Stran 1 od 1

Logger 32 in povezava qrz.com

OdgovorObjavljeno: 08 Mar 2010, 17:34
Napisal/-a S56LAO
Sem bolj novi uporabnik tega programa in ga nastvljam po svojih merilih. Mogoče kdo ve ali podpira avtomatsko povezavo z qrz.com ali je treba to opcijo doplačat. Moja angleščina je precej slaba pa nisem siguren kar sem prečital na supportu od Logger 32.

Hvala za pomoč

73 de Andrej S56LAO

Re: Logger 32 in povezava qrz.com

OdgovorObjavljeno: 08 Mar 2010, 21:01
Napisal/-a s57u
Andrej, najprej pojdi na sledečo stran:
http://www.n2amg.com/software/qrz-lookups-for-logger32/
in si naloži osnovni program:
QRZHTTPLookupFullInstall.zip
nato pa še zadnjo dopolnitev na tej strani:
QRZHTTPLookup.zip
Vse skupaj potem namesti v isti direktorij kjer imaš Logger32.
Nato inštaliraj pravkar naloženi program v Uporabniški programi (Utility programs), tako da odpreš Orodja (Tools) in izbereš možnost Nastavitev uporabniškega programa (Setuo utillity programs). Ostalo boš pa verjetno znal, sicer se mi javi v direktu!

Polde, S57U

Re: Logger 32 in povezava qrz.com

OdgovorObjavljeno: 08 Mar 2010, 22:17
Napisal/-a S56LAO
Hvala za hitro pomoč, mislim da sem prav nastavil, muči me samo še to da mi javi napačno geslo, ekrat samkrat me je vprašal pa sem vnesel napačnega. To je verjetno tisto geslo ki se ga uporablja na QRZ.com. A mogoče veš kje se da popravit to geslo.
Hvala za pomoč

73 de Andrej