Odpis telekomunikacijske opreme na MORS

Radioamaterski dogodki, prireditve, predavanja, izleti, kaj je novega, zanimivi linki in še in še...

Moderatorji: S57D, s55o

Ali po vašem mnenju potrebujemo vojaški odpad???

DA
45
83%
NE
7
13%
Me ne zanima
2
4%
 
Skupaj glasov : 54

OdgovorNapisal/-a S57D » 16 Avg 2006, 17:42

S57BI napisal/-a:V vojski je precej uslužbencev, ki so prišli iz radioamaterskih vrst. Nekateri ne zasedajo ravno nizkih položajev. A ne more nobeden od njih kaj postorit, da bi kaj odpisanih stvari prišlo med nas? Mogoče pa ne pridejo ravno zaradi njih.

lp, Jože.


Jože, lahko ti povem, da radioamaterji zaposleni na MORS sigurno nismo vzrok, da odpisane stvari ne pridejo "na trg", zato je namigovanje, da smo mi vzrok za takšno stanje nepotrebno. :roll: :evil:

73, Miloš S57D
SWL: S5-RS-001 EX: S52DM, YT3DM, YU3TEU, YU3-RS-1088
Uporabniški avatar
S57D
Moderator
 
Prispevkov: 1227
Pridružen: 01 Maj 2003, 16:09
Kraj: Ljubljana - JN76GC

Admin me je okaral !

OdgovorNapisal/-a s57uw » 16 Avg 2006, 18:07

Zaradi mojega prispevka v tej temi, saj nisem videl v tem samo "demokratično" glasovanje dali rabimo voj. odpad za naše potrebe.
Po še nekaterih prispevkih sem vesel da jih kar nekaj misli podobno kakor jaz, oziroma se strinjamo da ..... naj ne nakladam.
Da pa ne vem vsega se dobro zavedam, toda ko sem skozi desetletja opozarjal ZRS na zavržene aparature, so mi prav tisti ki bi morali kaj ukreneiti rekli da se nič ne da, oziroma da se dela na tem. Po odpadih so pa le ...... , saj drugače na bolšjakih nebi bilo te opreme, temveč v topilnicah železarn in pika. Ne mi govoriti o predpisih.
73 Albert
Vsem čim več dobrega !
s57uw
 
Prispevkov: 254
Pridružen: 27 Jan 2006, 14:14
Kraj: Velika Polana

Prejšnja

Vrni se na Novice in Dogodki

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 42 gostov