Novi brontozavri v Ajdovščini :o))

Radioamaterski dogodki, prireditve, predavanja, izleti, kaj je novega, zanimivi linki in še in še...

Moderatorji: S57D, s55o

Novi brontozavri v Ajdovščini :o))

OdgovorNapisal/-a s55z » 18 Feb 2005, 02:15

Tole pošiljam v Jurijevem imenu...

V soboto se je v Ajdovščini izleglo kar lepo gnezdo brontozavrčkov in brhka brontozavrica Mateja. Pravzaprav je bil še največji problem pri vsem, kup papiroslovja in pospravljanje mize pred pisanjem testa.

Slika

Priznam, skozi par vprašanj smo se prebili skupaj; malo jih je motilo, ker so se učili »po novem«, testi pa so stari. Nič zato. Imam občutek, da marsikaj razčistimo prav na izpitih.

Čeprav navadno kandidati iz tega kluba pokažejo na izpitih dobro znanje telegrefije, sem bil tokrat prav presenečen. Hitrost je bila daleč nad predpisano, tudi po »starem«!

Slika

Pa mi je »ta glavni grafist« pravil, da niso prav veliko trenirali tipkanje, bolj so se posvetili sprejemu. (Ha, in jaz sem jim v začetku nekaj govoril o programih, ki tudi »znajo« sprejemati CW, za vsak slučaj, če….ne, ne, nobene potrebe ni…). Tudi v KVP letos ne bo problem za množilec. Ali pa?

Upam, da bo ata brontos kmalu dal mladičem kaj več, kot le svinčnik z radirko in papir, hi. Jože, gneti testo, kujte, dokler se ne shladi. In ne pozabite, da je poleg telegrafije še kup zanimivih hamovskih stvari, ki bi zanimale mlade!


73 es cu sn de Jurij, s57x
s55z
 
Prispevkov: 2455
Pridružen: 13 Jul 2003, 03:29
Kraj: Ljubljana - JN76HB

Čestitke

OdgovorNapisal/-a S53U » 18 Feb 2005, 20:13

Čestitke vsem - bravo!! :lol:
73 de S53U (exS53QD), Branko.
S53U
 
Prispevkov: 66
Pridružen: 13 Nov 2003, 12:59
Kraj: Janžev vrh


Vrni se na Novice in Dogodki

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 11 gostov