Časovnica proizvodnje postaj

Vse o CTEST in LOG programih ter pripadajoči tehniki

Moderator: s52aa

Časovnica proizvodnje postaj

OdgovorNapisal/-a s55db » 09 Feb 2014, 19:47

Deževno popoldne sem izkoristil za malo igračkanja:

http://b4d.sablun.org/ham-timeline/

Se zdi komu smiselno nadaljevati? Potreboval bi več točnih podatkov, kdaj so bile določene postaje v proizvodnji, pa seveda večje število postaj. Zaenkrat samo nekaj teh boljših ročnih in mobilnih postaj ta velike trojice, pa še tukaj so zelo okvirni datumi. Zadeva bere podatke neposredno iz Google doc razpredelnice, tako da če bi kdo rad kaj dodal, lahko dam v skupno rabo.
Uporabniški avatar
s55db
 
Prispevkov: 208
Pridružen: 10 Sep 2009, 10:07
Kraj: Podgrad/Lj

Re: Časovnica proizvodnje postaj

OdgovorNapisal/-a s55x » 16 Feb 2014, 21:59

Super!
Verjetno bo marsikomu zadeva zelo všeč, sploh kakim zbirateljem :)

Se zdi komu smiselno nadaljevati?

Vsekakor!
ex. S51JS
s55x
 
Prispevkov: 175
Pridružen: 20 Feb 2010, 15:30
Kraj: Mozirje (JN76li)

Re: Časovnica proizvodnje postaj

OdgovorNapisal/-a S55SR » 17 Feb 2014, 12:12

Ime časovnica ni ravno posrečeno. Mi imamo ure in ne "časove". Bolj bi bilo primerno koledar. Časovnica je neposrečen prevod angleškega termina timetable.
Sicer pa. OK, pohvala za trud, vendar dobiš te iste podatke na http://www.rigpix.com/.
Slike tudi.
ISF (imejte se fantastično)
Samo
S55SR
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 28 Nov 2007, 17:11
Kraj: Koper - Capodistria

Re: Časovnica proizvodnje postaj

OdgovorNapisal/-a s55db » 17 Feb 2014, 16:05

A "čas" pa nimamo? :) Izbrana beseda je zgolj dobronameren poizkus prevoda termina "timeline", uporabljen samo na forumu, tako da večje škode za slaviste ne bo. Sicer pa bi bila verjetno "časovna premica". "Timetable" je kolikor sem seznanjen "urnik".

Podatki na rigpix so pomanjklivi, ničkoliko je 200x in 199x oznak, če bi imel kdo natančnejše informacije bi se to lahko izboljšalo. Da ne omenjam izgleda rigpix-a, ki je ostal tam nekje 1996 :)
Uporabniški avatar
s55db
 
Prispevkov: 208
Pridružen: 10 Sep 2009, 10:07
Kraj: Podgrad/Lj

Re: Časovnica proizvodnje postaj

OdgovorNapisal/-a s53v » 17 Feb 2014, 18:29

S55SR napisal/-a:Ime časovnica ni ravno posrečeno. Mi imamo ure in ne "časove". Bolj bi bilo primerno koledar. Časovnica je neposrečen prevod angleškega termina timetable.
Sicer pa. OK, pohvala za trud, vendar dobiš te iste podatke na http://www.rigpix.com/.
Slike tudi.


Hojla!

Tipično slovensko. Nekdo nekaj naredi pa takoj "lop po njemu". Drugje bi rekli : "Dobro si naredil ampak jaz bom še boljše". Ali se mora ta negativizem prenašati tudi v naš hobi. !!

lp/73 S53V
janez
s53v
 
Prispevkov: 596
Pridružen: 04 Dec 2003, 08:06
Kraj: Ljubljana

Re: Časovnica proizvodnje postaj

OdgovorNapisal/-a S55SR » 17 Feb 2014, 22:51

s53v napisal/-a:
S55SR napisal/-a:Ime časovnica ni ravno posrečeno. Mi imamo ure in ne "časove". Bolj bi bilo primerno koledar. Časovnica je neposrečen prevod angleškega termina timetable.
Sicer pa. OK, pohvala za trud, vendar dobiš te iste podatke na http://www.rigpix.com/.
Slike tudi.


Hojla!

Tipično slovensko. Nekdo nekaj naredi pa takoj "lop po njemu". Drugje bi rekli : "Dobro si naredil ampak jaz bom še boljše". Ali se mora ta negativizem prenašati tudi v naš hobi. !!

lp/73 S53V


Nisem lopnil po nikomur.
ISF (imejte se fantastično)
Samo
S55SR
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 28 Nov 2007, 17:11
Kraj: Koper - Capodistria

Re: Časovnica proizvodnje postaj

OdgovorNapisal/-a S55SR » 17 Feb 2014, 22:53

s55db napisal/-a:......

Podatki na rigpix so pomanjklivi, ničkoliko je 200x in 199x oznak, če bi imel kdo natančnejše informacije bi se to lahko izboljšalo. Da ne omenjam izgleda rigpix-a, ki je ostal tam nekje 1996 :)


Ustavil se je tam, kjer so nehali proizvajati "štacjone" in začeli mešetarit z kompjuterji, ki niti to niso.
ISF (imejte se fantastično)
Samo
S55SR
 
Prispevkov: 420
Pridružen: 28 Nov 2007, 17:11
Kraj: Koper - Capodistria


Vrni se na HamSoft

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron