Moderatorstvo na lei DA ali NE ?

Navodila za preživetje na forumu

Moderator: s55o

Moderatorji Da ali NE ?

Glasovanje se je zaključilo dne 16 Apr 2005, 19:06

DA
35
71%
NE
12
24%
Vseeno mi je
2
4%
 
Skupaj glasov : 49

Moderatorstvo na lei DA ali NE ?

OdgovorNapisal/-a s55o » 06 Apr 2005, 19:06

Vem, da smo vam naredili malo križa z novimi pravili in z moderiranjem. No vseeno, ker zadnje časa prihaja do mnogih prerekanj in "težkih" debat do groženj, pa raznih trditev, da so nam 1 črke stopile v glavo in tako.
Če mislite, da opravljamo dobro svoje delo, poj dajte glas ja...če ne pa ne.
Pač če bo večina za to se umaknem (o), nam ni problem. To smo prevzeli predvsem zato, ker so se začele smeti nabirati po Lei in kot vidite ni več reklam in tudi govori se bolj umirjeno (no razen izjem, ki pa jih vsi na žalost poznamo).
Kot veste to je hobi in jaz raje klofam, kot da tlele mirim nekatere, ki so že daaaaaleeeeč preko meje nesramnosti in vljudnosti.
No pa lep dan.
Ex.S56WTT,S57WTT; All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing.
Uporabniški avatar
s55o
Tečni Moderator
 
Prispevkov: 2522
Pridružen: 11 Mar 2004, 14:42
Kraj: jn76gh

OdgovorNapisal/-a s55m » 07 Apr 2005, 15:03

Jaz bi dejal, da dobro opravljate svoje delo!
Hvala!
s55m
 
Prispevkov: 1579
Pridružen: 05 Feb 2004, 09:05
Kraj: KN12OR

OdgovorNapisal/-a S52RZ » 07 Apr 2005, 17:50

Spoštovani!

Moderatorji vsaka vam čast, hvaležni smo vam lahko, da debate in s tem tudi LEA ne zaide v "močvirje".

Menim pa, da bi lahko vaš prispevek bil še bolj opazen, če bi spodbujali bolj tehnične in operaterske teme, saj to je cvet radioamaterstva. Predlagam, da občasno nastavljate ustrezne teme, ali vprašanje in ni dvoma, da se tehnična in operaterska debata ne bo prijela.

Splet je tudi ogledalo našega dela in naših medsebojnih odnosov. Zato predlagam, da se vsaj skozi splet svetu kažemo urejeni in si uredimo sodoben portal S5 radioamaterjev (mogoče posodobljen ZRS portal), prek katerega bi se dalo vstopati do www strani in forumov naših članov in tuih sorodnih zvez in združenj.

GL 73 de S52RZ Zdravko
Uporabniški avatar
S52RZ
 
Prispevkov: 96
Pridružen: 27 Feb 2004, 21:06
Kraj: Sežana

OdgovorNapisal/-a s55z » 01 Maj 2006, 16:39

Spoštovani,

Glede na zadnje dogodke na LEI sem dal nepreklicno izjavo, da preneham moderirati in administrirati na forumu S50LEA. Besedo držim in z današnjim dnem me ni!

Obenem sem v primeru, da se izključi s foruma uporabnika S56A zahteval, da se me briše s foruma. Ker je nekdo (ne vem kdo) dotičnega brez obvestila in najave deaktiviral, prosim sysopa S56WMN-ja, da me v skladu z mojo izjavo briše s foruma! Pri tem pa naj poskrbi, da stara sporočila ne bodo izginila, saj je v njih kar nekaj nasvetov, povezav, foto galerij, itd...

Lepe praznike še naprej in veliko uspehov, informacij in zabave na forumu S50LEA ...
VY 73 & GL, Dragan S55Z, EPC #0760
HAMtech - Toys for real CONTEST-ers and DX-ers
s55z
 
Prispevkov: 2455
Pridružen: 13 Jul 2003, 03:29
Kraj: Ljubljana - JN76HB

Re: Moderatorstvo na lei DA ali NE ?

OdgovorNapisal/-a S51QA » 01 Maj 2006, 18:13

s55o napisal/-a:Vem, da smo vam naredili malo križa z novimi pravili in z moderiranjem. No vseeno, ker zadnje časa prihaja do mnogih prerekanj in "težkih" debat do groženj, pa raznih trditev, da so nam 1 črke stopile v glavo in tako.
Če mislite, da opravljamo dobro svoje delo, poj dajte glas ja...če ne pa ne.
Pač če bo večina za to se umaknem (o), nam ni problem. To smo prevzeli predvsem zato, ker so se začele smeti nabirati po Lei in kot vidite ni več reklam in tudi govori se bolj umirjeno (no razen izjem, ki pa jih vsi na žalost poznamo).
Kot veste to je hobi in jaz raje klofam, kot da tlele mirim nekatere, ki so že daaaaaleeeeč preko meje nesramnosti in vljudnosti.
No pa lep dan.


Boštjan, ostanite še naprej z nami :wink:

V zadnjih srečanjih smo brez dvoma razjasnili marsikatero videnje in mislim da smo nekako spregledali kje je srčika spora!

GL de Bojan, S51QA

P.S.: Moderatorstvo na Lei in administriranje celotnega strežnika sta seveda dve različni zadevi...
S51QA
 
Prispevkov: 82
Pridružen: 11 Avg 2002, 13:02

OdgovorNapisal/-a s56a » 02 Maj 2006, 08:59

s55z napisal/-a:Spoštovani,

Glede na zadnje dogodke na LEI sem dal nepreklicno izjavo, da preneham moderirati in administrirati na forumu S50LEA. Besedo držim in z današnjim dnem me ni!

Obenem sem v primeru, da se izključi s foruma uporabnika S56A zahteval, da se me briše s foruma. Ker je nekdo (ne vem kdo) dotičnega brez obvestila in najave deaktiviral, prosim sysopa S56WMN-ja, da me v skladu z mojo izjavo briše s foruma! Pri tem pa naj poskrbi, da stara sporočila ne bodo izginila, saj je v njih kar nekaj nasvetov, povezav, foto galerij, itd...

Lepe praznike še naprej in veliko uspehov, informacij in zabave na forumu S50LEA ...


Dragane, lepo prosim, da umaknes odstop na praznik dela! Ko bos v mojih letih, veliko lazje bos prenasal neumnosti posameznikov. Vsi razlicni, vsi enaki...

LP MMM YU1/S56A

P.S. Placam pivo na Zagarskem vrhu 18.5.
s56a
 


Vrni se na Pravila

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov