Vabilo mladim tekmovalcem

Tekmovanja VHF/UHF/SHF... , Koledarji tekmovanj, pravila... Na kateri hrib greste?

Moderatorji: s55o, s50ta

Vabilo mladim tekmovalcem

OdgovorNapisal/-a s55m » 23 Feb 2010, 14:46

Letošnja tekmovalna sezona na VHF in višjih obsegih je že tik pred vrati. Kot malce bolj izkušen tekmovalec še vedno nisem pozabil, kako sem si v mladih letih takoj po opravljenem izpitu želel delati zveze, a doma ni bilo denarja za tehniko, če pa smo že šli na hrib, nisem imel najmanjših možnosti, da bi sedel za postajo in naredil nekaj zvez, ker so starejši operaterji pač tekmovali in mlajši brez izkušenj pač nismo prišli zraven. Tako sem se v tistih letih učil sam, ob pogledu na ostale. Velikokrat sem na tekmovanje odšel sam, naredil veliko napak, tudi takšnih, s katerimi sem oškodoval druge udeležence.
Lahko pa bi bil pristop tudi drugačen. Letos vam vsem novopečenim in neizkušenim mladenkam in mladeničem v sodelovanju ZRS in radio klubom "Jadran" S59CST nudimo enkratno priložnost.
Čez celotno tekmovalno sezono bo na Slavniku JN65XM na voljo tehnika, s katero boste lahko poizkušali delati tekmovalne zveze, se ob tem učili in spoznavali čare tekmovanj v živo.
Pričeli bomo z dobro osnovno tehniko, potem pa do konca sezone počasi nadgrajevali v skladu s potrebami in željami, saj iz malega raste potreba po večjem.
Nikomur se ne bo nikamor mudilo, saj je edini pomemben rezultat, da ste zadovoljni.
Sam bom na vseh tekmovanjih prisoten ter bom pomagal in svetoval in poizkušal odgovoriti na vsako vaše vprašanje o tehniki načinu dela in ostalih stvareh, ki spadajo zraven.
Prva priložnost bo že za vikend 6. in 7. marca 2010.
Ker vem, da veliko mladih nima svojega prevoza, vas lahko pripeljejo starši, lahko pridete samo za par ur, ali pa za celo tekmovanje. Prenočitvenih možnosti je za kakih 6 oseb, zato je zaželjeno, da se prijavite že prej.
Vse kar potrebujete je primerna obleka in obutev (če bo slabo vreme in bo preveč snega, bo začetek akcije prestavljen na mesec maj) ter prevoz vsaj do Kozine, ter hrana in pijača za čas, ko boste na tekmovalni lokaciji. Ni nobenih prijavnin ne dodatnih stroškov.
Vse dodatne informacije lahko dobite na 041 713 714 ali na moj mail s55m na siol pika com.
Vsaj upam lahko, da bo takšna gneča, da bo potrebno delati razpored dela, kot v starih časih.
Se vidimo....

73
Adi-S55M
s55m
 
Prispevkov: 1579
Pridružen: 05 Feb 2004, 09:05
Kraj: KN12OR

Re: Vabilo mladim tekmovalcem

OdgovorNapisal/-a S52DK » 23 Feb 2010, 19:32

Adi, :D

vsaka čast vsem, ki stojite za idejo in izvedbo. Tekmovalno ekipo bi lahko imenovali Mentoring & Learning Contest Team ali še lepše Mentorsko učna tekmovalna ekipa. :wink:
73 ES GL DE Robi, S52DK.

Član Radiokluba "Študent" Maribor- S59DXX.
Uporabniški avatar
S52DK
 
Prispevkov: 720
Pridružen: 22 Avg 2004, 16:41
Kraj: Poljčane, JN76SH

Re: Vabilo mladim tekmovalcem

OdgovorNapisal/-a S55P » 23 Feb 2010, 23:34

Adi, čestitke! Naj živi prostovoljstvo in sadovi konference!

73 de vojko
Uporabniški avatar
S55P
 
Prispevkov: 112
Pridružen: 28 Dec 2003, 22:59

Re: Vabilo mladim tekmovalcem

OdgovorNapisal/-a s55m » 24 Feb 2010, 11:33

Hvala za vašo podporo.
Prosim pa vse, ki to berete, da to sporočite naprej, da pride na vsa ušesa. Ne prebirajo vsi forumov in prijateljska beseda zaleže veliko več.

73
s55m
 
Prispevkov: 1579
Pridružen: 05 Feb 2004, 09:05
Kraj: KN12OR

Re: Vabilo mladim tekmovalcem

OdgovorNapisal/-a s55m » 25 Feb 2010, 13:30

Ekipa se povečuje (potrdili udeležbo):

S53CL-Luka
S56WJL-Jovan
s55m
 
Prispevkov: 1579
Pridružen: 05 Feb 2004, 09:05
Kraj: KN12OR


Vrni se na Tekmovanja VHF, UHF, SHF & UP

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

cron