pozivnik

Načrti...

Moderator: s57uud

pozivnik

OdgovorNapisal/-a s57ors » 02 Jan 2006, 17:52

Živjo, ne vem, če pišem na pravi forum; imam malo starejši pozivnik (pager) pa me zanima, če ima kdo načrt, da bi si naredil oddajnik za ta pozivnik, to bi uporabil za javljanje alarma pa ne vem kako oz. za katero frekvenco in kakšen signal bi moral oddajti oddajnik, ker to je sprejemal na frekvencah vala202 preko rds storitve. Kako naj preprogramiram pozivnik, ker to so imeli vsak svojo kodo.??
s57ors
 
Prispevkov: 10
Pridružen: 11 Apr 2003, 18:39
Kraj: Domžale

Re: pozivnik

OdgovorNapisal/-a S53PJ » 03 Jan 2006, 23:42

s57ors napisal/-a:Živjo, ne vem, če pišem na pravi forum; imam malo starejši pozivnik (pager) pa me zanima, če ima kdo načrt, da bi si naredil oddajnik za ta pozivnik, to bi uporabil za javljanje alarma pa ne vem kako oz. za katero frekvenco in kakšen signal bi moral oddajti oddajnik, ker to je sprejemal na frekvencah vala202 preko rds storitve. Kako naj preprogramiram pozivnik, ker to so imeli vsak svojo kodo.??

Bo treba 3m oddajnik nardit pa RDS bo treba oddajat ,najbolj da se zaposliš na radiu ,čeprav se mi zdi da je to šlo preko Teleray-ja če maš tam veze boš CAR!!! .No šalo na stran lahko bi pa sprejemal ves promet sporočil na RDS z majhnim umesnikom za na PC.
V domači delavnici lahko preprogramiraš samo eeprom (klicna številka)
,ki pa ni nujno da je aktivna(vedno manj jih je).
Prevec se ne trudi edino če ni to tvoj življenski cilj ,je lažje GSM.
73 de Jože
(051)302208
joze.pekolj@gmail.com
S53PJ
 
Prispevkov: 106
Pridružen: 31 Maj 2002, 21:26
Kraj: Podgozd nad Ig-om JN75GW 535m NMV


Vrni se na Samogradnje

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov