Logger 32, nastavitev QSL, eQS, LoTW

Vse o CTEST in LOG programih ter pripadajoči tehniki

Moderator: s52aa

Logger 32, nastavitev QSL, eQS, LoTW

OdgovorNapisal/-a S59KM » 10 Jan 2010, 15:11

Slučajno kdo ve kako se nastavi, da ob vnosu zveze bi bila avtomatsko postavljena kljukica "Y" za pošiljanje eQSL, LoTW in QSL. Ker drugače moram vsako posebej potem označevati. Kakšna je tu rešitev ?

Drugo vparašanje pa ali je mogoče nastaviti barvo pri pregledu ločeno za eQS, LoTW in QSL ali lahko isto barvo za vse tri variante in je ne moreš ločeno nastaviti ?

TNX 73 de S59KM
Član Radiokluba Cirkulane S59DDR - S59H - S55TVC
http://www.cirkulane.hamradio.si
Uporabniški avatar
S59KM
 
Prispevkov: 192
Pridružen: 19 Nov 2007, 08:50
Kraj: Cirkulane

Re: Logger 32, nastavitev QSL, eQS, LoTW

OdgovorNapisal/-a S53F » 10 Jan 2010, 16:48

Pozdravljen.
Da ti je kljukica Y postavljena avtomatsko ko logiraš zvezo, moraš pod QSLing obkljukati kar želiš. Pod QSLing pa prideš tako, da tam kjer vpišeš call klikneš z desno tipko miške, greš pod setup in QSLing. Za barvo pa mislim da ni možno nastaviti ločeno qsl, eqsl ali lotw, spreminjaš lahko barvo samo za vse tri.
73 de Vinko, S53F
Uporabniški avatar
S53F
 
Prispevkov: 117
Pridružen: 13 Nov 2005, 18:48
Kraj: Črnomelj

Re: Logger 32, nastavitev QSL, eQS, LoTW

OdgovorNapisal/-a S59KM » 10 Jan 2010, 17:13

Vinko, res hvala. Kar nekaj časa sem iskal kje bi to nastavil. Se mi je davno enkrat zdelo, da sem nekje to možnost videl potem pa nisem več našel tega menija.

Za barve ločene med eQSL, LoTW in QSL pa si preklapljam, ko pač iščem kaj in lahko samo posamezno pač gledam. Bil bi najbrž tudi problem takrat ko bi imel "Y" recimo dve možnosti eQSL pa LoTW QSL pa "N" katero barvo bi ti potem pokazal. Tak, da je najbrž najbolše tako kot je.

73 de S59KM in TNX.
Član Radiokluba Cirkulane S59DDR - S59H - S55TVC
http://www.cirkulane.hamradio.si
Uporabniški avatar
S59KM
 
Prispevkov: 192
Pridružen: 19 Nov 2007, 08:50
Kraj: Cirkulane


Vrni se na HamSoft

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

cron