa vsi S5 dobite vse karte in to tudi če jih sploh ne pošljete!
Pa lep pozdrav vsem skupaj.
73 de S57DX
S57DX
 
Prispevkov: 263
Pridružen: 19 Jan 2005, 21:25
Kraj: VRHNIKA

Re: QSL karte - EUROBASKET

OdgovorNapisal/-a s55z » 27 Jul 2016, 10:04

Živjo,

Kartice S562EB so bile narejene in dostavljene operaterju S56A.... Kartice za S563EB niso bile narejene... Edini pogoj sodelovanja je bil, da se finacirajo kartice, kar pa dotični OP S53OQ ni zagotovil... in tako tudi ne bi smel uporabljati znaka... Kartice za AJK (S500EB, S513EB (op. S53K) in S562EB (op. S56A) je financial HAMtech...
VY 73 & GL, Dragan S55Z, EPC #0760
HAMtech - Toys for real CONTEST-ers and DX-ers
s55z
 
Prispevkov: 2455
Pridružen: 13 Jul 2003, 03:29
Kraj: Ljubljana - JN76HB


Vrni se na QSL in DIPLOME

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov