uporčki,kondenzatroji....

Načrti...

Moderator: s57uud

uporčki,kondenzatroji....

OdgovorNapisal/-a 73matej » 05 Jan 2006, 19:52

Živjo, zanima me katera trgovina v Ljubljani ima najceneši elektro materjal? Rabil bi upore, kondenzatorje, displej, IC-eje,...
Hvala
73 pa lep dan, Matej
73matej
 
Prispevkov: 19
Pridružen: 26 Feb 2005, 12:18

OdgovorNapisal/-a s52on » 05 Jan 2006, 20:44

Zdravo Matej!
Ne vem, ce je dovoljeno delat reklamo za kaksno trgovino na tem forumu, razen ce kdo napise kaksno zares slabo izkusnjo, z namenom, de se ne "opece" se kdo drug! Ce prelistas nas casopis CQ ZRS, ali kaksno drugo revijo iz podrocja elektronike, bos nasel cel kup www naslovov.Vecina trgovin ima cenik na internetu ali ti ga posljejo po mailu, lepo preveris in problem je resen.
Cene kondenzatorjev in uporov se po moje ne splaca niti primerjati.Vecji strosek je bencin, ce se vozis od trgovine do trgovine.Displeje pa se vsekakor splaca preveriti. Je pa tako, da so dolocene stvari cenejse v eni trgovini, druge pa v drugi.Tako da je tezko reci,"v tej trgovini je pa najceneje".
Veliko uspeha pri iskanju!

73 de MIRO - S52ON
s52on
 
Prispevkov: 112
Pridružen: 09 Jan 2002, 01:00
Kraj: SPODNJE KRASE

Re: uporčki,kondenzatroji....

OdgovorNapisal/-a S57XX » 06 Jan 2006, 11:25

73matej napisal/-a:Živjo, zanima me katera trgovina v Ljubljani ima najceneši elektro materjal? Rabil bi upore, kondenzatorje, displej, IC-eje,...
Hvala


Priporočam www.najdi.si Vse resne trgovine imajo cenike objavljene - še več. Zadeve lahko naročaš tudi preko interneta. Reklame pa tu gor ne sodijo.

Jure
S57XX
 
Prispevkov: 676
Pridružen: 28 Feb 2002, 01:00
Kraj: Škofja Loka

OdgovorNapisal/-a s57ezb » 06 Jan 2006, 13:23

Ma kaksne reklame neki!Kar poglejta kje vse so kupovali od postaj do kondenzatorjev.Ko sem rabil tekstilne iz. cevke sem dobil par linkov oz. namigov.Res se mi zdi nesmiselno,da mu ne bi povedal, da sem kupil pice pri HTE in PA hibrid za 2m pri IC elektronika.
73
Uporabniški avatar
s57ezb
 
Prispevkov: 284
Pridružen: 25 Okt 2001, 01:00
Kraj: Sežana,JN65WQ


Vrni se na Samogradnje

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov