Problem v Winlog32

Vse o CTEST in LOG programih ter pripadajoči tehniki

Moderator: s52aa

Problem v Winlog32

OdgovorNapisal/-a S56VGL » 06 Jul 2007, 20:08

Zanima me ali je že kdo naletel na naslednji problem.
Ko vnašam frekvenco v log recimo 28,460mhz mi v log page prikaže samo 28,64mhz ničla se ne prikaže,če dam recimo 28,647 mi pokaže prav.V options settings page view sem že vse probal band format pa ni nič pomagalo.
Moti me zato,ker če dam v options alov khz mi pokaže tiste frekvence ki sem jih prej označil z 145mhz mi potem v logu pokaže 145,000mhz.
Že vnaprej se zahvaljujem za odgovor.
73 de LUKA,S56VGL,locator JN76FC
Tel.preko e-mail ali ZS.
Član Radiokluba S53APR
S56VGL
 
Prispevkov: 451
Pridružen: 11 Jul 2003, 12:58
Kraj: Rezke Dragarjeve 1,Ljubljana,JN76FC

OdgovorNapisal/-a S52RZ » 06 Jul 2007, 21:31

Luka Zdravo!

Preizkušeno, pred več leti, ko sem še ta program uporabljal:

Pojdi v SETTING, zavihek PAGE VIEV, briši vsebino v okenčku Display like, v okenčku Select format pa nastavi No Format, nato se vrni v okenčko Display like in vpiši format kot si ga želiš, nato vse potrdi z OK in tako bo ostalo pri vpisih za naprej. Kar pa je v logu do tedaj, se ne spreminja. Praviš, da si že vse probal, pa nič. Normalno, če nisi brisal prejšnje nastavitve v Display like, se ti stvari niso spreminjale.

Namig! Če imaš log (računalnik) povezan z postajo in to krmiliš z računalnikom, poizkusi uporabljati program LOGGER32, je tudi brezplačen, kar pa je najbolj pomembno, je pa mnogo bolj izpopolnjen in veliko bolj uporaben, poizkusi in oceni.

GL 73 de Zdravko S52RZ
Uporabniški avatar
S52RZ
 
Prispevkov: 96
Pridružen: 27 Feb 2004, 21:06
Kraj: Sežana


Vrni se na HamSoft

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov